Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 15-03-2014 23:24

(15-03-2014 17:33)cokieee napisał(a):  No tylko ja tą kwotę w 2 dni zarobiłem Tongue w fires w miesiąc zarobiłem 1100 złociszy więc przymknij się

beka


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 15-03-2014 23:42

(15-03-2014 23:24)MankuT napisał(a):  
(15-03-2014 17:33)cokieee napisał(a):  No tylko ja tą kwotę w 2 dni zarobiłem Tongue w fires w miesiąc zarobiłem 1100 złociszy więc przymknij się

beka
Nie nie kolego nie ma co się śmiać, pieniądz to pieniądz czy ktoś zarobi 1100 zł w miesiącu siedząc na kompie i spamując bez większego wysiłku i w ogóle a jeden robi jako dostawca pizzy również za 1100 zł i to zapierdziela cały miesiąc.

W ogóle admin HotCash bardzo mnie zadzwia rozumiem jakieś sprawy rodzinne ale dałby chociaż znać, nie wierze że nie ma chwili albo żeby brat dał znać co i jak aby ostudzić sytuację, ja sam zarabiam dalej nie przestaje bo myślę że zarejestrowana firma w Polsce, zarabiająca na SMS PREMIUM bardziej opłacalne niż subskrypcje MT na dalszą metę, mają 20% (2,5 zł) dla siebie za każdego leada użytkownika więc są opłacalnym biznesem.

czekamy na hajs, miejmy nadzieje że w następnym tygodniu otrzymamy hajs, a może kosek by się wypowiedział ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 15-03-2014 23:53

kosek jest podstawiony, zanalizowałem wszystkie podstrony PPA w hotcashu i żadna nie ma tyle wejść by zarabiać codziennie tyle co on, poza tym dołączył tuż przed/po powstaniu hotcasha i jego zarobki dzień w dzień są wręcz identyczne Jerk2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 15-03-2014 23:57

to dlaczego my dalej zarabiamy w HOTCASH? i ten brak kontaktu ... Xpokerface


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 16-03-2014 00:03

ja już przestałem Xpokerface


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 16-03-2014 00:33

whatdefak by być mentorem uważam, że trzeba mieć większe osiągnięcia niż 1000 zł w fires na spamie ale może się mylę bo teraz jest moda na bycie mentorem. niedługo nie będzie miał kto pracować beka


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 16-03-2014 07:10

Czekamy 14 dni roboczych od Zlecenia wyplaty, po tym czasie mozemy zapomniec o pieniadzach.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 16-03-2014 08:09

Po tym czasie możesz zabierać się za pozew


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 16-03-2014 08:45

kosek również zaginął w akcji...


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 16-03-2014 09:32

Już wcześniej pisałem ale chcę to Wam odświeżyć:
Nie jest to dla Was podejrzane, że kosek (najlepszy earner) założył konto na forum dopiero po założeniu serwisu?
Jedna data jest jeszcze podejrzana! A mianowicie serwis został założony od razu po uznaniu starego Vex'owego Firesa, za scam!!
Zero strony startowej zachęcającej do rejestracji też jest podejrzany.
Gdyby ktoś chciał na prawdę prowadzić długo serwis to zrobiłby o wiele więcej.