Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 12-11-2013 15:15

600 : na 6 tam czyli pi 100 kazdego to czemu mialem każdego surka ostatnio ponad 200 bo kupiłem też za golda a teraz mi takie coś wyskakuje .Wiem co oznacza ale szkoda że to nieskakuje odraU przy zakupie tak jak w przypadku workerow. Jak wybuduje 2 warehouse to będzie to samo jak bym miał 1 na 2 lvl? Bo mi surowcow nie dolicza a żeby rozbudować na 2 lvl potrzebuje straży a to wymaga czasuSad


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - geniuszluki1 - 12-11-2013 22:54

A czy można kupować swoje własne akcje ? Big Grin Może absurdalne pytanie, ale nie mam złota na stanie by móc to sprawdzić Big Grin


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - uroczysmyk - 12-11-2013 23:11

Czesc
Mnie dzis zaatakowal ziom z Polski :O normalnie szok


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ktoArek - 13-11-2013 10:02

MarketGlory tak jak wybudujesz drugi budynek to dostaniesz kolejne 600 miejsc w magazynie czyli razem 1200. Ale lepiej podnieś na 2 lvl wybuduj obok kolejną straż to tylko 15 drewna podnieś warhouse na 2lvl i możesz zburzyć straż. Pamiętajcie nawet jak braknie miejsca na 1 surowiec to nie dostaniecie nic z całej produkcji.
geniuszluki1 nie można kupować swoich akcji.
uroczysmyk pewnie Tarkay mnie tez atakował więc nie dać się kupić za golda żołnierzy. Dlatego atakują swoich bo jest bliżej i krótszy czas ataku.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - polaco1980 - 13-11-2013 16:21

(13-11-2013 10:02)ktoArek napisał(a):  geniuszluki1 nie można kupować swoich akcji.

Moim zdanie można. Widziałem gracza, który kupił swoje akcje...hmm może zrobił to na bug-u.

Widzieliście to: http://www.youtube.com/watch?v=dpVBHd576c8
Co o tym myślicie?

Zastanawia mnie też jak kupują akcje nowego miasta w 4s!!! 5-6 s to już standard.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - geniuszluki1 - 13-11-2013 18:38

Próbowałem kupić swoje akcje, jednak wyszła komenda iż jest to niemożliwe. Być może kiedyś było to możliwe. A skoro mówisz że to kiedys ktoś zrobił to są 2 opcje:
1.bug
2. albo było to kiedyś możliwe, a teraz już jest to zablokowane, bo z drugiej strony może to doprowadzić do manipulacji kursem swoich akcji, a tak inni gracze ustalają kurs naszych akcji


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Skarpetek - 13-11-2013 22:03

Gdzie jest moj refflink?

@juz mam


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - solanix - 14-11-2013 12:23

odpowie mi ktos na pytanie ?

- Produkuje 90 stone a dostaje 63 ..gdzie pozostałe 27 znika???

PS: moje miasto jest wolne nikt go nie okupuje..

10 % podatku dla Państwa z 90 to 9 ... wiec gdzie znika pozostałe 18 kamieni?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 14-11-2013 13:54

Solanix poczytaj moze forum a nie 3ci raz pytasz o to samo. Ostatni raz odpowiadam: 10% placisz panstwu, 10% posiadaczom akcji i 10% refowi. Czy wy nie mozecie uzyc opcji szukaj? To pytanie padlo jak dobrze pamietam 6 razy...

Polaco ja w 3 sekundy nie raz potrafie kupic akcje co za problem?

PS: Ten hack to sciema, zwyczajny hack robiony pod PPA poczytajcie o tym na forum TongueP


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Hiuston - 14-11-2013 14:43

A ja zamiast rozbudowywać to postawiłem nowe budynki, tyle przegrać facepalm