Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 04-12-2012 15:42

Dla mnie nie do pojęcia jest jakim trzeba być PSYCHICZNYM żeby pisać ludziom, że wysłało się kasę nie robiąc tego. Przecież nie trudno zorientować się, że kasy ku*** nie ma! UndecidedUndecided


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 04-12-2012 15:46

(04-12-2012 15:42)cpr napisał(a):  Dla mnie nie do pojęcia jest jakim trzeba być PSYCHICZNYM żeby pisać ludziom, że wysłało się kasę nie robiąc tego. Przecież nie trudno zorientować się, że kasy ku*** nie ma! UndecidedUndecided

cpr co ty gadasz Big Grin przecież wysłał
to wina banku i przelew z 4 dni będzie szedł bo w millenium na plecach przelewy noszą, zima nadeszła - w banku mogły systemy się zamrozić i przelewy nie wyszły bekabekabekabekabeka


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Deotho - 04-12-2012 16:06

Postanowiłem wybrać się do tego "dowcipnisia" - dane wszystkie posiadałem z innych for oraz od jego znajomych. Po spotkaniu twarzą w twarz nie był już taki cwany. Oddał 400 zł i nie mam się do czego już przyczepić, ale oczywiście sprawa na policji nadal zostaje. Proponuje Wam także do niego pojechać i niech płaci wszystko.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 04-12-2012 16:11

(04-12-2012 16:06)Deotho napisał(a):  Postanowiłem wybrać się do tego "dowcipnisia" - dane wszystkie posiadałem z innych for oraz od jego znajomych. Po spotkaniu twarzą w twarz nie był już taki cwany. Oddał 400 zł i nie mam się do czego już przyczepić, ale oczywiście sprawa na policji nadal zostaje. Proponuje Wam także do niego pojechać i niech płaci wszystko.

bekabekabekabeka chyba wielkie jego zdziwienie musiało być jak ciebie zobaczył Big Grin
zaprosił na kawę czy na 100 chociaż Tongue
i o dziwo dostałeś kasę która wysłana była w piątek ... no nie może być - może konta ludzie pomylił i zamiast do was to do siebie samego wysłał bekabekabeka


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Deotho - 04-12-2012 16:13

(04-12-2012 16:11)tomazzi napisał(a):  
(04-12-2012 16:06)Deotho napisał(a):  Postanowiłem wybrać się do tego "dowcipnisia" - dane wszystkie posiadałem z innych for oraz od jego znajomych. Po spotkaniu twarzą w twarz nie był już taki cwany. Oddał 400 zł i nie mam się do czego już przyczepić, ale oczywiście sprawa na policji nadal zostaje. Proponuje Wam także do niego pojechać i niech płaci wszystko.

bekabekabekabeka chyba wielkie jego zdziwienie musiało być jak ciebie zobaczył Big Grin
zaprosił na kawę czy na 100 chociaż Tongue
i o dziwo dostałeś kasę która wysłana była w piątek ... no nie może być - może konta ludzie pomylił i zamiast do was to do siebie samego wysłał bekabekabeka

Nawet nie zaprosił mnie na kawę niestety, a miałem taką nadzieje, bo były dosyć zimno. Zapewne jakiś problem w banku i zwrócili mu pieniądze.

Krótko mówiąc - jedzcie na swój komisariat i poproście 1/2 policjantów o pojechanie z Wami do tego dowcipnisia i niech odda Wam kasę.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - matig20 - 04-12-2012 17:08

(04-12-2012 16:13)Deotho napisał(a):  
(04-12-2012 16:11)tomazzi napisał(a):  
(04-12-2012 16:06)Deotho napisał(a):  Postanowiłem wybrać się do tego "dowcipnisia" - dane wszystkie posiadałem z innych for oraz od jego znajomych. Po spotkaniu twarzą w twarz nie był już taki cwany. Oddał 400 zł i nie mam się do czego już przyczepić, ale oczywiście sprawa na policji nadal zostaje. Proponuje Wam także do niego pojechać i niech płaci wszystko.

bekabekabekabeka chyba wielkie jego zdziwienie musiało być jak ciebie zobaczył Big Grin
zaprosił na kawę czy na 100 chociaż Tongue
i o dziwo dostałeś kasę która wysłana była w piątek ... no nie może być - może konta ludzie pomylił i zamiast do was to do siebie samego wysłał bekabekabeka

Nawet nie zaprosił mnie na kawę niestety, a miałem taką nadzieje, bo były dosyć zimno. Zapewne jakiś problem w banku i zwrócili mu pieniądze.

Krótko mówiąc - jedzcie na swój komisariat i poproście 1/2 policjantów o pojechanie z Wami do tego dowcipnisia i niech odda Wam kasę.

ja mam troche daleko no i po 30 zł sie nie opyla jechac... ale mamy jechać w czwartek samochód oglądnąć Big Grin to może zbocze z trasy i sie podjedzie Big Grin


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - whysoserious - 04-12-2012 19:23

Tyle osób chce się spotkać, popularny się robi jak justin biber

Chodzą słuchy, że ma go odwiedzić kilka osób doświadczonych w negocjacjach
w celu wytłumaczenia, że jego zachowanie jest naganne moralnie.
A teraz najlepsze:
Podobno będzie nagranie ze spotkania Huh


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - kleomenes - 04-12-2012 19:40

UP
Myślałem, że takie rzeczy się załatwia po cichu, a tu jakieś nagranie Cool Ciekawy jestem tego nagrania.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - duzypawel - 04-12-2012 19:52

a ja mam dla Was niespodziankę. Pamiętacie jak ktoś znalazł, że 5 lat temu Pan Konrad coś już kręcił za pośrednictwem internetu? otóż przez tych 5 lat Pan Konrad nie miał mocnego postanowienia poprawy ani nawet nie do końca świadomie zawiesił swą działalność. mianowicie przez ostatnie 4 lata odsiadywał wyrok za oszustwa finansowe - informacja od jego Mamy, której bardzo mi żal i jej głęboko współczuję takiego syna...

z jego rodzicami ogólnie bardziej rzeczowo się rozmawia niż z nim. Obiecali, że spłacą jego należności teraz chociaż dopiero co się wykaraskali z jego poprzednich długów.

pozdrawiam.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 04-12-2012 20:10

czyli wychodzi na to, że to po prostu chory człowiek, nałogowiec
wcześniejsze rzeczy nie nauczyły nic - takich ludzi trzeba po prostu leczyć
mają rodzice ciekawie .... jedne długi syna spłacili - teraz mają nowe

pogratulować zrobił rodzicom ładny prezent na święta