Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! (/Temat-CPM-1-4-dolara-dziennie-bez-wysilku-CPMwebsite-68529)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - yazir - 03-05-2013 11:20

SweetSensi załóż spór, dołącz do niego screeny potwierdzające to że opis poradnika odbiega od faktycznej zawartości, dołącz link do tego tematu. Postaraj się zrobić to na "chłodno", z kulturą.
Możesz dołączyć screeny korespondencji ze sprzedawcą jeśli uważasz że jest w nich co powinno Ci pomóc.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - surfer0700 - 03-05-2013 11:22

Możesz jeszcze zaznaczyć, że do poradnika dołączył BotNeta. I że nie jesteś jedynym oszukanym.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - SweetSensi - 03-05-2013 11:23

Właśnie żadnych kosztów nie otrzymałem po założeniu sporu. A co do kolejnego sporu to właśnie nie wiem co robić. PayPal dali mi jako poradę, żeby próby odzyskania pieniędzy rozwiązywać poprzez e-mail. A on na bank nie odda mi pieniędzy, a bardzo chciałbym je odzyskać. Sądzę, że mam wystarczająco mocne argumenty na to by odzyskać pieniądze, jeśli sprawa zaszła by dalej.

EDIT: Oczywiście wszystko z kulturą i do sprzedającego wyrażam się per Pan, a co do wiadomości to na PayPal przez dłuższy czas pisałem ze sprzedającym i oni mieli podgląd do nich. Ale yazir masz racje zrobię screny do opisu, poradnik który otrzymałem oraz link do tematu. Dodam, że nie jestem jedynym. Dziękuję Wam bardzo za pomoc


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - yazir - 03-05-2013 11:25

Właśnie botnet, dołącz tą informację do sporu. I nie wstydź się walczyć o swoje pieniądze Smile


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - surfer0700 - 03-05-2013 11:26

Yazir napisał:

(03-05-2013 11:20)yazir napisał(a):  SweetSensi załóż spór, dołącz do niego screeny potwierdzające to że opis poradnika odbiega od faktycznej zawartości, dołącz link do tego tematu. Postaraj się zrobić to na "chłodno", z kulturą.
Możesz dołączyć screeny korespondencji ze sprzedawcą jeśli uważasz że jest w nich co powinno Ci pomóc.

Ma rację, zastosuj się do tego. Może rzeczywiście uda się odzyskać te pieniądze. Opisz im wszystko bardzo dokładnie itd. i daj mi email do tego oszusta - proszę. Smile


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - SweetSensi - 03-05-2013 11:33

Ależ oczywiście spór zgłoszę, ale co wybrać, że przedmiot różnił się od opisywanego produktu ? Bo tu chodzi im o rzecz materialną, i czy brać roszczenie, żeby PayPal od razu brało sprawę w swoje ręce ?

EDIT: Kurcze, nie mogę zgłosić ponownego sporu związaną z tą transakcją.


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - yazir - 03-05-2013 11:36

Przedmiot różni się od opisywanego, do tego opis, screeny, dodatkowe informacje jak np nieświadome dołączenie do botnetu, możesz dać spór na narazie, a później przekształć to w roszczenie. Daj mu szansę na dogadanie się, może zrozumie swój błąd


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - surfer0700 - 03-05-2013 11:37

Pewnie, niech PayPal weźmie to w swoje ręce skoro ten oszust nie ma ochoty zwrócić pieniądze.
Też kiedyś zakładałem spór o rzecz 'niematerialną' i pieniądze zostały mi zwrócone i przez PayPal i przez sprzedającego, także Twój przypadek nie jest czymś awykonalnym.
Zaznacz, że przedmiot różnił się od opisywanego produktu. Napisz co miał zawierać poradnik wg. autora, a co zawierał w rzeczywistości. No i koniecznie napomknij o BotNec'ie Smile


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - SweetSensi - 03-05-2013 11:37

@yazir

Niestety tego nie zrozumie, akurat jemu świadomie to przedstawiałem, uparcie jak osioł bronił się, że nie przewidywał zwrotu pieniędzy, to niech go przewidzi i odda. Aktualnie nie mogę zgłosić kolejnego sporu :/


RE: [CPM] 1-4$ dolara dziennie bez wysiłku! CPMwebsite! - surfer0700 - 03-05-2013 11:38

Jaki komunikat Ci się wyświetla?