Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 02-08-2012 08:54

(02-08-2012 06:06)laterpl napisał(a):  Słuchajcie mam taki mały problem ...
Pisałem już wcześniej że mam wypłatę instant ale mi nie doszła . Napisałem do admina , ale jak narazie nie odpisał . Problem mam taki ,że teraz zobaczyłem do kogo doszedł ten depozyt ... Nie był to [email protected] tylko [email protected] . Ma ktoś jakieś pojęcie co się mogło stać ? Robiłem wszystko tak jak zawsze i zawsze normalnie dochodziły , a teraz nawet zamiast nazwy firmy xfwcs.com pokazało się xf .

admin do konta paypal ma dodanych kilka e-mail co może mieć każdy na swoim koncieSmile
to jeden z jego e-mail, jak zmieni podstawowy adres to wtedy i ty w historii widzisz inny e-mail Smile
także pieniądze poszły tam gdzie powinny Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 02-08-2012 08:56

(02-08-2012 08:25)laterpl napisał(a):  Oj zaczyna się robić nie zbyt fajnie ... Do tej pory admin szybko odpisywał itp , a teraz coś długo środków na koncie nie ma ...

wczoraj i wypłacał i dodawał środki, spokojnie bierzcie pod uwagę wakacje, każdy też i patrzy odpocząć Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 02-08-2012 09:02

@Tomazzi
Potrafisz wszystkich uspokoić Tongue


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 02-08-2012 12:50

Mam pytanie otóż gdy wchodzę w "your deposits" i zdeponowałem 50$ na 14 dni i pisze mi że:
"No deposits for this plan <- CZY TO NORMALNE?
Deposited Total: $50.00
Profit Today: $0.00
Total Profit: $0.00"


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 02-08-2012 13:38

powinieneś mieć przy depozycie takie informacje jak kiedy zakupiłeś depozyt i kwotę
pisz do admina, że nie widzisz i nie masz informacji o swoim depozycie


a jak wejdziesz w zakładkę account masz informację o treści :

Last Deposit: $2000.00 Jul-29-2012 05:39:57 AM

tutaj mój przykład mojego ostatniego depozytu a jak ty kupowałeś za 50$ to powinieneś mieć informację o kwocie i dacie


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 02-08-2012 14:01

Na koncie też nic nie pisze jaki jest e-mail do adminia? i w jakim języku pisać?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 02-08-2012 14:08

(02-08-2012 14:01)kubn2 napisał(a):  Na koncie też nic nie pisze jaki jest e-mail do adminia? i w jakim języku pisać?

[email protected]
w języku ang pisz do admina


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 04-08-2012 06:24

Minęło już 5 dni a admin nie odpisał , nadal czekać na jego odpowiedź , czy wysłać mu maila "przypominającego" ?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 04-08-2012 07:34

Możesz mu wysłać przypomnienie jakieś.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 04-08-2012 08:15

(04-08-2012 06:24)laterpl napisał(a):  Minęło już 5 dni a admin nie odpisał , nadal czekać na jego odpowiedź , czy wysłać mu maila "przypominającego" ?

pisz kilka razy dziennie, odpowie Smile
bierz też pod uwagę różnicę czasową i czas wakacyjny - trudno by w takim czasie ktoś codziennie był w sieci zamiast odpoczywać
ja też czekam na odpowiedź na kilka e-mail