Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium (/Temat-SubServices-pl-Nowy-Program-SMS-Premium-113343)



RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 17-09-2015 22:22

(17-09-2015 21:48)milosz998 napisał(a):  No to do was zawitam skoro macie suby i to pod program z video Smile
Zapraszamy Smile

Wysłane z galaxy s6 za pomocą Tapatalk


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 18-09-2015 06:51

(17-09-2015 21:31)broofie napisał(a):  Na stawce sub sms nie aktualizuje sie napis na przycisku kiedy go edytujemy, zawsze jest "Weryfikuj".

Program został poprawiony. Dodaliśmy także możliwość rozbudowania pustej oferty o dodatkowe formularze (imię i nazwisko, adres, wiek, e-mail) poprzez dodanie na koniec linka wartości ?d=d

Dla przykładu:
http://zapisujemy24.pl/s/pusta
http://zapisujemy24.pl/s/pusta?d=d


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Glexab - 18-09-2015 23:04

Czemu pokazuje 6 aktywnych odnowień chociaż wpadły mi tylko 2 leady? Ucinacie czy co? ;p


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 19-09-2015 08:29

(18-09-2015 23:04)Glexab napisał(a):  Czemu pokazuje 6 aktywnych odnowień chociaż wpadły mi tylko 2 leady? Ucinacie czy co? ;p

Stronę wcześniej jest wyjaśnione jak działają aktywne odnowienia. Osoba zapisana do subskrypcji nie mająca środków na koncie będzie dopisana do listy aktywnych odnowień jednak z powodu braku kasy nie ma z tej osoby leada, jak doładuje konto to odnowienie zostanie zliczone na Twoje konto. System subskrypcji otrzymuje 4 statusy:

Start - osoba zostaje zapisana do subskrypcji niezależnie czy posiada środki na koncie czy nie (zostaje również dopisana w statystykach jako aktywne odnowienie). Sam status start nie obciąża konta osoby zapisanej.

Welcome - konto osoby zapisanej zostaje obciążone, użytkownikowi wpada lead.

Message - poniedziałkowe odnowienie, zaliczane w przypadku posiadania przez osobę zapisaną środków na koncie, oraz musi ta osoba mieć włączony telefon w chwili odnowienia.

Stop - wypisanie z subskrypcji.

Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałem Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - Glexab - 19-09-2015 08:34

Nie wiedziałem, że można się zapisać nie mając środków, podoba mi się to Big Grin


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - suchy0001 - 19-09-2015 08:37

(19-09-2015 08:34)Glexab napisał(a):  Nie wiedziałem, że można się zapisać nie mając środków, podoba mi się to Big Grin
Teraz czekaj aż się doladują Big Grin

Wysłane z galaxy s6 za pomocą Tapatalk


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - gutek126p - 19-09-2015 09:44

Wprowadźcie Global tak jak na eforsie i będzie git Smile
No to promujemy dziś Odnowienia Big Grin


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - SubServices.pl - 19-09-2015 09:58

(19-09-2015 09:44)gutek126p napisał(a):  Wprowadźcie Global tak jak na eforsie i będzie git Smile
No to promujemy dziś Odnowienia Big Grin

Najpierw musimy pozamykać tematy, które mamy już rozpoczęte. Później będziemy myśleć nad globalizacją ofert Wink


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - gutek126p - 19-09-2015 10:17

Xbox360 ps4 samsung s6 wprowadźcie tu subskrypcje Smile


RE: SubServices.pl - Nowy Program SMS Premium - chomik3 - 19-09-2015 13:57

Jeżeli ktoś się zapisze i nie ma kasy to mam go w aktywnych odnowieniach. I kiedy wleci lead? Zaraz po tym jak doładuje konto czy dopiero w poniedziałek?