Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek: PaidVerts/Goldenchase/Marketglory , dowody wypłat. Poradniki Jak grac tylko na PRIV:) (/Temat-PaidVerts-Goldenchase-Marketglory-dowody-wyplat-Poradniki-Jak-grac-tylko-na-PRIV-79242)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 14-05-2014 16:19

(12-05-2014 19:41)fusek napisał(a):  You do not have enough EURO in your Manager Fund

kaj?mam w club funds 1 euro i co teraz?

i druga sprawa czy w marketglory oplaca sie np kupowac udzialy - czy moze firme zalozyc - zblizam sie do wyplaty i nie wiem.
niby mam darmowa firme ale nikt nie chce tego kupowac a ponizej kosztow produkcji nie sprzedam


Do manager funds możesz przesłać kasę z club funds od 10 euro. Nie wiem jak jest z akcjami, ale jeśli już to chyba bardziej się opłaca w Goaltycoon kupować bo są ponad połowę tańsze.
Założenie firmy to sprawa wymagająca zastanowienia jaki jest popyta na jakie towary i jaka konkurencja. No i chociaż z 12, 13 euro trzeba mieć na start firmy Smile


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - dondziadzia - 16-05-2014 12:21

Ja mam kłopot z GT i niestety nikt na chacie w grze nie potrafi pomóc. Ani na polskim ani globalnym. Chodzi o to, że nie mogę w Financial Market zamienić złota na euro. Z PLN na gold nie ma kłopotów. Chciałem rozbudować stadion i rozwijać swój klub ale jeśli to nie zostanie naprawione zakończę grę bo po prostu nie będzie mi się to opłacać. A może coś robię źle z tą wymianą? Może ktoś z Was zna rozwiązanie? Byłbym wdzięczny za pomoc :-)


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Berafito - 16-05-2014 23:52

Opłaca się kupować referali za 0.8 Euro?Głównie chodzi mi o aktywnych.


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 17-05-2014 11:03

(16-05-2014 12:21)dondziadzia napisał(a):  Ja mam kłopot z GT i niestety nikt na chacie w grze nie potrafi pomóc. Ani na polskim ani globalnym. Chodzi o to, że nie mogę w Financial Market zamienić złota na euro. Z PLN na gold nie ma kłopotów. Chciałem rozbudować stadion i rozwijać swój klub ale jeśli to nie zostanie naprawione zakończę grę bo po prostu nie będzie mi się to opłacać. A może coś robię źle z tą wymianą? Może ktoś z Was zna rozwiązanie? Byłbym wdzięczny za pomoc :-)

Nie wiem dokładnie jaki masz problem ale:
Wymiana gold na euro daje euro do club funds.
Aby rozbudować stadion czy kupić cokolwiek za euro trzeba mieć euro w MANAGER FUNDS A NIE CLUB FUNDS. Aby z Club funds przetransferować euro do manager funds trzeba mieć 10 euro minimum. Wtedy możesz rozbudowywać stadion. Jeśli chodzi o samą wymianę to nie widziałem problemów jeśli masz na tyle golda to wymienisz.


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 17-05-2014 17:00

@dondziadzia, kolorpurpury pokrótce wyjaśnił panujący system w grze, ale mam jeszcze pytanie o ilość Euro które chcesz kupić, bo musisz kupować tylko pełne jednostki, np 0,50 Euro nie można kupić.


Koniec sezonu i kolejny awans, witaj trzecia ligo Huh


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 17-05-2014 21:12

(17-05-2014 17:00)fahamore napisał(a):  @dondziadzia, kolorpurpury pokrótce wyjaśnił panujący system w grze, ale mam jeszcze pytanie o ilość Euro które chcesz kupić, bo musisz kupować tylko pełne jednostki, np 0,50 Euro nie można kupić.


Koniec sezonu i kolejny awans, witaj trzecia ligo Huh

Gratulacje z pierwszej ligii Big Grin Z pierwszego miejsca wbiłem, gdyby nie nieobecność przez 3 pierwsze kolejki - byłby komplet 90 punktów Big Grin


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 18-05-2014 09:07

Gratulacje kolorze awansu do naszej extraklasy Smile, teraz to tylko po tytuł mistrza federacji, albo puchar Europy.
Wprowadzają nowy rodzaj rozgrywek, puchar kontynentalny. Są tam całkiem fajne bonusy (i to w goldach a nie w PLN jak za ligowe rozgrywki) za rozegrane mecze (dla wygranego i przegranego również), a za zwycięstwo w finale pucharu Europy na dzień dzisiejszy można zgarnąć ok.33000 goldów co nam daje przy dzisiejszym kursie Euro/gold ponad 800 Euro Huh za zwycięstwo w finale, myślę że konkurencja przy takiej stawce będzie ostra Smile powodzenia managery


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - kolorpurpury - 18-05-2014 19:11

(18-05-2014 09:07)fahamore napisał(a):  Gratulacje kolorze awansu do naszej extraklasy Smile, teraz to tylko po tytuł mistrza federacji, albo puchar Europy.
Wprowadzają nowy rodzaj rozgrywek, puchar kontynentalny. Są tam całkiem fajne bonusy (i to w goldach a nie w PLN jak za ligowe rozgrywki) za rozegrane mecze (dla wygranego i przegranego również), a za zwycięstwo w finale pucharu Europy na dzień dzisiejszy można zgarnąć ok.33000 goldów co nam daje przy dzisiejszym kursie Euro/gold ponad 800 Euro Huh za zwycięstwo w finale, myślę że konkurencja przy takiej stawce będzie ostra Smile powodzenia managery

Zwycięstwo w finale raczej dla kogoś z Rumunii Smile Oni tam mają SG po 300 Ja mam około 100 w sumie pierwszy mecz w ekstraklasie 2:0 do przodu Smile Bonus za wygraną w przeliczeniu około 7 golda + za mecze u siebie będę zarabiał od 5-10 golda myslę, że w ten sezon spokojnie 10 euro się uzbiera na rozbudowę Smile Poza tym mam aktualnie 2 firmy i będę zakładał trzecią w MG.
3 dlatego, żeby być samowystarczalnym przynajmniej na początku i produkować sobie po kolei wszystko co potrzebne do produkcji finalnego produktu, który sprzedaje się w GT i w marketglory również Big Grin Teraz już będzie szło ładnie wszystko do przodu Big Grin


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - Noker112 - 18-05-2014 21:16

mieszkam w uk mam ip z uk oplaca sie grac w goaltycoon czy wrzuci mnie do jakiejs ligi innej ?


RE: Marketglory/GoalTycoon poradnik Jak Grac I Dowody Wypłat .Nawet 200euro Pracujac !!! - fahamore - 19-05-2014 05:50

@Noker w trakcie rejestracji możesz sobie wybrać kraj jaki tylko chcesz, w okienku rejestracji wybór kraju jest z prawej strony poniżej adresu email.