Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 28-09-2015 21:30

Cytat:Super dziennik obserwuje od samego początku Big Grin Miło patrzeć jak osiągasz kolejne sukcesy Smile GTA moge Ci polecić mimo początkowych problemów na chwile obecną świetnie nalicza Smile
Pozdrawiam i życzę kolejnych owocnych zarobków

Dzięki bardzo staram się jak mogę Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - kakalko4 - 28-09-2015 21:40

Dalej pomagasz refom?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 28-09-2015 21:49

Cytat:Dalej pomagasz refom?

Jeśli są to osoby które mogą poświecić nieco czasu i choć trochę starają się zrozumieć co piszę i o co w tym wszystkim chodzi to tak Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - kakalko4 - 28-09-2015 21:51

A pomógł byś kompletnemu laikowi wdrożyć się w to? Wink wytłumaczyć co i jak. Z góry dzięki Wink

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Kemesz - 28-09-2015 22:25

Skoro chcesz zainwestować w nowy serwis, to może spróbuj Passive? Opisałem wszystko w moim dzienniku jeśli jesteś zainteresowany Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - full2000 - 29-09-2015 07:33

Cześć Miko! Inspiruje mnie Twój dziennik do działania.
Czytałem że możliwie planujesz wejść do nowego programu.
W takim przypadku zapraszam na mojego bloga (link w stopce). Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - fulltime - 02-10-2015 17:55

Ja z Adbrookiem mam akurat złe doświadczenia.

Nie naliczają mi prowizji od zakupu poleconych. A na maile do supportu nie odpowiadają.

Jak dla mnie przekręt.

Natomiast TM jak najbardziej super.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - NowyWymiarSMS - 03-10-2015 09:35

Da się jakoś zakupić punkty BAP w PaidVerts?I nie chodzi mi tu o reklamy.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - dobrydiler - 03-10-2015 09:35

Na giełdzie

Wysłane z mojego GT-S7275R przy użyciu Tapatalka


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - NowyWymiarSMS - 03-10-2015 10:50

A opłaca się za pierwsze pkt BAP brać pakiety mikro reklam?