Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- Sniechu - 15-12-2008 18:23

mattys5 napisał(a):chcialem Ci pomoc i zalozyc drugie konto w dingo;p ale nie można :roll:
Kod:
You appear to already have created an account.
You are only allowed to have one account per our terms!
mattys5, niepotrzebne drugie konto, wystarczy włączyć C4C i czekać. Jak się pojawiają nowe reklamy to C4C daje znać i dzięki temu mam 1.80$ w 25 godzin po zleceniu poprzedniej wypłaty :-P

mattys5 napisał(a):zapisany za to takze jako matys5 w dynamic :->
szybciej sie uzbiera na minimum :idea:
Cytat:Zapisana w chillbux.com :-)

Potwierdzam obydwa. mala1969, w chillbux nadal nie zalicza klików poleconych.


- mattys5 - 15-12-2008 18:27

no ale nie jestem zapisany pod Tobą w dingo.. dlatego chcialem sie zapisac z Twojego reflinka.. i pomoc Ci uzbierac na minimum.. :-(

[ Dodano: 2008-12-15, 19:08 ]
jesli mozesz to daj staty ;-)


- Sniechu - 15-12-2008 19:12

O Jezu... mam nadzieję, że mi wybaczycie, ale tabelka na poprzedniej stronie pokazuje błędne dane...

Tabelka wygląda tak:
[Obrazek: refback.png]
A powinna wyglądać tak:
[Obrazek: xzccxzzxcz.png]

Oto dokładny opis. Licząc pierwszą tabelkę, uwzględniłem 15%, które odjąłem Wam za ten stracony 1$ z wypłaty, ale za to nie policzyłem, że refback wynosi 75%!!!
Dlatego teraz zrobiłem drugą tabelkę, w której uwzględniłem refback, ale NIE uwzględniłem tych 15%, żeby zbytnio Wam nie obniżać. Tak więc teraz Wasz refback wygląda tak:

Ilość klików*0.005$ (za klik)*0,75 (refback 75%) = refback.

Jeszcze raz sorki za kłopot.

[ Dodano: 2008-12-15, 19:13 ]
mattys5, są świeże staty w pierwszym poście przecież...


- mattys5 - 15-12-2008 19:19

w dynamic min. chyba 1$ a nie 5$ :-P


- Sniechu - 15-12-2008 19:21

mattys5, ojć. To tak z przyzwyczajenia. Ten bux jest tu tylko okazyjnie a cała reszta ma minimum 5$, więc... Zaraz to zmienię.

mattys5, zapoznałeś się już z tabelką?


- mattys5 - 15-12-2008 19:23

wiem wiem ze dynamic okazyjnie :->
a jak klikają Ci kupione refki w centbux? :-) widze ze zaraz polowa minimum bedzie :idea:


- Sniechu - 15-12-2008 19:31

mattys5, właśnie zaktualizowałem mój Dziennik Poleconych, więc możesz sobie zobaczyć codzienne postępy. Według mnie, mimo iż już tylko 3 nieaktywnych pozostało, to trochę osłabli w ostatnich dniach, ale może to tylko moje odczucie...

[ Dodano: 2008-12-15, 19:54 ]
W ChillBux spokojnie możecie klikać, ponieważ to, że dzisiaj nie nalicza mi Waszych klików to normalne, ponieważ nie wyklikałem reklam wczoraj i nie dostanę kasy za Wasze kliki. To coś jak w neobux. Czyli za dzisiejsze kliki nie naliczę Wam refbacku, ale od dzisiaj postaram się klikać codziennie, żeby nie stracić więcej Waszych klików.


- Boro! - 15-12-2008 21:25

Sniechu, czyli tak jak mówiłem strone wcześniej z tymi refkami :-?

A co to jest to c4c ?


- Sniechu - 15-12-2008 21:32

Boro! napisał(a):Sniechu, czyli tak jak mówiłem strone wcześniej z tymi refkami :-?
Tak, dokładnie tak :-)

Cytat:A co to jest to c4c ?

To jest wtyczka do FireFoxa, która odświeża stronę co jakiś czas i sprawdza, czy w zaznaczonym obszarze coś się zmieniło. Szczególnie pomocna w buxach z dużą ilością lotnych reklam. Jest to legalne.


- Boro! - 15-12-2008 21:33

Sniechu, w takim razie już zasysam z neta :-)