Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid (/Temat-surveymad-com-surveywage-com-lepsze-get-paid-62979)



RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 22:45

U mnie jak narazie zero, może pózniej będzie Smile My tylko nie mamy co robić, jest zima tzreba w domku jakoś czas spożytkować Tongue


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 22:48

(20-02-2013 22:45)Rogeros napisał(a):  U mnie jak narazie zero, może pózniej będzie Smile My tylko nie mamy co robić, jest zima tzreba w domku jakoś czas spożytkować Tongue
No ja też niby nie mam co robić ale jakoś nie mogę siedzieć tyle co Ty Tongue także respect Big Grin


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 22:52

Narazie tak moge Smile do pracy chodze tylko 7-8 razy w miesiącu. Przyjdzie wiosna rusze nad wode na rybki i skonczy sie szalenstwo


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 22:53

o to co to za praca Smile pewnie jakiś specjalista Big Grin

a tak wogóle to na jakim powiększeniu robisz? na 100% czy zmniejszasz objętość strony Smile bo szukam optymalnego podejścia


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 20-02-2013 22:58

Na 100%, spójrz w avatar tam jest odpowiedz.


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - ciekma - 20-02-2013 23:00

a spróbuj sobie zmniejszyć na 67 więcej ogarniesz i szybciej można Smile jeśli oczywiście komuś tak dobrze.

oo no to miałem racje specjalista od pożarów Smile


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 21-02-2013 07:41

Żadna wypłata jeszcze nie wpłyneła Sad Czy tylko u mnie nie działa opcja wycofania wypłaty?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 21-02-2013 12:23

także nie działa napisz ticketa Wink


wczoraj napisałem o wypłatę z poniedziałku i zarazem z wtorku

i po 4h już była


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Rogeros - 21-02-2013 12:29

Na wage czy mad pisałeś?


RE: surveymad.com / surveywage.com - lepsze get-paid - Fudal94 - 21-02-2013 12:40

na wage Wink