Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W przyszłości - spełnianie marzeń... - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: W przyszłości - spełnianie marzeń... (/Temat-W-przyszlosci-spelnianie-marzen-146949)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zarobiony_Koles - 20-11-2018 18:00

(13-11-2018 18:53)Zawik napisał(a):  Sam osobiście nie uważam tego czasu za straconego, z zarabianiem mi się zbytnio nie śpieszyło, także na spokojnie ogrywałem gierkę.

To tak jak by napisać [...] KTM mnie nie pili, więc pograłem trochę w Wiesia Smile

Pracuj kiedy masz na to czas, bo potem dojdzie praca, życie codzienne to ciężko będzie Ci rozwijać internetowe projekty. A nóż widelec może zaowocuje to tym, że przyszłość będziesz wiązał w internecie. To był mój problem, że chciałem poznać swojego zawód i odpuściłem internet i od razu za praktyki się wziąłem co potem tego żałowałem, a teraz jeszcze bardziej żałuje.

Też po sobie widzę, że nie ma tej motywacji co kiedyś, jeszcze jak prowadziłem ten dziennik co swego czasu był najdłużej prowadzonym dziennikiem to miałem chęć Smile


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 17-07-2019 17:56

[Obrazek: Bez-nazwy-3.png]



Witam Smile

Trochę mnie tu nie było, co? To tylko pół roku. Pół roku nic tu nie pisałem. Niestety, ale leń wygrał ze mną.

Może niektórzy pamiętają ten dziennik, w końcu prowadziłem go systematycznie ponad pół roku. Krótko opowiem..

Zacząłem interesować się zarabianiem przez internet w grudniu 2016 roku. Zaczynałem jak każdy - buxy, surfbary, ankiety, mypaye i te inne... Na początku maja założyłem dziennik. Byłem niesamowicie zmotywowany do pracy. Chwila, nawet motywacji nie potrzebowałem, ponieważ sam interesowałem się zarabianiem przez internet. Zajarałem się wtedy motocyklami. Bardzo chciałem wtedy zarobić na enduro. Byłem bardzo ciekawy tego, jak niektórzy robią 5 cyfrowe kwoty miesięcznie.

Po założeniu dziennika stwierdziłem, że najlepszą opcją będzie pójście w CPA. Codziennie pracowałem, może nie na 100%, ale jednak ciągle coś tam klikałem. Założyłem stronę. Gdy doszedłem do zarobków, że strona generowała 10-15$ dziennie, to nagle dostałem bana za thin content. Był to początek roku 2018, a więc czystki w Google. Co lepsze, gdy moja strona była w top 3 na wszystkich frazach, zrobiłem jeszcze 5 innych stron. Wszystkie poleciały w filtr Google, a już pomału je pozycjonowałem i kupiłem na każdą z nich artykuł. Musielibyście widzieć moją minę jak to zobaczyłem, cała praca w piz*u xD Nie wiedziałem co robić, czy iść dalej w hacki, czy co innego. Później zacząłem prowadzić dziennik niesystematycznie. Parę metod zahaczyłem, najwięcej zarobiłem na spamie, a samej niszy szukałem z miesiąc, dzień w dzień. Nie jestem pewien, czy to pisałem, czy nie, ale tak było.

19.05.2018 r. - wtedy miałem rekordową dniówkę: 293$. Pamiętam ten dzień do dziś, zasnąć wtedy nie mogłem. Potem było jeszcze parę dniówek na poziomie ~100$ i nisza padła. Znowu się trochę załamałem, nie mniej jednak bardzo się cieszyłem z tej kasy. Zapytacie co dalej?
Lenistwo.
Kupiłem komputer, zacząłem ogrywać gry, przeglądając przy tym snapchata, youtube i instagrama. Tak mijały mi dni.

Od tego czasu przestałem zarabiać. Chociaż coś tam klikałem, to był to tylko chwilowy zapał do pracy. 2 miesiące temu coś mnie tknęło, aby zacząć zarabiać. Wyszukałem niszę, dość szybko z resztą, bo w parę godzin. Zarobiłem lekko ponad 600$ w tydzień. Wiecie co się stało? Nisza padła! Big Grin
Chciałem te pieniądze przeznaczyć na inwestycję w internet, ale kupiłem telefon, ukulele i parę innych rzeczy. Tak oto 600$ zniknęło Smile

Tak pokrótce wyglądała moja przygoda z zarabianiem. Chcę wrócić do tego, ale nie mogę się tak zniechęcać, jak to robiłem wcześniej. Wpisy w dzienniku będą się pojawiać mam nadzieję systematycznie, lecz jak nie będę miał co napisać to poczekam parę dni. Wcześniej pisałem 2-3 wpisy na tydzień, teraz też się tak postaram pisać.

Może teraz coś o mnie Smile

Kuba, lat 17, za 5 miesięcy kończę 18 lat. 3 klasa technikum informatycznego (jeżeli zdam poprawki, a piszę je w sierpniu). Zbuntowany nastolatek, który chce odejść od systemu i nie chce pracować w przyszłości na etacie. Rzuciłby szkołę na rzecz zarabiania w internecie, ale się trochę boi beka
Na forum jestem zarejestrowany od 2,5 lat. Interesuję się tematyką IT, głównie hardware.

Gdzie będę zarabiał?

MyLead - strona +18 o tematyce dość popularnej, aktualnie czeka na artykuły pod SEO. Gdy będzie zapełniona contentem, będzie optymalizowana i pozycjonowana. Mam pomysł na jeszcze dwie nisze, ale muszę to uzgodnić z Czaqiem.

OGAds - tu jeszcze nie mam pomysłu, ale na pewno na coś wpadnę Wink

Szczerze to chciałem założyć nowy dziennik, ale już 4 dzień myślałem nad nazwą Tongue Poza tym, szkoda mi trochę tego dziennika. Był prowadzony systematycznie, a potem został porzucony.

Cel na początek? Myślę, że dniówka 100 zł będzie okej. Gdy kwota będzie się utrzymywać jakiś czas, wtedy zmienię cel.


Jeżeli chcę się wziąć za zarabianie na poważnie, przydałoby się jeszcze poduczyć angielskiego. Ze słówkami nie mam problemów, ale z budową zdania już jest trochę gorzej. Ze zrozumieniem zwykłego tekstu też zazwyczaj nie mam problemu.
Poza tym, chciałbym schudnąć 10 kg. Aktualnie ważę 85,6 kg i mam 182 cm wzrostu. Chciałbym zlecieć do okolic 75 kg. Ostatnio kupiłem bluzeczki, gdy zobaczyłem się w lustrze to "śmiechłem". Smile

Mam zamiar jeszcze przeczytać książkę "Bogaty Ojciec, Biedny Ojciec" - Roberta Kyosaki. Dostałem ją w prezencie, przeczytałem w 2 dni gdzieś 50 stron, po czym zapomniałem o niej i do dziś kurzy się na półce. Mam zamiar również przeczytać Wiedźmina, kupiłem miesiąc temu dwa zbiory opowiadań, lecz do dziś do niej nie zajrzałem. Pora to zmienić Smile

Okej... co zrobiłem przez ostatnie dni?

Zakupiłem domenę pod stronę +18. Podpiąłem ją pod hosting i pod CloudFlare. Z certyfikatem SSL już nie muszę się męczyć, gdyż go mam. W ogóle, chciałem podpiąć pod moje dwie stare strony SSL. Tak podpiąłem, że teraz żadna strona nie działa Big Grin Ale to dobrze, bo domeny wygasają za 1-2 miesiące, a ceny odnowień są straszne. Dobrze, że nie brałem się za ich pozycjonowanie, bo potem miałbym fajną niespodziankę Smile
Ale wracając do pracy, kupiłem domenę, zainstalowałem wordpressa, podpiąłem SSL, wyszukałem szablon pod stronę, zrobiłem logo strony. Cała strona jest kompletna, wystarczy tylko wypełnić ją contentem i będzie gotowa do promocji.

Parę dni temu zakupiłem poradnik SEO od Muraszczyka, aby sobie wszystko przypomnieć. Jeżeli ktoś się zastanawia nad zakupem - polecam Wink Lepiej zapłacić i mieć wszystko w jednym miejscu, niż potem szukać po całym internecie informacji na temat, jak linkować strony.

Teraz jedyne co muszę zrobić to kupić artykuły. Najpierw jednak muszę dobrać keywordy do strony. Lecę teraz na trialu w narzędziu KeywordRevealer, zakładam konta co 5 minut i szukam keywordów. Zablokowali mi już moje IP, ale na szczęście mam zainstalowanego VPN'a Big Grin

Za bardzo nie mam teraz co pracować, muszę jedynie wyszukać keywordy i czekać na artykuły. Muszę jeszcze znaleźć inne nisze pod MyLeada i OGAds.

To chyba by było na tyle. Pozdrawiam tych, którzy przeczytali tą całą ścianę tekstu. Pisałem to z 1,5 h Big Grin Obiecuję, że następne wpisy będą krótsze.

Peace! Smile






RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - pspsga - 17-07-2019 18:35

Może te narzędzie do szukania keywordów się przyda, nie trzeba nawet konta założyć (działa podobnie do kwfindera) Smile

Ubersuggest

Powodzenia!


W przyszłości - spełnianie marzeń... - patrolpxd - 17-07-2019 18:38

O kurde, Zawik wrócił :o Powodzenia i może znów jakiś challeng'a trzeba będzie odpalić hahaha

Obserwuję!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - radek0389 - 17-07-2019 18:53

Powodzenia.
@[Zawik] skasuj PW Big Grin


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - mklop111 - 17-07-2019 18:56

Wielki powrót, guess who's back ?

Podbijam post Patryka, też jestem chętny na challange, zawsze to jakaś motywacja :>

Ode mnie życzę powodzenia i czekam na kolejne wpisy z zarobkami !


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - patttson - 17-07-2019 22:55

O akurat w tym samym wieku, na tym samym poziomie SEO i z tym samym poradnikiem Muraszczyka, podbij na gg, fajnie bedzie pogadac i porownac efekty Big Grin


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Crausher - 18-07-2019 18:57

No i na taki powrót czekałem! Big Grin Śledzę chyba od początku i będę śledził dalej, powodzenia Smile


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Czaq - 18-07-2019 19:36

Muszę pochwalić pana Zawika bo ostatnio naprawdę często się ze mną kontaktuje i pyta o wiele istotnych rzeczy Wink trzymaj kciuki i życzę wytrwałości w aktualnych i dalszych celach.


RE: W przyszłości - spełnianie marzeń... - Zawik - 19-07-2019 00:51

(17-07-2019 18:35)pspsga napisał(a):  Może te narzędzie do szukania keywordów się przyda, nie trzeba nawet konta założyć (działa podobnie do kwfindera) Smile

Ubersuggest

Powodzenia!
Bardzo fajne narzędzie, będę używał na zmianę z KWFinderem i KeywordRevealerem Wink
Dzięki!

(17-07-2019 18:38)patrolpxd napisał(a):  O kurde, Zawik wrócił :o Powodzenia i może znów jakiś challeng'a trzeba będzie odpalić hahaha

Obserwuję!

(17-07-2019 18:56)mklop111 napisał(a):  Wielki powrót, guess who's back ?

Podbijam post Patryka, też jestem chętny na challange, zawsze to jakaś motywacja :>

Ode mnie życzę powodzenia i czekam na kolejne wpisy z zarobkami !
Ja bym nie wrócił Big Grin Co do challenge - czekam na propozycje hahah
Dzięki Wink

(17-07-2019 22:55)patttson napisał(a):  O akurat w tym samym wieku, na tym samym poziomie SEO i z tym samym poradnikiem Muraszczyka, podbij na gg, fajnie bedzie pogadac i porownac efekty Big Grin
Luzik, jutro napiszę Wink

(18-07-2019 18:57)Crausher napisał(a):  No i na taki powrót czekałem! Big Grin Śledzę chyba od początku i będę śledził dalej, powodzenia Smile
Oj pamiętam że śledzisz, dzięki Wink

(18-07-2019 19:36)Czaq napisał(a):  Muszę pochwalić pana Zawika bo ostatnio naprawdę często się ze mną kontaktuje i pyta o wiele istotnych rzeczy Wink trzymaj kciuki i życzę wytrwałości w aktualnych i dalszych celach.

Haha, dzięki wielkie! miałem spytać o te nisze, zapomniałem Tongue Jutro napiszę Wink

Dzisiaj zająłem się keywordami. Do tej pory wyszukałem gdzieś 50, które mają 500-5000 wyszukiwań miesięcznie i przy tym konkurencję niższą niż 30 w każdym narzędziu. Siedziałem przy tym gdzieś 2,5h. Konkurencją jedynie nie będę się sugerować, bo to tylko podpowiedź. Jutro jeżeli nie znajdę więcej keywordow to biorę się za sortowanie i dobór ~10, na które będę robił SEO strony.

Dzięki za taki duży odzew! Wink