Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 24-02-2010 16:42

Niestety ale z cła nic nas nie zwalnia. Płacimy je wtedy kiedy wartość nagrody przewyższa jakąś tam sumę, nie pamiętam dokładnie jaką.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Akate - 24-02-2010 16:52

Może i sie płaci cło, ale mimo wszystko lepiej jest zapłacić ileśtam procent z całek kwoty i mieć, niż płacić wszystko.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Yanke$ - 24-02-2010 19:30

Dokładnie. Niby tam te 150 zł.. Może kiedyś się to zmieni, ale jak na razie mimo WSZYSTKO i tak opłaca się nam wygrywać i płacić. To tylko jakiś procent wartości nagrody..

Teraz tylko żałujmy, że nie mieszkamy w USA ;(


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - gorasta - 28-02-2010 12:49

A nie dało by sie sciemnic ze to naprzykład sweter a nie wii???


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Vesperus - 28-02-2010 12:58

Nie bo to celnicy sprawdzają


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 28-02-2010 17:18

Akurat mojej paczki celnicy nie sprawdzali, bo była oryginalnie zamknięta... Dzwonili do mnie i pytali się o zawartość, ponieważ w papierach opisu była napisana jedynie cena, a nie zawartość.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Szymik - 28-02-2010 17:19

Czy za koszulkę Oddysa powinno się zapłacić podatek ?


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - reedo - 28-02-2010 17:23

Nie. Wiadomość jest za krótka.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Killian - 28-02-2010 19:21

A z tymi grami (chodzi głównie o gry na PC) to pewne w 100% ? i czy ktoś sprawdzał ? (sry ze pytam jestem newbie i wiecie jak to jest ) że są za darmo , bo miał bym pare na oku a nie jestem pewien czy jak przyjdzie paczka czy nie powiedzą do zapłaty vat albo coś takiego , wiec proszę o odp. i o wyrozumiałość z góry dzięki

Aha i jeszcze coś czy jak zamówię parę gier na raz i oni to wyślą w jednej paczce czy celnicy mogą się przyczepić do wartości paczki ?? i czy mogą odliczyć vat czy clo ??


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 28-02-2010 19:24

Za gry,filmy,koszulki nie ma cła ani vatu. Celnicy przyczepiają się do paczek +50$