Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: clixsense (i inne bez inwestycji) - na czym zarabiam bez inwestycji (/Temat-clixsense-i-inne-bez-inwestycji-na-czym-zarabiam-bez-inwestycji-135499)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44


clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - tomek7912 - 04-08-2017 11:04

A bez poleconych da się tam coś ugrać?


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 04-08-2017 12:00

(04-08-2017 11:04)tomek7912 napisał(a):  A bez poleconych da się tam coś ugrać?

Nie, ale Ty musisz mieć tylko 3 poleconych, potem każdy z poleconych też musi mieć 3, potem następni poleceni tak samo. Łącznie od Ciebie 4 poziomy, a nie licząc Twoich poleconych jeszcze 3 poziomy


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - RedPillSoft - 04-08-2017 15:47

Bardzo fajny dziennik.
Obserwuje od dawna.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 04-08-2017 20:32

(04-08-2017 15:47)RedPillSoft napisał(a):  Bardzo fajny dziennik.
Obserwuje od dawna.

Dzięki, chociaż nie jestem zadowolona z siebie, ze nie umiem się zebrać aby regularnie monitować co robię (zarówno w jednym jak i drugim), chociaż staram się nadrabiać tym, ze zawsze staram się odpowiedzieć na pytania innych.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 13-08-2017 08:00

Moja kolejna wypłata z clixsense Smile

[Obrazek: cs_11.08.png]


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 26-08-2017 13:01

Kolejna moja wypłata z clixsense Smile

[Obrazek: cs25.08.png]

A także dostałam voucher do amazon za 26 euro za pewien projekt o lekach teva, do którego byłam zaproszona poprzez ankietę z clixsense. Praktycznie miałam tylko odpowiadać na trochę pytań o lekach teva (większość opisówek), co zajęło mi niecałe 2 godziny i za to dostałam voucher 26 euro

[Obrazek: amazon_voucher.png]


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - Pavvlo - 07-09-2017 18:07

@11natinka11 mam pytanie co zrobić jak każda ankieta kończy się tekstem typu Upss ta ankieta nie została dopasowana do ciebie...?
I w dodatku teraz wyskakuje mi "We're Sorry! Unfortunately you did not qualify for that survey..." Nie za bardzo wiem co mam im klikać w tych ankietach, prawdę czy jakoś w kit lecieć, że wszystkim się interesuje nic nie posiadam i chce coś kupić? Prosiłbym, żebyś mnie trochę nakierowała jak znajdziesz chwilę czasu.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 07-09-2017 19:49

(07-09-2017 18:07)Pavvlo napisał(a):  @11natinka11 mam pytanie co zrobić jak każda ankieta kończy się tekstem typu Upss ta ankieta nie została dopasowana do ciebie...?
I w dodatku teraz wyskakuje mi "We're Sorry! Unfortunately you did not qualify for that survey..." Nie za bardzo wiem co mam im klikać w tych ankietach, prawdę czy jakoś w kit lecieć, że wszystkim się interesuje nic nie posiadam i chce coś kupić? Prosiłbym, żebyś mnie trochę nakierowała jak znajdziesz chwilę czasu.

Przede wszystkim jest często pytanie "czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny pracuje w następujących zawodach" i wymieniają kilka zawodów i zawsze trzeba zaznaczyć aby nie odrzuciło "żadne z powyższych", bo dają takie zawody w których nie chcieli by abyś miał coś wspólnego. To taka początkowa najważniejsza rzecz.
No to We're Sorry to niestety, że nie spełnia się wymagań i nie kwalifikuje do ankiety.
No ja w większości prawdę daję, przynajmniej do danych statystycznych, ale naginam prawdę i trochę podkoloryzuję.


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - 11natinka11 - 08-09-2017 07:50

Weszłam w ciekawy projekt, a mianowicie:
Można otrzymać 10$ na portfel Ethereum.
Wystarczy tylko podać imię, nazwisko, adres email i adres portfela ethereum, następnie potwierdzić email, polubić i udostępnić na facebook oraz twitter a 14 września dostanie się na podany adres ethereum o wartości 10$
Ponadto za każdą osobę zaproszoną otrzyma się 10$
Mam nadzieję, że to taka okazja jak było z circle


Edit. Myślałam że może być obojętnie jaki adresethereum i ja dałam z coinbase, a to nie wszystkie są z tym kompatybilne i musi być na myetherwallet.com
Naisałam do nich i mi odpisali, że mam utworzyć ten adres i oni mi poprawią


RE: clixsense (i inne bez inwestycji) - mój dziennik pracy + porady - Pavvlo - 08-09-2017 14:21

(07-09-2017 19:49)11natinka11 napisał(a):  
(07-09-2017 18:07)Pavvlo napisał(a):  @11natinka11 mam pytanie co zrobić jak każda ankieta kończy się tekstem typu Upss ta ankieta nie została dopasowana do ciebie...?
I w dodatku teraz wyskakuje mi "We're Sorry! Unfortunately you did not qualify for that survey..." Nie za bardzo wiem co mam im klikać w tych ankietach, prawdę czy jakoś w kit lecieć, że wszystkim się interesuje nic nie posiadam i chce coś kupić? Prosiłbym, żebyś mnie trochę nakierowała jak znajdziesz chwilę czasu.

Przede wszystkim jest często pytanie "czy Ty lub ktoś z Twojej rodziny pracuje w następujących zawodach" i wymieniają kilka zawodów i zawsze trzeba zaznaczyć aby nie odrzuciło "żadne z powyższych", bo dają takie zawody w których nie chcieli by abyś miał coś wspólnego. To taka początkowa najważniejsza rzecz.
No to We're Sorry to niestety, że nie spełnia się wymagań i nie kwalifikuje do ankiety.
No ja w większości prawdę daję, przynajmniej do danych statystycznych, ale naginam prawdę i trochę podkoloryzuję.

Nie wiem co bym nie zaznaczył to zaraz pojawia się że nie spełniam wymagań, strasznie irytujące to jest. Od wczoraj udało mi się 1 ankietę tylko wykonać. Dziś nawet trafiło mi się pytanie o zawód zaznaczyłem tak jak wspomniałaś i nie spełniłem wymagań. Oprócz ankiet jest jeszcze jakaś inna możliwość na tej stronie zarabiania? Myślałem, że na grach coś tam można zarobić, ale raczej dodane są tylko dla czystej rozrywki w oczekiwaniu na ankiety.