Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 04-08-2012 15:09

nie rozmawiamy o innych tylko o tym konkretnym hyip - tutaj admin takie warunki wprowadził i nie byłoby tego zapewne jak by lr był od początku, ale nie wiem tego na 100% tylko wyrażam swoje zdanie na ten temat od początku wprowadzenia lr admin informował o fakcie warunków jakie muszą zostać spełnione by wypłacić na ten portwel
co do wypłat, robi je ręcznie, może przeoczył przy realizacjach... też ciężko mi powiedzieć, pozostaje ci pisać do niego i czekać aż odczyta i zrealizuje bo wypłaty realizuje bez problemów bo jak wspomniałem wyżej w nocy realizował zlecone wypłaty w dniu wczorajszym


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 04-08-2012 16:05

tomazzi wracając do mojego problemu kasa mi rośnie tylko tego nie widzę czy kasa mi nie rośnie bo skoro rośnie a nie widać to spoko ale jak nie rośnie to już mnie dobrze. (czekam 4 dni na e-mail od admina i nic)


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 04-08-2012 16:18

(04-08-2012 16:05)kubn2 napisał(a):  tomazzi wracając do mojego problemu kasa mi rośnie tylko tego nie widzę czy kasa mi nie rośnie bo skoro rośnie a nie widać to spoko ale jak nie rośnie to już mnie dobrze. (czekam 4 dni na e-mail od admina i nic)

jeśli nie masz w depozycie 90-cio dniowym to nie masz dziennego naliczania %
w zwykłych depozytach środki wraz z zarobkiem otrzymujesz po zakończeniu depozytu
pisz do admina najlepiej kilka e-mail w godzinach wieczornych naszego czasu tam z odstępami Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 05-08-2012 06:43

A mam takie pytanie do ciebie tomazzi. Ile razy już pomnożyłeś swój wkład? Oczywiście jeżeli nie możesz powiedzieć nie mów.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 05-08-2012 09:18

(05-08-2012 06:43)Szaman1644 napisał(a):  A mam takie pytanie do ciebie tomazzi. Ile razy już pomnożyłeś swój wkład? Oczywiście jeżeli nie możesz powiedzieć nie mów.

o zyskach i zarobku mówię jak całość mam na koncie :)na tą chwilę obracam więc de fakto nie mam nic bo nie mam tego ani na paypal, ani na lr
będą środki na koncie wtedy powiem Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - xJAmaTOx - 06-08-2012 09:21

Zwrócili mi kase ;x

http://scr.hu/5yo/5lfio


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 06-08-2012 12:18

A u mnie mija ósmy dzień od zlecenia wypłaty. Wysłałem dwa maile adminowi w odstępie paru dni i nadal pieniędzy nie ma.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 06-08-2012 12:25

No ja już 4 maile wysłałem i też póki co nie mam mojej wpłaty. Pisałem pod wieczór i w południe ale odpowiedzi nie uzyskałem.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 06-08-2012 12:31

pisałem w waszych sprawach i tak :
Don Lewski na wypłatę jeszcze poczekasz - admin sprawdza twoje konto bo podejrzewa nadużycie - jakie to takiej informacji nie uzyskałem, pisz sam kilka razy wieczorem - dostaniesz odpowiedź bo tak najlepiej admina złapać
jeden mój polecony też ma taką sytuację, ale on dokonywał wpłat i wypłat na różne konta ( inne nazwiska itp itd bo inwestował na swoim koncie pieniądze znajomych ) i teraz admin o to " wyłapał"

laterpl admin ma x wpłat takich jak twoje do dodania, nie wyrabia bo jest człowiekiem a nie maszyną więc musisz poczekać, realizuje ile może bo jest na wakacjach a nie po to wyjechał by 12-14 h przy pc spędzać jak pracuje


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 06-08-2012 12:38

Cytat:admin sprawdza twoje konto bo podejrzewa nadużycie

Tym mnie powaliłeś. Dzięki za informację, ale przyznam, że czuję się w tej sytuacji... okropnie. Nadużycie? Niby jak, co, gdzie, kiedy? Wpłaciłem tam stosunkowo niewielkie sumy, wiele nie wymagam poza ich zwyczajnym wypłaceniem już na swoje konto, mam zweryfikowanego PayPala... zaszokowało mnie to, tak czy siak. Widzisz, u mnie sprawa nie wygląda tak jak u Twojego poleconego. Wpłaciłem najpierw pieniądze z PP (miałem wówczas niezweryfikowanego), potem chciałem je wypłacić na LR, ale jak wiesz, nie mogłem tego zrobić, więc cofnąłem i zleciłem ponownie, ale na PP (to samo konto, ale tym razem jest zweryfikowane). Cóż, raz jeszcze Ci dziękuję. Zobaczymy, jak sprawa się rozwinie.