Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Buxy (/Forum-Buxy-313)
+---- Wątek: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW (/Temat-ojooo-com-PLATNE-KLIKI-NEEW-66631)



RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 22-02-2014 12:25

Dobra panowie ja powoli namawiam znajomych.
Będzie z 10.
Każdy zakłada konto i jedzie na vipie. 5000rr+vip/mc
450$(10 poleconych) z vipa idzie do mnie + 2 tyle z poleconych.
Co o tym myślicie ?


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 22-02-2014 14:44

W sensie, ze chcesz zainwestowac, zeby znajomi zarabiali tak jakby dla Ciebie?
Drugie tyle z poleconych w sensie, ze z poleconych tych 5000 przez nich wynajetych?
Generalnie jesli masz takie fundusze to nie jest to głupie, tylko pytanie czy chcesz taka kwote wrzucac w jeden serwis, bo zakladajac (nie sadze, zeby tak bylo, ale Pearl Harbor tez sie niz nie spodziewal) ze padnie to jestes w plecy solidna kase. Chyba, ze chcesz tak wrzucic na kilka serwisow no to coz Ci poradzic, rob. Big Grin

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - b2neobux - 22-02-2014 16:57

Nie wiem w sumie za co się wziąć.
Ruszyłbym z neobuxem, wiem że musiałbym wszystko co z ojooo zarobiłem wypłacić i na to wrzucić no ale chociaż masz 99% pewności że to nie padnie SmileHuh


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 22-02-2014 17:06

No pewność, że nie padnie to jedno, ale gdzie pewnosc zarobku? Wink Osobiscie bym z Ojooo nic nie wyplacal, jak juz doszedles do wysokiego poziomu na Ojooo to sie go trzymac i czekac conajwyzej az zwroty pozwola na kolejna inwestycje. Wink Ja polecam wrzucic 40$ w probuxa, moze jakis kokosow sie nie zarobi, ale jak i tak i tak sie siedzi na buxach to mozna zawsze dodatkowe pare złoty zarobic. Wink Ja 11 dni temu zainwestowalem 40$ w 200 refów (100 refów 1 dnia i po 7 dniach kolejne 100) i aktualnei po 11 dniach mam 3,5$ na czysto (po odjeciu kosztów refów), czyli jezeli tak dalej pojdzie to bedzie 25% zwrotu z inwestycji miesiecznie (oby tak zostalo, chociaz nie wierze, ze moze byc tak dobrze Wink )

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - mks22 - 22-02-2014 18:45

Mnie zliczyło dziś bardzo szybko i to w rekordowej jak dotąd liczbie 8169 klików Smile


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - ingro85 - 22-02-2014 19:00

pytanie mam dla tych co znaja już ojoo mianowicie czy jak kupie na poczatek konto premium i 200poleconych do 300 to jak sadzicie w ciągu miesiaca ile zarobie zwruci mi sie 40$??


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 22-02-2014 23:26

Jezeli odnioslem dobre wrazenie to Ojooo wprowadzilo ostatnimi dniami mass paymenty i wyplaty ida w 24h (te nowo zlecone). Wink


@Ingro85,
W ciagu miesiąca nie sądze, żeby Ci sie zwrócilo 100% inwestycji. Zalezy tez co zakladasz - czy zamierzasz rozwijac liczbe poleconych czy kupic 200-300 i juz na tej liczbie zostac. Jesli to drugie - to powiedzialbym, ze stopa zwrotu 25% w skali miesiąca jest możliwa i co więcej - bardzo dobra (nie musze chyba przypominac, ze w banku jest to 2-3% w skali roku Wink )

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - woojohn - 23-02-2014 00:16

A ja mam pytanie odnośnie wypożyczonych poleconych.. Mam konto standard, wczoraj kupiłem paczkę 100 poleconych, kuzwa juz 24h mineło a zaden nie zarobil dla mnie centa.. wtf? trzeba czekac, czy juz na starcie wymieniac? nie wiem o co w tym chodzi,... dodatkowo mam opcje ''autopay'' zaznaczyc ja dla kazdego poleconego, czy zostawic tak jak było opcjionalnie (czyli bez autopay) >? proszę o pomoc, radę. Pozdro


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Workis - 23-02-2014 01:13

Mozesz zostawic z autopay, po prostu podliczenie klikow refow jest wykonywane raz dziennie a nie w czasie rzeczywistym. Wink

pozdrawiam


RE: ojooo.com PLATNE KLIKI NEEW - Tigra98 - 23-02-2014 08:50

dzis cos nie dziala serwer Smile