Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek (/Temat-Dziennik-Pracy-PPI-Voldir-4Colors-Misterzelek-100754)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 07-05-2015 17:28

Dzień 11

Przez 2 poprzednie dni nic nie robiłem. Dzisiaj ogarniałem filmy - mianowicie mam gotowe 57 filmików ( wrzucaniem zajmę się kiedy indziej ). Obstawiałem też mecz: Postawiłem na drużynę IGG ( 228 vs IGG ). Wartość postawionych skinów to 0.86€.

- PPI: Wczorajszy dzień był niezłą odskocznią od pozostałych, oby częściej się to zdarzało Smile

[Obrazek: l97ylWh.png]

- Steam ( Obstawianie skinów ): Oglądam mecz - obecny wynik 7:10 ( IGG wygrywa! impreza ). Jeśli przegram to postanowiłem, że wtopię w to jeszcze 5$. Jeśli ponownie wszystko stracę - kończę z obstawianiem.

[Obrazek: pPjvmBU.png]

Jeśli ktoś czyta - rep Jerk2



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - Flejva - 07-05-2015 18:25

No ja wczoraj postawiłem na HR vs Titan , i HR wygrało , procenty elegenackie były bo chyba 30-70 dla Titan.
Powodzenia Wink


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 18-05-2015 21:00

Poprawiam oceny, muszę wyjść na 3 z matmy, a to może być ciężkie. Potem wracam z nowymi pomysłami pod PPI ( zarobki spadły praktycznie do ZERA...


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - piciaszek - 18-05-2015 21:08

E tam matma. Wink Wyobraź sobie, że nas już do liceum chce przygotowywać.. Trygonometrię robimy. A zarobki ustabilizują się wraz z wystawieniem ocen, gdy będzie spokój. Tongue


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 25-05-2015 15:02

Tydzień wolnego ( ze względu na zielone szkoły ). Dzisiaj pomyślę nad nowymi niszami ( zarówno pod PPI, jak i Premium SMS ). Także długopis w dłoń i zaczynam wszystko odbudowywać.
Jutro postaram się to zrealizować. Jeśli chodzi o zarobki to spadły do 0.10-0.50$ dziennie - w skrócie istna masakra.


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 27-05-2015 15:58

Mam ogromną prośbę do wszystkich czytających ten dziennik. A mianowicie, jeśli ktoś z Was ogarnia Facebooka na tyle, aby powiedzieć mi jak tworzyć konta, aby od razu nie wyskakiwała weryfikacja telefoniczna to proszę o kontakt na PW.
Przyjmę wszelkie rodzaje pomocy - konta FB, darmowe zweryfikowanie kont/a. Odwdzięczę się repetum, a jeśli będzie to naprawdę przydatna pomoc ( tudzież konta ) - sypnę Forum Goldami. Z góry dzięki Wink


RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 28-05-2015 17:08

[Obrazek: AARKhI8.png]

Szykowałem się do tego powrotu już z 2 tygodnie czasu. Dzisiaj postanowiłem się przełamać i oprócz napisanie tego posta zrobiłem kilka rzeczy, aby przywrócić mój zarobek. Zaczynam w pewnym sensie od zera ( w praktyce mam wrzucone ponad 60 filmów, ale nie są w żadnym stopniu promowane i po miesiącu przynoszą mi dzienny przychód w okolicach 0.30$ ). Od teraz będę prowadził listę, co mam zamiar zrobić w dniu następnym ( aby mieć wszystko czarno na białym i w niczym się nie pogubić ). Działać będę tylko i wyłącznie na PPI ( suby, PPA i inne formy zarobku kiepsko mi szły i zaprzątanie sobie nimi głowy nie wychodziło mi na dobre - zawsze byłem w plecy kilka $ ).

[Obrazek: YnUpAVm.png]
- Nagrałem 2 filmiki pod 2 różne nisze ( jedna przynosiła mi fajny dochód, dlatego ogarnąłem filmik jak tylko mogłem - trwa on ponad 5 minut ). Wrzuciłem je już na Youtube, lecz nie są publiczne - muszę je wypromować Big Grin.

- Nabiłem 1020 punktów na Addmefast ( ręcznie, IMacros do tego serwisu nie funkcjonują zbyt dobrze.

[Obrazek: fszXQJr.png]
Dzisiaj: 0.0$
Wczoraj: 0.21$
W ciągu ostatnich 20 dni: 7.88$

Nie ma sensu dawać screenów, jeśli zarobki się uregulują to na 100% je tu zobaczycie Wink

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Nabiję około 1000 punktów na Addmefast

- Nagram kolejne 2 filmiki

- Zrobię 2 konta na Youtube



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 29-05-2015 10:11

[Obrazek: JaoXo4J.png]

Cieszę się, że powolutku wracam do zarabiania. Wcześniej strasznie mi się nie chciało, a dzisiaj wstałem i zrobiłem wszystko z listy ( prawie Big Grin ). Możecie dać znać czy to czytać ( w postaci reputa lub komentarza Wink )

[Obrazek: YnUpAVm.png]

- Nagrałem 2 filmiki i wrzuciłem je na Youtube ( przeanalizowałem zarobki z 3 ostatnich miesięcy i wybrałem 2 nisze, które powinny przynieść mi trochę $$ )

- Promowałem 2 wczorajsze filmy ( dodawanie lików ). Teraz zajmę się dodawaniem wyświetleń i komentarzy.

- Nabiłem 1000 pkt. na Addmefast

- Zrobiłem 1 konto na Youtube

[Obrazek: fszXQJr.png]

[Obrazek: 7k1ox3g.png]

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Nabiję 300 punktów na Addmefast

- Nagram 1 filmik ( weekend xD )



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - 4Colors - 01-06-2015 19:24

[Obrazek: kvinTUW.png]

Przepraszam, że przez 2 dni nie było żadnych postów. Powodem była genialna pogoda Cool. Postanowiłem, że Niedziele robię sobie wolne ( i w te dni nie będzie podsumowań ). Ponadto poprawiłem dzisiaj Angielski ( Mam 3, ale mój poziom oraz umiejętności posługiwania się tym językiem oceniam na mocne 4 Big Grin ). Wpadło też pobranie z Wielkiej Brytanii.

[Obrazek: YnUpAVm.png]

- Zmieniłem 3 filmiki na publiczne

- Nabiłem 500 pkt. na Addmefast

[Obrazek: fszXQJr.png]

[Obrazek: 1QQRxtA.png]

[Obrazek: ILwkCra.png]

- Nabiję 700 pkt. na Addmefast

- Nagram 2 filmiki na Youtube

- Założę 1 Konto Youtube

PS: Dajcie znać czy to w ogóle czytacie xD



RE: Dziennik Pracy PPI - Voldir, 4Colors, Misterzelek - LodzioMiodziox - 01-06-2015 19:47

czytamy Big Grin