Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 14-09-2015 20:46

Cześć wszystkim

Kolejny tydzień kolejna wypłata. W tym tygodniu jest nieco mniej ponieważ zakupiłem trochę paczek ( 1500 zł ) Obecnie posiadam 303 aktywnych AdPack.

[Obrazek: 140915oCfGI.jpg]


[Obrazek: 140915.jpg]


Cel na wrzesień to 350 aktywnych AdPack i wypłacić 9000 zł, zobaczymy czy uda mi się osiągnąć te cele.

CEL 3500 zł / 9000 zł AdPack 303 / 350

W MPA mam już ponad 323 paczek, w pierwszym poziomie posiadam 100 paczek, podobnie w drugim i trzecim, na czwartym poziomie mam ich już tylko 20. Na razie nie wypłacam pieniędzy zacznę gdy osiągnę 100 aktywnych paczek w 6 lub 7 poziomie.

W ciągu ostatnich paru dni dostaliśmy parę ciekawych informacji od admina. Postaram się jutro wrzucić nagranie i omówię wszystko czego się dowiedzieliśmy.

[Obrazek: 140915.png]



Adbrook - jeszcze parę tygodni i zaczynam wypłacać powinno być około $15 dziennie czystego zysku, zobaczymy jak wyjdzie Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 21-09-2015 20:50

Dzień wypłaty

Nieco lepiej niż w zeszłym tygodniu bo $531.16

[Obrazek: 210915.jpg]

CEL NA WRZESIEŃ 5384,018 / 9000

CEL NA WRZESIEŃ - ILOŚĆ ADPACK 369/350

Mimo, że do celu ( wypłat ) trochę brakuje to jestem zadowolony ponieważ inny cel ( ilość AdPack ) już osiągnąłem Cool


Jutro dodam parę screenów i informacji odnośnie innych programów w których działam Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - ediMora - 22-09-2015 00:28

inwestować w trafficmonson?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 24-09-2015 08:29

Trafficmonsoon

Miesiąc wrzesień możemy dodać do jednych z bardziej udanych miesięcy. Mimo, że do celu wypłaty 9000 zł jeszcze troszkę brakuje to inny cel już przebity - obecnie mam 370 AdPack

[Obrazek: 220915.jpg]

Szczerze mówiąc bardziej zależy mi na większej ilości AdPack niż na większej kwocie wypłaconych pieniędzy, ponieważ mając więcej AdPack zarobie więcej w przyszłości a wypłacając tysiąc czy dwa tysiące więcej w danym miesiącu nic nie zmieni. Być może do końca września uda mi się dojść do 400 AdPack ale tego jeszcze nie jestem pewien.
Gdy dojdę do 411 AdPack planuje zacząć wypłacać część pieniędzy bo jak sami widzicie inwestuje ze swoich zarobków dość duże kwoty w AdPacki, być może już w listopadzie uda mi się osiągnąć wymarzone tygodniówki ( 3000 - 3500 zł ).

MPA

[Obrazek: 220915kmfpt.jpg]

Jeszcze trochę i wchodzę na 5 poziom. Może po drodze nieco wypłacę, jeszcze zobaczę. Na razie jestem zadowolony z naliczeń są w miarę stabilne program się rozwija. Admin co parę dni dodaje informacje odnośnie samego programu i jego kondycji, bardzo mi się to podoba, powiem szczerze brakuje mi czegoś takiego w TM.

Adbrook

Dokupuje ostatnie paczki i cel osiągnięty Lol

[Obrazek: 210915.jpg]

Cel tutaj to 100 - 103 paczek, następnie będę mógł wypłacać miesięcznie około 1600 zł, zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce może coś źle policzyłem ale raczej nie Tongue

Jeśli wszystko będzie fajnie może dorzucę coś do AD aby dojść do nowego progu np. 251 paczek.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Styler - 24-09-2015 09:40

Twoje cele polegają po prostu na tym, żeby wydać pieniądze albo je wypłacić. Przecież to bez sensu... To nie są żadne cele tylko próbowanie wyciągnąć jak najwięcej z tej piramidy i tyle.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Darken - 24-09-2015 13:10

No chyba każdy z nas ma na celu wypłacić jak najwięcej...


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 24-09-2015 20:37

Cytat:Twoje cele polegają po prostu na tym, żeby wydać pieniądze albo je wypłacić. Przecież to bez sensu... To nie są żadne cele tylko próbowanie wyciągnąć jak najwięcej z tej piramidy i tyle.

Każdy na tym forum ma z grubsza jeden cel. Zarobić jak najwięcej, nie odstaje od innych użytkowników tego forum i mam ten sam cel więc nie wydaje mi się żeby moje cele były bez sensu.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 28-09-2015 19:48

Cześć wszystkim, mamy już prawie koniec miesiąca więc czas na małe podsumowanie Smile

Przedostatnia wypłata z września

[Obrazek: 280915.jpg]

Stan paczek

[Obrazek: 280915.jpg]

CEL NA WRZESIEŃ 7214,63 / 9000 ZŁ
CEL NA WRZESIEŃ 405 / 350 PACZEK


Mamy jeszcze 2 dni września tak więc tyci tyci się to jeszcze zmieni ale już pewnie nie dam rady wypłacić dodatkowo 1800 zł aby spełnić ten cel. Mogłem wypłacić więcej kosztem paczek ale stwierdziłem, że wole kupić więcej paczek Tongue

Pod koniec października planuje wypłacać już nie tylko jakąś część prowizji którą mam od poleconych ale także część zysków jakie mam z paczek, tak więc zyski powinny nieco wzrosnąć Lol


Zobaczmy jeszcze jak się ma pozycja TM w rankingu alexa

[Obrazek: ranking_alexa_280915.png]

Jak widzimy zaraz będzie top 900 uważam to za wynik bardzo dobry biorąc pod uwagę fakt, że strona działa dopiero blisko rok.


Pod koniec miesiąca opiszę także 2 inne programy w których aktywnie działam. Być może wejdę także w nowy program jakim jest GTA

Do usłyszenia Huh


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Tomcato - 28-09-2015 21:27

Super dziennik obserwuje od samego początku Big Grin Miło patrzeć jak osiągasz kolejne sukcesy Smile GTA moge Ci polecić mimo początkowych problemów na chwile obecną świetnie nalicza Smile
Pozdrawiam i życzę kolejnych owocnych zarobków Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 28-09-2015 21:30

Cytat:Super dziennik obserwuje od samego początku Big Grin Miło patrzeć jak osiągasz kolejne sukcesy Smile GTA moge Ci polecić mimo początkowych problemów na chwile obecną świetnie nalicza Smile
Pozdrawiam i życzę kolejnych owocnych zarobków

Dzięki bardzo staram się jak mogę Smile