Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 22:58

Danto a Ty co zrobiłeś? Wyzyskujesz reputy...
Następnym razem pomyśl dwa razy zanim coś zrobisz, bo jeżeli tak każdy będzie wszystkie swoje "tajne" sposoby udostępniał wszystkim za darmo to szybko wszystko padnie.
Moim skromnym zdaniem uważam, że powinna na forum zostać stworzona taka gablota faili tygodnia i umieścić tam Ciebie.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 02-07-2016 22:59

Nie da się tego zamówić Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 22:59

Ciekawe czemu Xanthi...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Bravo - 02-07-2016 23:03

Wszyscy zachowujecie się jak "Dzieci" Danto chciał być miłym człowiekiem, których brakuje na tym forum i udostępnił sposób jak stworzyć serwer VNC Windows za darmo a wy jeszcze narzekacie po prostu chcę mi się płakać jak jesteście chciwi i pazerni od razu brać 15 serwerów po 8 GB ram i 200 GB dysku i jeszcze zostawić metodę dla siebie, bo oczywiście nikt nie ma prawa jej udostępnić Smile Sam skorzystałem i dzięki Danto zamówiłem jeden serwer VNC 2,5 GB ram 25 GB HDD i wszystko zostało aktywowane Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - supercola - 02-07-2016 23:04

Da się Tongue Polecam Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 02-07-2016 23:05

(02-07-2016 22:58)Fsociety napisał(a):  Następnym razem pomyśl dwa razy zanim coś zrobisz, bo jeżeli tak każdy będzie wszystkie swoje "tajne" sposoby udostępniał wszystkim za darmo to szybko wszystko padnie.

Powiem tak. XD

Sposób, który był na forum, wystarczyło go odszukać, chciałeś sprzedawać po 40zł. Hmm i to nie jest udostępnianie? Jeszcze za opłatą... [Obrazek: gniot.png]
A Tobie Danto dzięki za poradnik! Smile


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 02-07-2016 23:06

* Zamówienie nie może być zrealizowane. Informacje, które zostały przez Ciebie wprowadzone nie są zgodne z naszą polityką. W razie problemów, proszę o kontakt z supportem.


Taaa da się rzeczywiście... jakie dane by się nie podało i tak to samo Wink Pozdrawiam pazerów co pobrali po 10+ Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - przeCinek19 - 02-07-2016 23:09

(02-07-2016 21:20)Lanserek napisał(a):  O kurde dopiero teraz wpadłem na ten temat Tongue Na handlu walutą premium do jednej z dostępnych w tym sklepie gier zarobiłem 2-3 tyś, ale mi się sposób na jej wydobycie wypalił, a tutaj jest ona praktycznie za darmo Big Grin Dzięki wielkie!

Mam jeszcze jedno pytanie jeśli chodzi o ten serwis wymieniając pkt na RP w Lolu, czy Gold w WoT dostaje się paysafecard? Albo jest jakiś inny sposób na zdobycie psc?

Tak biorąc golda np. do Wota przychodzi kod na paysafecard 1000golda = 20PLN


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 23:12

DzejkobPL: może sposób już był na forum... Nie wiem tego, ale napewno był trudno do odszukanie jeżeli tak mało osób o tym wiedziało.
A co do tego, że chciałem także to udostępnić ale za opłatą to owszem ale 5 czy 10 osobą a nie 100 a to jest duża różnica.
Pewnie tylko ja sprzedaje poradniki za pieniądze yhym.
Zachowujesz się teraz jak typowy polski cebulak "dawać za darmo i pieprzyc osoby które za to chcą pieniadze"... wiedza kosztuje Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Bravo - 02-07-2016 23:12

Mi się udało zdobyć jeden z 2,5 GB ram i 25 GB HDD, ale chyba oczywiście jedyny skontaktowałem się z administracją hostingu i podałem prawdziwe dane Smile