Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 17-03-2014 09:26

jaki miales nr rachunku whatdefak? dostal ktos jeszcze pieniadze?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Takeo - 17-03-2014 09:50

Będą smsy za granice ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - mateuszek9973 - 17-03-2014 11:54

Nom i jedna wypłata zrealizowana Wink, jeszcze jak dostanę 2 pozostałe to będzie fajnie Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - jabolopivolo - 17-03-2014 12:00

ehhhh no nie wiem......ja zleciłem wypłatę 12.03.2014 r. i dalej jest jako nowa bez statusu realizacji...świeży serwis i szybka lipa????????


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - koseksdf - 17-03-2014 12:08

Wypłaty realizuje na bieżąco od najstarszych, więc prosze o cierpliwość gdyż jestem na tą chwile sam. Wszystkie wypłaty zostaną zlecone Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 17-03-2014 12:22

@koseksdf co dalej będzie z HotCash po zrealizowaniu wszystkich wypłat? będą jakieś zmiany?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - koseksdf - 17-03-2014 12:42

(17-03-2014 12:22)Varnity napisał(a):  @koseksdf co dalej będzie z HotCash po zrealizowaniu wszystkich wypłat? będą jakieś zmiany?

Oczywiscie nic się nie zmieni, będą dodawane nowe programy, oraz wdrążane rózne innowacje, inaczej jest z subskrybcjami, gdyz musze od nowa czekac 4 tygodnie na akceptacje przez operatorów gdyz zmienił się własciciel lecz postaram się nadrobic programami Smile


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 17-03-2014 12:45

Miejmy nadzieję że nie uciekniesz jak ddww Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - marcin22211 - 17-03-2014 12:57

Kosek kiedy będziesz wypłacał na PayPal moja wypłata z 09.03.2014 i nadal czekam.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 17-03-2014 13:03

Panowie, nie męczcie kiedy wypłaty - przecież napisał że jest sam i nie dziwota że nie wyrabia bo po ID rachunków widze że zaległe wypłaty można liczyć w setkach...

Ja osobiście nie jestem za subskrypcjami bo będą fraudy i skończy się scamem, ale rób jak uważasz Kosek!