Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] incomebux.webspacemania.com [archiwum] stare - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [SCAM] incomebux.webspacemania.com [archiwum] stare (/Temat-SCAM-incomebux-webspacemania-com-archiwum-stare-29362)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36


- kujaziom - 18-06-2008 13:41

Witam!
Poszukuję chętnych i młodych ludzi którzy mnóstwo czasu spędzają w na klikanu w linki, a przy okazji chciałoby zarobić dodatkowe pieniądze.
Otóż jestem autorem poradnika o szybszym klikaniu klikasz tylko 1s (który sprzedaję także na innych portalach). Jednak by zwiększyć sprzedaż, proponuję prosty układ. Ty, jako znawca sieci wyszukujesz klientów, a ja za każdego klienta płacę Ci 10zł. Jestem uczciwym człowiekiem, sam poradnik sprzedaję po 19,90zł, tak więc dostajesz 50% zysku!
Nie ufasz mi, lub myślisz, że jestem nieuczciwy? Sprawdź sam, znajdź jednego kupca i zobaczysz jak szybko Twoje konto bankowe powiększy się o 'dychę'!
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, lub znalazłeś już kupca, napisz! i poradnik nie wolno rozprzestrzeniać bez mojej zgody .


[email protected]
lub gg 7418598

to link gdzie zaczniesz zarabiać

http://www.07bux.net/?r=kujaziom8

rozeslij to wszystkim na ggg


- Zcna - 18-06-2008 13:43

Weż se daj spokój ziomuś jaki tu poradnik wystarczy dwa zdania napisać chcesz za łatwo zarobić kase.
Śmiem twierdzić że jesteś oszustem.

Proponuje mu ostrzeżenie albo bana na dodatek podaje swój link do 07bux w nieodpowiednim dziale.


- mrw111 - 18-06-2008 13:45

Taki poradnik już był kiedyś napisany na tym forum przez jednego z userów!! Koleś oszukujesz...Po zatem za używanie tego na 07bux banują!!!!!!


[SCAM] incomebux.webspacemania.com [archiwum] stare - Killer - 11-03-2011 01:49

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.