Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - DBZ - 05-01-2016 20:04

To jak to jest w końcu z tym SubSms jest to legalne czy nie ? mam zamiar teraz zacząć współprace z Eforsa Mylead i Hotcash ,ale nie wiem czy warto


RE: Wezwania na policje (subsms) - Gremquen - 05-01-2016 20:16

(05-01-2016 20:04)DBZ napisał(a):  To jak to jest w końcu z tym SubSms jest to legalne czy nie ? mam zamiar teraz zacząć współprace z Eforsa Mylead i Hotcash ,ale nie wiem czy warto
Zarabianie na sub sms w sposób zgodny z regulaminami serwisów jest legalne.

Nie jest legalne pisanie postów z treścią typu "doładowanie totalnie za darmo", mimo, że osoba musi wysłac płatnego smsa bądź zapisać się do płatnej subskrypcji.

Nie jest też legalne wymyślanie zdarzeń, które nigdy nie miały miejsca, typu "Popek pobił się z borixonem, zobacz nagranie". Takiego nagrania nie ma i jest to karalne Wink


RE: Wezwania na policje (subsms) - Bastion_Kastion - 05-01-2016 20:18

(05-01-2016 20:04)DBZ napisał(a):  To jak to jest w końcu z tym SubSms jest to legalne czy nie ? mam zamiar teraz zacząć współprace z Eforsa Mylead i Hotcash ,ale nie wiem czy warto
jesli zrobisz cos zle na hotcash to twoje dane może dostać kazdy (tak jak dostal Pan Zbigniew Stonoga).


RE: Wezwania na policje (subsms) - DBZ - 05-01-2016 20:31

(05-01-2016 20:18)Bastion_Kastion napisał(a):  
(05-01-2016 20:04)DBZ napisał(a):  To jak to jest w końcu z tym SubSms jest to legalne czy nie ? mam zamiar teraz zacząć współprace z Eforsa Mylead i Hotcash ,ale nie wiem czy warto
jesli zrobisz cos zle na hotcash to twoje dane może dostać kazdy (tak jak dostal Pan Zbigniew Stonoga).

Zle to znaczy niezgodnie z regulminem?


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 05-01-2016 20:44

Jeśli napiszesz że SMS kosztuje 50 gr a wszelki dochód z nich zostanie przekazany na pomoc Andrzejowi z rakiem a tak naprawdę SMS kosztuje 30 zł i nie przekazesz na żadne cele to tak, bój się Smile

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - twardy - 05-01-2016 20:46

(05-01-2016 20:31)DBZ napisał(a):  
(05-01-2016 20:18)Bastion_Kastion napisał(a):  
(05-01-2016 20:04)DBZ napisał(a):  To jak to jest w końcu z tym SubSms jest to legalne czy nie ? mam zamiar teraz zacząć współprace z Eforsa Mylead i Hotcash ,ale nie wiem czy warto
jesli zrobisz cos zle na hotcash to twoje dane może dostać kazdy (tak jak dostal Pan Zbigniew Stonoga).

Zle to znaczy niezgodnie z regulminem?

Stonoga mial prawo pewne dane uzyskac i je uzyskal. Mogli mu robic pod gorke ale nie robili. Przeciez kazdy chce byc bezkarny, podszywanie sie pod ludzi i naciaganie na pieniadze? NIC SIE NIE STALO. Hotcash fuj!

Regulamin regulaminem, najwyzej konto Ci zbanuja. Chodzi o prawo.


RE: Wezwania na policje (subsms) - Madroxx - 05-01-2016 20:47

(05-01-2016 20:31)DBZ napisał(a):  
(05-01-2016 20:18)Bastion_Kastion napisał(a):  
(05-01-2016 20:04)DBZ napisał(a):  To jak to jest w końcu z tym SubSms jest to legalne czy nie ? mam zamiar teraz zacząć współprace z Eforsa Mylead i Hotcash ,ale nie wiem czy warto
jesli zrobisz cos zle na hotcash to twoje dane może dostać kazdy (tak jak dostal Pan Zbigniew Stonoga).

Zle to znaczy niezgodnie z regulminem?

Jeżeli nie rozumiesz takich rzeczy to może nie zabieraj się za zarabianie w ten sposób Tongue


RE: Wezwania na policje (subsms) - DBZ - 05-01-2016 21:44

(05-01-2016 20:47)Madroxx napisał(a):  
(05-01-2016 20:31)DBZ napisał(a):  
(05-01-2016 20:18)Bastion_Kastion napisał(a):  
(05-01-2016 20:04)DBZ napisał(a):  To jak to jest w końcu z tym SubSms jest to legalne czy nie ? mam zamiar teraz zacząć współprace z Eforsa Mylead i Hotcash ,ale nie wiem czy warto
jesli zrobisz cos zle na hotcash to twoje dane może dostać kazdy (tak jak dostal Pan Zbigniew Stonoga).

Zle to znaczy niezgodnie z regulminem?

Jeżeli nie rozumiesz takich rzeczy to może nie zabieraj się za zarabianie w ten sposób Tongue
To co rozumiesz przez powiedzenie użytkownika który został zbanowany "źle" Zadałem proste pytanie bo chciałem dowiedzieć się dokładnie o co chodziło temu użytkownikowi .Twoim zdaniem jeśli się ktoś pyta czy dana rzecz jest legalna czy nie automatycznie nie powinien się nią zajmować bo z twojego wpisu tak wynika?


RE: Wezwania na policje (subsms) - makingmoney - 05-01-2016 21:47

...


RE: Wezwania na policje (subsms) - Gremquen - 05-01-2016 21:48

Ale zobacz.
Regulamin w serwisach jest tak napisany, żeby serwis nie brał żadnej odpowiedzialności za to, że np. ty wprowadzasz ludzi w błąd.

Jeśli tylko będziesz przestrzegał regulaminu, to raczej przestępstwa nie popełnisz.
A przykłady masz wyżej