Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 23:12

Xanthi: dobrze wiedziałem, że tak się właśnie stanie, ale nie każdy najwidoczniej myśli o konsekwencji swoich czynów...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 02-07-2016 23:14

(02-07-2016 23:12)Fsociety napisał(a):  Xanthi: dobrze wiedziałem, że tak się właśnie stanie, ale nie każdy najwidoczniej myśli o konsekwencji swoich czynów...
Pytanie.. Czemu nie wyświetla mi Trailerów na tym serwerze ? :o


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 23:15

Supercola: A masz chroma?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 02-07-2016 23:20

(02-07-2016 23:15)Fsociety napisał(a):  Supercola: A masz chroma?

Tak Wink Tak jakby IP .. Nie wyświetla i koniec Sad Nie da się zmienić lokalizacji IP ?

Hmm.. Śmieszna sytuacja xD Chciałem zresetować internet więc kliknąłem wyłącz i niestety wywaliło mi połączenie dzięki czemu nie mogę wejść zdalnie - Co teraz ? xD


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 23:29

(02-07-2016 23:20)supercola napisał(a):  Tak Wink Tak jakby IP .. Nie wyświetla i koniec Sad Nie da się zmienić lokalizacji IP ?

IP nie ma tu nic do rzeczy, gdyż mi zawsze wszystko ładnie działa a mam czeskie IP na tym VPSie
Ja chciałem sprzedać poradnik za marne 10 euro, które zarobicie w 4 dni dzięki temu VPSowi i bym wszystko ładnie krok po kroku rozpisał i pokazał jak co i gdzie, ale niestety Danto mnie ubiegł tak naprawdę nic nie tłumacząc...

Edit: to musisz w panel Axfone kliknąć przycisk włącz Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - rayden - 02-07-2016 23:35

(02-07-2016 23:14)supercola napisał(a):  
(02-07-2016 23:12)Fsociety napisał(a):  Xanthi: dobrze wiedziałem, że tak się właśnie stanie, ale nie każdy najwidoczniej myśli o konsekwencji swoich czynów...
Pytanie.. Czemu nie wyświetla mi Trailerów na tym serwerze ? :o

Też tak miałem. Założyłem nowe konto i już jest git Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 02-07-2016 23:35

(02-07-2016 23:29)Fsociety napisał(a):  
(02-07-2016 23:20)supercola napisał(a):  Tak Wink Tak jakby IP .. Nie wyświetla i koniec Sad Nie da się zmienić lokalizacji IP ?

IP nie ma tu nic do rzeczy, gdyż mi zawsze wszystko ładnie działa a mam czeskie IP na tym VPSie
Ja chciałem sprzedać poradnik za marne 10 euro, które zarobicie w 4 dni dzięki temu VPSowi i bym wszystko ładnie krok po kroku rozpisał i pokazał jak co i gdzie, ale niestety Danto mnie ubiegł tak naprawdę nic nie tłumacząc...

Edit: to musisz w panel Axfone kliknąć przycisk włącz Big Grin

Jak zalogować się do tego panelu ? Pisze mi "Zostałeś dodany do Czarnej listy - skontaktuj się z nami w tej sprawie" - więc chyba lipa ..


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 23:36

Tak poza tym LUDZIE!
Zabieracie się za VPSy nie mając bladego pojęcia jak on działa... proszę was... Wiem, że cebulactwo rośnie "darmowe to biore", ale bez przesady...

No to jak widzicie Axfone już blokują serwery jak i zapewne IP...
Ale przecież zajebiaszczy typek udostępnił zajebiaszczy sposób na darmowe pkt... Ehhhh...
Jednak przyda się chyba ta gablota wstydu dla Danto Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Bravo - 02-07-2016 23:41

(02-07-2016 23:03)Bravo napisał(a):  Wszyscy zachowujecie się jak "Dzieci" Danto chciał być miłym człowiekiem, których brakuje na tym forum i udostępnił sposób jak stworzyć serwer VNC Windows za darmo a wy jeszcze narzekacie po prostu chcę mi się płakać jak jesteście chciwi i pazerni od razu brać 15 serwerów po 8 GB ram i 200 GB dysku i jeszcze zostawić metodę dla siebie, bo oczywiście nikt nie ma prawa jej udostępnić Smile Sam skorzystałem i dzięki Danto zamówiłem jeden serwer VNC 2,5 GB ram 25 GB HDD i wszystko zostało aktywowane Smile

@[Fsociety] Cytuje jeszcze raz bo chyba nie rozumiesz Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 23:45

I co z tego? To Twoje zdanie a nie moje.
Przez niego teraz będą bardziej weryfikować ludzi, już blokują serwery, straszny szum jest na ich stronie i nie zawsze da się stworzyć nowego konta a przy okazji tyle nowych testowych VPSów będzie, że odbije się to na wszystkich a czemu? Przepustowość łączą będzie słabsza a przy okazji DOGRY na pewno lepiej chodzić nie będzie, gdy tyle botów na raz wbije Smile
Ale przecież podziękujmy Danto, oczywiście... Wystarczy czasami tylko trochę pomyśleć.