Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 27-03-2018 12:45

@[coalco] Sprawdź proszę email Smile


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - arielbtc90 - 27-03-2018 12:49

No więc wydatek na start na energię.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 12:57

@Arielbtc90, za sprzedaż jednej tony węgla możesz kupić obecnie 12-13 MWh energii, która wystarczy Ci na prawie całą dobę pracy kopalni.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 27-03-2018 13:06

@[coalco] Mam takie pytanie odnośnie kontrachentów ...
Nie możesz znieść limitu, że np jak jest 1 wolny do zakupu by można było go kupić bo widać, że jest dwóch a nie można dokonać zakupu bo pojawia się komunikat o tym, że jest ich mniej jak 4 i nie można nic kupić na rynku kontrahentów


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 13:08

W tym cała zabawa Wink Niestety wydaje mi się, że nie zmienię tego limitu, chyba że wręcz na wyższy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 27-03-2018 13:10

(27-03-2018 13:08)coalco napisał(a):  W tym cała zabawa Wink Niestety wydaje mi się, że nie zmienię tego limitu, chyba że wręcz na wyższy.

Cała zabawa właśnie byłaby bez tego limitu bo większe polowanie na kontrahentów i tym bardziej, że kto pierwszy ten lepszy.
A tak są niewykorzystani przez nikogo nie kupieni bo jest 2 a nie 4 przez limit, a bez limitu już by dawno zostali wykupieni


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 13:15

Tak właściwie to nie jest limit, po prostu takie mamy pakiety kontrahentów. Jednak zostaniemy (przynajmniej na razie) na minimalnym pakiecie 4 kontrahentów.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 27-03-2018 13:19

(27-03-2018 13:15)coalco napisał(a):  Tak właściwie to nie jest limit, po prostu takie mamy pakiety kontrahentów. Jednak zostaniemy (przynajmniej na razie) na minimalnym pakiecie 4 kontrahentów.

Szkoda, że nie jesteś skłonny zmienić nawet na możliwość zakupu 1 kontrahenta bo sam bym już łapał z tych co są dostępne .
Lepiej moim zdaniem zmienić te pakiety by poleceni nie byli bezczynni, w końcu zakup kontrahentów to wpływ dla coalco a tak póki nie ma 4 przy limicie to nie ma nikt zysk ani polecający co kupi, ani coalco z prowizji na giełdzie.
Moim zdaniem mógłbyś przemyśleć te zmiany ....


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 13:24

Coalco chwilowo może być niedostępne. Jest to czynnik zewnętrzny (serwerownia) na który nie mam wpływu. Myślę, że za chwileczkę wracamy.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - FreeDoge - 27-03-2018 13:26

Warning: mysqli_fetch_array() expects parameter 1 to be mysqli_result, null given in /functions/Core.php on line 13

Posypał się mysqul jak widać po awarii serwera