Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P (/Temat-SCAM-ProBux-com-klik-0-01-min-5-placi-setki-dowodow-wyplat-P-63894)



RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 27-04-2014 00:03

@xardas1020,
no wlasnie dlatego napisalem "jesli sie nie myle" - warto tu jednak dowod wyplaty wrzucic - zainteresuje sie wtedy reszta. Wink
Wiadomo, zwrot to zwrot, profit to profit. 30+% to jest na prawde sporo, na standard tak jak mowie - jest 25% miesiecznie rowniutko w zasadzie. Jesli taki procent sie utrzymuje to zdecydowanie nie jest zle. Wink

W to, ze probux placi to ja jedno, ze wierze, drugie ze wiem, bo paredziesiat $ stamtad juz otrzymalem. Zastanawia mnie po prostu polaczenie wysokiego zwrotu inwestycji i wyplat instant, ale skoro wam obu ladnie sie RR zwracaja i mozna na podstawie ich naliczen zwiekszyc ich liczbe to super. Wink Na start mam 200 RR, wiec w zasadzie musze zainwestowac tylko w golden + dodatkowa stowka-dwiescie i jakos to sie potoczy. Wink
Jak mi sie zwroci inwestycja w probux poprzednia - to bedzie i nastepna. Poki co mam na glowie przejscie na rocznego VIPa na Ojooo co jest jakby nie patrzec sporym przedsiewzieciem. Jesli nadal tak beda wygladaly naliczenia - to wakacje przywitam złotem na probuxie (;

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-04-2014 07:36

(26-04-2014 23:28)Artiis napisał(a):  Ja mam 900 RR, tysiaka będę mieć za 1,5 dnia.

Dążę do 1500 RR i z taką liczbą RR będę mógł bez żadnych przeszkód wypłacać sobie 200$ co miesiąc. Co jest kwotą, dużą patrząc na wkład "czasowy". Na forum (probux) są setki dowodów wypłat, wystarczy wejść tylko w odpowiedni dział Smile.

ja myślę dojść do 2000 wtedy postój, zbierając do maxymalnej ilości rr wypłacać sobie plus przelewy na rental na przedłużanie rr
przy 2000 rr przelewy na rental by przedłużyć sobie ich na minimum 300 dni i wypłaty, potem miesiąc do półtora zbierania na koncie na konto ultimate i dążenie do 4000 rr Smile
na spokojnie myślę mi to wyjdzie bo z pierwszych 2000 rr będę miał minimum pół roku jeszcze od zakupu ultimate nim będę musiał zacząć przedłużać, dojdą nowi poleceni więc wzrosną zarobki i będzie na przedłużanie nowych i zakup kolejnych paczek Smile


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - draksone - 27-04-2014 11:59

U mnie znaczny spadek klików,już prawie nie ma zysku...
Co z tym zrobić ? I przedłużać wszystkich poleconych czy tylko tych w miare klikających ?
Naliczenia klików z 303 poleconych:


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-04-2014 13:26

Przedłużać wszystkich, kupować nowych, klikac reklamy i pro grid


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - adampl - 27-04-2014 16:22

@draksone
Niestety ale mam to samo, w moim przypadku jedynie pomaga na to wymiana poleconych, mimo iż jest to nie opłacalne to jednak jakoś wychodzę na plus. Jak robią się spadki to wydaje 3-5$ na wymianę i przez kilka dni jest wzrost, potem oczywiście znowu spadki.
Wcześniej nie wymieniałem wcale, tylko czekałem aż system sam wymieni poleconych po 14 dniach, to oczywiście wymienił ale nawet po 6 dniach ci automatycznie wymienieni poleceni mieli 0 klików.
Jeszcze po moich obserwacjach wzrost klików jest po wyklikaniu 50 reklam, xardas zawsze pisał o 60 ale w moim przypadku wystarcza 50, progrid w moim przypadku nic nie daje, kiedyś klikałem przez 2 tygodnie 40 reklam w progridzie i nic.


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - sbgorka - 27-04-2014 16:55

U mnie pomaga przedluzanie refow. Codziennie przedluzam kilku i od tego czasu jest ok. No i reklamy ile sie tylko da.

Wysłane z mojego C5303 przy użyciu Tapatalka


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Workis - 27-04-2014 19:24

Przeliczyłem jeszcze raz swoje naliczenia za poleconych. Poprzednio nie uwzglednialem znizki, która sie otrzymuje przy Autopayu (zakladalem po prostu 'wspolczynnik bezpieczenstwa'). Uznalem jednak, ze przez to bede mial coraz wieksza nadwyzke, ktorej ani nie wyplace (wg obliczen zysk bedzie mniejszy niz w rzeczywistosci), ani nie zainwestuje (z tego samego powodu).
Efekt tego taki, ze w po 74 dniach od inwestycji ROI wynosi około 76-77%.
Czyli inwestycje w 200 RR na standardzie - polecam. Smile

pozdrawiam


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 27-04-2014 22:28

(27-04-2014 16:22)adampl napisał(a):  @draksone
Niestety ale mam to samo, w moim przypadku jedynie pomaga na to wymiana poleconych, mimo iż jest to nie opłacalne to jednak jakoś wychodzę na plus. Jak robią się spadki to wydaje 3-5$ na wymianę i przez kilka dni jest wzrost, potem oczywiście znowu spadki.
Wcześniej nie wymieniałem wcale, tylko czekałem aż system sam wymieni poleconych po 14 dniach, to oczywiście wymienił ale nawet po 6 dniach ci automatycznie wymienieni poleceni mieli 0 klików.
Jeszcze po moich obserwacjach wzrost klików jest po wyklikaniu 50 reklam, xardas zawsze pisał o 60 ale w moim przypadku wystarcza 50, progrid w moim przypadku nic nie daje, kiedyś klikałem przez 2 tygodnie 40 reklam w progridzie i nic.

ilu masz rr ? konto standard czy golden ?
ja nigdy nie wymieniam swoich rr, wymiana jeśli jest to automatyczna po 14 dniach i nie mam powodów do narzekania
zainwestowałem 120$, mam już zwrócone, z tego co zarabiają rr mam na wypłaty, zakup nowych i przedłużanie tych co mam do przedłużenia i minimum jakie miałem 30 dni jeszcze z miesiąc do tyłu, teraz wynosi 60 dni i na tyle przedłużam każdego rr którego muszę przedłużać




(27-04-2014 19:24)Workis napisał(a):  Czyli inwestycje w 200 RR na standardzie - polecam. Smile

pozdrawiam

nie wiem co tu polecać same liczby mówią co się opłaca i co warto polecać

standard : za klik rr 0.005
golden/ultimate : za klik rr 0.01

ilość rr standard : 200
ilość rr golden : 2000
ilość rr ultimate : 4000

ty na 4 klikach Workis rr masz 0.02$, na golden ja mam 0.04
na 10 ty masz 0.20 ja mam 0.40
na 100 ja mam 4$ ty masz 2

na standard jesteś zatrzymany na 200 rr i masz dziennie maxymalnie 4$, ja dziennie przy 1000 rr mam do 14$
to co ty masz na standard na czysto przez miesiąc, ja na golden mam w nieco ponad 24 h


to co zainwestowałeś bez mała na standard 3 miesiące temu, to zrobiwszy to na golden już miałbyś zwrot i o kilkuset rr więcej
każda kolejna wypłata byłaby już twoim zarobkiem na czysto, zwiększaniem ilość rr do 2000 z zarobków a tak tuptasz w miejscu na standard i twoje zarobki nie idą w górę, stoją w miejscu a przy lecącym $ na paypal w dół to zjada je inflacja i przy każdej wypłacie przeliczając $ na złotówki za każdym razem masz mniej


RE: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - xardas1020 - 30-04-2014 22:04

(26-04-2014 15:25)Workis napisał(a):  Do tej pory nikt na probuxie tutaj na zarabiam.com sie zarobkami nie chwalil, jestes 1sza osoba, ktora ma szanse pokazac tutaj dowody zarobku, wiec na nie czekamy z niecierpliwoscia. Wink

Workis specjalnie między innymi dla ciebie Smile

temat z 1 wypłatą zarobku, kolejne będą zamieszczane Smile


http://zarabiam.com/Temat-probux-wyplaty-mojego-zarobku-90237


Odp: [Płaci] ProBux.com - klik: 0,01$ min. 5$ - płaci !!! setki dowodów wypłat :P - Xkr - 01-05-2014 00:54

Konto golden jest na rok? Zajebista wyplata xardas ile $ wsadziles?

Wysyłane z mojego WT19i za pomocą Tapatalk 2