Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Typy by zonu! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Forum Bukmacherskie (/Forum-Forum-Bukmacherskie-284)
+--- Dział: Typy Bukmacherskie (/Forum-Typy-Bukmacherskie-326)
+--- Wątek: Typy by zonu! (/Temat-Typy-by-zonu-120796)



RE: Typy by zonu! - mamrocik - 02-11-2015 21:39

HAHAHAHHA dobre dobre beka .
Tym razem postawiłem tylko dyszkę wszędzie beka .
Więc chyba to nie moja wina tym razem Xpokerface .


RE: Typy by zonu! - zon - 03-11-2015 11:18

Akurat za godzinkę lecę na miasto, więc puszczę za jakąś dyszkę Wink gdyby ktoś był ciekaw jak wjeżdżam dziś na LM:
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=OTk5MDM1NzA3NDAzMTkwMDprk0Qfn%2BjnXMyALyc%3D&kind=MAIN

Jak wrócę to może wykombinuje jakiś meczyk, co będzie można grubiej postawić na wieczór Tongue


RE: Typy by zonu! - tadek7 - 03-11-2015 12:35

To jak to z tym Manchesterem ? Teraz grasz na CSKA, wczesniej pisałeś komuś, zeby na ManU stawiał Tongue Zadne hejty tylko chciałbym postawić dziś 3 typy za stówke więc czekam na Twoje wieczorne przemyślenia Cool


RE: Typy by zonu! - Domcuss - 03-11-2015 12:39

Jako fan Manchesteru mogę powiedzieć jedynie tyle ze oglądając ich trzy ostatnie mecze za cholerę na nich nie postawie Smile.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


RE: Typy by zonu! - prolog - 03-11-2015 12:54

(03-11-2015 12:35)tadek7 napisał(a):  To jak to z tym Manchesterem ? Teraz grasz na CSKA, wczesniej pisałeś komuś, zeby na ManU stawiał Tongue Zadne hejty tylko chciałbym postawić dziś 3 typy za stówke więc czekam na Twoje wieczorne przemyślenia Cool

postawił na CSKA bo gra handi(daje CSKA przewage jednego gola na starcie)


RE: Typy by zonu! - maax6 - 03-11-2015 15:58

Ale już mecz PSV - Wolfsburg podajesz inaczej: raz PSV, remis; raz remis, Wolfsburg


RE: Typy by zonu! - zon - 03-11-2015 16:19

O cholera, faktycznie z tym PSV i United zagrałem inaczej. To chyba przez to, że w te 2 dni poczytałem trochę więcej rzeczy, i pogadałem z paroma osobami... dlatego ta zmiana decyzji Smile
Ale chyba też wyraźnie napisałem:
Cytat:Zaznaczam, że są to tylko moje przemyślenia. Nie wgłębiam się jakoś bardzo w statystyki, ubytki kadrowe itd. Po części zdaję się też na intuicję



RE: Typy by zonu! - Gremquen - 03-11-2015 18:16

Atletico zniszczyło mi cały kupon...


RE: Typy by zonu! - zon - 03-11-2015 18:17

(03-11-2015 18:16)Gremquen napisał(a):  Atletico zniszczyło mi cały kupon...

Nie tylko Tobie bracie, ale cóż...
Trzeba to odrobić wieczorem

Geylang (Singapur) połamali drugi mecz z rzędu. Kilka dni temu Coventry zrobiło piękną ustawkę z Peterborough, istnieje szansa, że dziś mogą też poszaleć


RE: Typy by zonu! - konrad123456789 - 03-11-2015 18:23

Jato poczekam lepiej na płatny z dużym kursem :>