Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - cashmaker1 - 07-08-2012 11:31

Jeszcze jedna sprawa:
w kwietniu, maju i czerwcu, kiedy nie było problemów z płatnościami w obie strony konto PP to było zweryfikowane konto [email protected] (admin z małej litery).
W lipcu, kiedy zaczęły się problemy - konto to niezweryfikowany [email protected] (Admin z dużej litery) - zupełnie inne konto email do tego bez weryfikacji PP.
Później było konto Hsu2012... na gmailu bez weryfikacji.
W sierpniu to tp2012... na gmailu - bez weryfikacji.

Wniosków może być kilka:
- albo gość zwija interes i ściąga jeszcze co się da od naiwniaczków
- albo PP blokuje mu konto i za chwilę serwis się zwinie albo przerzuci na LR.
Hipoteza o wakacjach odpada - jeśli ktokolwiek inwestrował na forexie to dokładnie wie, że tam nie ma wakacji. A przy oczekiwanym zwrocie 8% na tydzień to się używa lewara 10.000 - i tutaj to się zakłada pampersa jak się nie chce stracić (co dopiero mówić o urlopie).

Jeszcze w czerwcu, jak się admin spóźnił 24 godz. z wypłatą i postraszyłem go blokadą PP - kasa znalazła się na koncie w ciągu 15 min.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 07-08-2012 11:42

patrząc na dowody w różnych miejscach to od startu wypłacał z różnych pp więc hipoteza z blokowaniem raczej nie wchodzi w grę
co do wakacji to na 1 amerykańskim forum wypowiadał się technik - gdy admin odpoczywa on go zastępuje bo we 2 prowadzą hyip, on inwestuje wtedy i wypłaca ale jak nie ma technika to admin go już nie zastąpi bo nie jest programistą

jak na razie płaci codziennie na pp, na lr wypłaty są 2-3 razy w tygodniu tzn albo poniedziałek, środa i piątek albo wtorek i czwartek
ci co czekają na wypłaty na pp to admin weryfikuje bo są takie same dane w systemie podwójnie czy potrójnie - jak już pisałem "namnożyło" się cwaniaczków z x kontami jako poleconymi swojego głównego konta ( proxy itp) by zbierać % na każdym i jak admin "wyłapie" to weryfikuje i banuje tych co kombinują


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - cashmaker1 - 07-08-2012 11:57

(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  patrząc na dowody w różnych miejscach to od startu wypłacał z różnych pp więc hipoteza z blokowaniem raczej nie wchodzi w grę
Właśnie wyżej napisałem z jakich i w jakich okresach - do końca czerwca wyłącznie z jednego zweryfikowanego. Możesz zresztą przejrzeć Twoje wypłaty - jak nie było problemów - zawsze wypłaty pochodziły z jednego i tego samego konta PP.
(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  co do wakacji to na 1 amerykańskim forum wypowiadał się technik - gdy admin odpoczywa on go zastępuje bo we 2 prowadzą hyip, on inwestuje wtedy i wypłaca ale jak nie ma technika to admin go już nie zastąpi bo nie jest programistą
Sporo inwestowałem na forexie i jest dokładnie tak jak napisałem - chcesz zarobić - nie masz wakacji, rodziny, przyjaciół i do pracy bierzesz zgrzew pampersów. Trzeba mieć żelazne nerwy i długo się nie pociągnie tak.
(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  jak na razie płaci codziennie na pp, na lr wypłaty są 2-3 razy w tygodniu tzn albo poniedziałek, środa i piątek albo wtorek i czwartek
Chciałbym obejrzeć przelew z końca ubiegłego lub tego tygodnia.
(07-08-2012 11:42)tomazzi napisał(a):  ci co czekają na wypłaty na pp to admin weryfikuje bo są takie same dane w systemie podwójnie czy potrójnie - jak już pisałem "namnożyło" się cwaniaczków z x kontami jako poleconymi swojego głównego konta ( proxy itp) by zbierać % na każdym i jak admin "wyłapie" to weryfikuje i banuje tych co kombinują
Dziwne, znam wiele osób (poleconych), którzy byli "zweryfikowani" (czekali długo na przelewy) w maju i czerwcu, a obecnie pomimo tego nikt nie dostał kasy.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 07-08-2012 12:12

ja nie mówię tutaj o swoich wypłatach, nie tylko ja wypłacałem i mówię, że w tym okresie czasowym co ja wypłacałem to są w sieci dowody wypłat i z innych kont pp
popatrz w sieci a znajdziesz dowody wypłat z wczoraj pp i lr
jeśli mieli weryfikacje a nie mają przelewu jedynie e-mail do admina na [email protected]
ja 12 zobaczę co i jak bo kończy mi się wtedy depozyt


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - cashmaker1 - 07-08-2012 12:24

(07-08-2012 12:12)tomazzi napisał(a):  popatrz w sieci a znajdziesz dowody wypłat z wczoraj pp i lr
Możesz dać jakiegoś linka do takiego przelewu - bardzo bym sie uspokoił (zresztą pewnie nie tylko ja)


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 07-08-2012 12:28

google grafika, poszukaj Smile
ja swój po 12 zamieszczę, jeśli bym miał tylko sygnały, że jakieś problemy z wypłatami to bym dawał znać tak jak zawsze informuję w temacie na bieżąco co się dzieje, bo status scam na monitorach hyip ma od startu bo nigdy nie płacił monitorom Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - cashmaker1 - 07-08-2012 12:33

(07-08-2012 12:28)tomazzi napisał(a):  google grafika, poszukaj Smile
szukałem Smile ... i nic takiego nie ma, ale skoro wcześniej napisałeś, że są takie przelewy to pewnie je widziałeś. Fajnie by było gdybyś dał linka do takiego przelewu (skoro widziałeś) Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 07-08-2012 12:38

(07-08-2012 12:33)cashmaker1 napisał(a):  
(07-08-2012 12:28)tomazzi napisał(a):  google grafika, poszukaj Smile
szukałem Smile ... i nic takiego nie ma, ale skoro wcześniej napisałeś, że są takie przelewy to pewnie je widziałeś. Fajnie by było gdybyś dał linka do takiego przelewu (skoro widziałeś) Smile

jak bym nie widział to bym nie mówił, pewnych miejsc się nie zdradza ze względu na reklamę i poleconych itp itd
napisałem info do poleconych co dostali w nocy wypłaty na pp by zrobili screeny jak będą
jak dostanę od nich to ich dowód zamieszczę bo swój będę miał za tydzień chyba, że ktoś z czekających teraz dostanie to będzie i jego dowód Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - cashmaker1 - 07-08-2012 13:09

Mam najnowsze informacje o xfwcs.
Ludzie w Stanach czekaja juz po 50 dni na wypłatę. Dostają tylko "wybrańcy" i to na LR bo xfwcs zablokowali na PP - dlatego takie częst zmiany kont.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 07-08-2012 14:12

(07-08-2012 13:09)cashmaker1 napisał(a):  Mam najnowsze informacje o xfwcs.
Ludzie w Stanach czekaja juz po 50 dni na wypłatę. Dostają tylko "wybrańcy" i to na LR bo xfwcs zablokowali na PP - dlatego takie częst zmiany kont.

ciekawe skąd masz te rewelacje i co dziwne przez 50 dni czyli od polowy czerwca i lipca nie tylko ja otrzymywałem bez problemowe wypłaty na pp, ostatnia moja jest z 29 lipca
już te rewelacje ze strony konkurencji chcącej zaszkodzić hyip nie są czymś nowym by ściągnąć inwestorów do siebie a odgonić od innych hyip - standardowe działania