Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 09-09-2015 17:28

Tak można też zarabiać bez wkładu, oznacza to oczywiście nieco większy nakład pracy ale uważam, że i tak warto.

Nie można przewidzieć ile będzie się zarabiać bez inwestycji jak i po inwestycji, bardzo ciężko to przewidzieć jednakże jeśli mamy np. 100 AdPack to zarabiamy 100$ dziennie ale dochodzą do tego prowizje 10% od zakupów poleconych + 100% z CashLinks. Można zacząć inwestować od $250 -$500 i jest to już fajny start Wink


Jeśli macie jakieś pytania zapraszam na PW lub gg


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 10-09-2015 13:25

Nagranie z eventu które miało miejsce 5 września 2015 roku w hotelu Hilton, zapraszam wszystkich do oglądania






RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Tomcato - 10-09-2015 20:46

Super motywujące nagranie do dalszego inwestowania i polecania. Takie spotkania pokazują że TM będzie działał latami i da jeszcze sporo zarobić Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - twardy - 10-09-2015 22:02

(10-09-2015 20:46)Tomcato napisał(a):  Super motywujące nagranie do dalszego inwestowania i polecania. Takie spotkania pokazują że TM będzie działał latami i da jeszcze sporo zarobić Smile

Chyba kazdy wiekszy projekt, ktory jest w dziale scam mial takie spotkania, nie jest to wyznacznikiem niczego. Nie mowie 'nie' ale bez przesady Xpokerface


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 11-09-2015 11:16

Cytat:Chyba kazdy wiekszy projekt, ktory jest w dziale scam mial takie spotkania, nie jest to wyznacznikiem niczego. Nie mowie 'nie' ale bez przesady Xpokerface

Nie wydaje mi się, że każdy większy projekt odbywał takie spotkania po całym świecie a w niektórych państwach po 3,4 razy dziennie. Nie zgodzę się także, że takie spotkania nie są wyznacznikiem niczego wręcz przeciwnie. Projekty które organizują takie spotkania są bardziej wiarygodne, poznajemy adminów nie są oni dla Nas tajemnicą widzimy ich twarze możemy podejść zrobić sobie zdjęcie porozmawiać. Programy takie na pewno będą działały dużo dużo dłużej niż programy które nie organizują takich eventów


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - MACOS - 11-09-2015 11:23

Ładnie lecisz Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - twardy - 11-09-2015 13:02

(11-09-2015 11:16)Miko93PL napisał(a):  
Cytat:Chyba kazdy wiekszy projekt, ktory jest w dziale scam mial takie spotkania, nie jest to wyznacznikiem niczego. Nie mowie 'nie' ale bez przesady Xpokerface

Nie wydaje mi się, że każdy większy projekt odbywał takie spotkania po całym świecie a w niektórych państwach po 3,4 razy dziennie. Nie zgodzę się także, że takie spotkania nie są wyznacznikiem niczego wręcz przeciwnie. Projekty które organizują takie spotkania są bardziej wiarygodne, poznajemy adminów nie są oni dla Nas tajemnicą widzimy ich twarze możemy podejść zrobić sobie zdjęcie porozmawiać. Programy takie na pewno będą działały dużo dużo dłużej niż programy które nie organizują takich eventów

Bannersbroker chociazby i jeszcze taki jeden program gdzie sie wchodzilo za ~400$, cos tam z wycieczkami i holetami, nie moge znalezc nazwy. Pewnie jeszcze dziesiatki innych. Takie spotkania to rownie dobrze moze byc mydlenie oczu. Nie zrozumcie mnie zle, mnie jedno wielki g obchodzi ile wy tutaj zarabiacie. Po prostu czasami sobie tu zagladam i widze 'OOOOO program bedzie zarabiac lata elo elo elo elo'. Miejcie wy troche zdrowego rozsadku Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Trafficmonsoon2 - 11-09-2015 21:10

Według mnie, nie oznacza to, że ten serwis będzie działać 100lat i mamy pokładać na nim całe nasze życie, ale na pewno lepiej korzystać z serwisu, który jest wiarygodny i jego administratorzy nie są skryci, niż wkładać pieniądze w program, gdzie nie wiemy nawet jak się nazywa admin.Big Grin


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - rcielak - 14-09-2015 08:05

@Miko, dzieki za wrzucenie filmu.
Konferencja calkiem calkiem niestety nie moglem byc.

Chociaz osobiscie przerazila mnie naiwnosc niektorych osob.

"Dzieki trafficmonsoon mam zamiar zamknac firme, ktora prowadze od 16lat" i sala zamiast "wez sie rozbiegnij i w sciane je**" to bije brawo.
Smaczkow bylo wiecej, ale ten szczegolnie zapamietalem.

Konferencje sa robione w wiadomym celu. Zeby nagonic jeszcze wiecej uzytkownikow.
Trzeba przyznac, ze program daje bardzo dobrze zarobic, ja podobnie jak zalozyciel tematu skupilem sie na promocji TM, a nie na inwestycji. I zdecydowanie polecam kazdemu. Najlepsza strategia to promowac, czesc kasy wyplacac i inwestowac w dalsza promocje, a czesc reinwestowac w paczkiWink

Jakie jest w twojej ocenie realne zadluzenie programu?
(ile jest aktywnych paczek)


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wrobel - 14-09-2015 08:42

Witam
wiesz moze dlaczego w MPA mimo tego ze kupilem ponad miesiac temu 40 shares one nie zarabiaja?