Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - jigorex - 08-10-2016 10:32

Już myślałem, że nie dodasz wpisu. Big Grin


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 14-10-2016 08:24

Krótko i na temat Wink

W tygodniu mam minimum czasu, żeby nie powiedzieć że nie mam go wcale.
Wiadomo jaka jest sytuacja na LeadMore - czekam na rozwinięcie programów konkursowych, póki co testuję inne serwisy.
Dokładniej:
- MyLead
- TreePay
- w planach jest LeadNow i FastLead


Pozdrawiam i życzę powodzenia @[Grubykesz] - po cichutku wchodzę na forum, i po cichutku patrzę w dzienniki. A ten kolega zna słowo ambicja - brawa się należą! Wszystkiego dobrego ziomek Wink

Dodatkowo chyba wszystko rusza, ale... nie wrzucę jeszcze zarobków Smile to 'chyba' już było więc wolę nic więcej nie zdradzać.
Weekend! A co to znaczy? Właściwie to.. chyba nic Big Grin Ciśniemy dalej Wink

Miłego dnia!






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Grubykesz - 14-10-2016 08:54

Dzięki bardzo za miłe słowa! Staram się bardzo od dłuższego czasu, aby moje zyski cały czas się podnosiły. Są wzloty i upadki, ale nigdy nie można się poddawać. Ja wyznaczam sobie cel, taki który będę mógł osiągnąć i staram się go zrealizować w stu procentach. Smile Również Tobie życzę powodzenia w dążeniu do celu. Z tego co widzę osiągnąłeś już wiele, ale wiadomo, że chciałbyś pomnożyć swoje zyski i tego właśnie Ci życzę. Smile


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - jigorex - 14-10-2016 11:07

Sprawdź lead.network Smile


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 14-10-2016 21:05

Dzisiejsze statystyki:
LEADMORE
wizyty 82 leady 5 zarobek 30.40zł
MYLEAD
wizyty 27 leady 3 zarobek 30,00zł
TREEPAY
wizyty 36 leady 2 zarobek 20,50zł

ŁĄCZNY ZAROBEK:
80,90zł



To tak niepozornie wygląda, po kilka leadów, a powiem Wam że gęba się cieszy bo wszystko chyba wraca do normy Big Grin

Dodatkowo dzisiaj prawdopodobnie dodam kilka gigów na seoclerka.

SNAPCHAT:
mahuu29


Zapraszam, może sie dowiecie czegoś ciekawego Smile

Póki co cel na najbliższy czas - dniówka 100zł






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 15-10-2016 13:04

Dzień doberek Big Grin

Ja już dzisiaj po treningu, plecy+biceps, po żadnym treningu się tak dobrze nie czuje Huh

Co dzisiaj?
- dalszy test serwisów
- spróbuję jeszcze wystawić coś na seoclerka
- próba 'naprawy' automatu z którego korzystałem od maja


Miłego dnia! Wink




to też już wrzucałem ale fajnie buja w słoneczną sobotę Cool


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Squeezik - 16-10-2016 20:50

Dziennik przeczytany od deski do deski. Życzę osiągnięcia celów Smile

Pozdro również z DG Cool


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 18-10-2016 20:36

Siemanko!

krótko, zwięźle i na temat. Pozycja strony idzie bardzo ładnie w górę Smile
Dzisiaj od jakiegoś czasu rekordowa ilość wyświetleń, co do zarobków.. jeszcze będzie czas na pochwalenie się - mam taką nadzieję.






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 20-10-2016 17:07

Witam, na wstępie powiem, że za błędy jeśli takowe wystąpią, przepraszam, ale jestem tu na szybko.

Ostatnio na subach nic ciekawego, nic nie robie, póki co strona idzie ciągle w górę.
Jestem zajęty zleceniami z: SKLEPIK U MAHUZZA
Dziękuję wszystkim za zaufanie i czekajcie ludziska na efekty! Wink






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 22-10-2016 10:29

SIEMA WSZYSTKIM I PROSZĘ O ODZEW!

Czemu taki nagłówek? Cisza tutaj niesamowita, jeden z najczęściej odwiedzanych dzienników a mało osób się wypowiada.
Pytania również możecie zadawać! Wink


Hajsy, hajsy... Nowy serwis już wybrałem Smile Jaki? Dowiecie się wieczorem - będą też cyferki! Big Grin

Potrzebujesz lajków, obserwujących? - ZOBACZ!

Z pewnością jak narazie jest to jeden ze słabszych miesięcy, ale dopiero wszystko się rozkręca, a jest dopiero 22.10 Huh
Ten dziennik pachnie mi kawą.. Nie ma kawy - nie piszę Jerk2


SNAPCHAT: mahuu29

Co do moich celów...
(19-07-2016 10:12)mahuzz napisał(a):  
ROZDZIAŁ 2


Witam wszystkich Smile Odpocząłem, nabrałem świeżości. Trochę kasy poszło, ale taki był plan i mogę śmiało stwierdzić - warto było pracować.
Time flies. Już prawie połowa wakacji..
Rok temu cel był jeden 5000zł. Prawie z miesięcznym wyprzedzeniem go spełniłem, więc czemu by go nie potroić? Wink

(zacznę od finansowych, skończę na sportowych)
CELE 2016/2017:
* 15000zł - nie obraziłbym się, gdyby było to 10000zł ze sklepu i 5000zł ze sklepu, ale na odwrót też może być Wink
* Sprawić sobie wakacje na następny rok - nie ukrywam, że marzeniem, a raczej celem jest Dominikana, albo inny kraj egzotyczny, ale Hiszpanią, Włochami czy Bułgarią też nie pogardze Big Grin
[Obrazek: I_0166181.jpg]
* notować w sezonie 2016/2017 średnio przynajmniej 10.0 PPG (points per game)
[Obrazek: 635664503526479830-2015-05-05-Jimmy-Butler.jpg]
* wsadzić piłkę do kosza! Huh
[Obrazek: jimmy-dunk.jpg]
* lekko skorygować wadę pleców, a dokładniej lordozę lędźwiową - niby małe coś, a w grze czy na siłowni przeszkadza Wink
* rozpocząć sprzedaż allegro, a następnie otworzyć sklep internetowy.

Na początku dziennika ceł był jeden - a temat zwie się CELE, a nie cel. Zdecydowanie będzie jeszcze ambitniej i nie widzę powodów żeby się poddać!
Nie ukrywam również, że są wakacje, i chciałbym trochę czasu jeszcze spędzić z bliższymi, więc jakiegoś szału narazie nie będzie. 07.08 wyjezdzam na tydzień, a potem 18.08 wyjeżdżam na 10 dni (tym razem na sportowo Big Grin) i to by było na tyle z wakacji.

Nie mam marzeń - mam cele. Pierwszy poważny, niegdyś nieosiągalny cel zrealizowałem. Walczcie o to!! Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do sukcesu. Bez Was by tego nie było.
Let's get back!




Wszystko idzie w dobrym kierunku Smile Z pieniędzmi jest w porządku, powinno się udać, niestety nie ze sklepu.
Jeśli chodzi o koszykówkę - progress. To jeden z ważniejszych celów. Jestem naprawdę mega zadowolony.
Wada pleców.. Hmm jest gorzej niż było, średnio się udaje. W następnym tygodniu idę do lekarza.


Dziękuję wszystkim za wsparcie! Ludzie ze snapa też są naprawde fajni - Wam też dziękuję Lol
Że tak powiem - przygoda dalej trwa Tongue
Miłej soboty! Huh