Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 31-08-2015 20:46

PODSUMOWANIE MIESIĄCA


Koniec wakacji czas na małe podsumowanie miesiąca jak i całych wakacji Lol

CEL NA SIERPIEŃ 6700 / 6000

Cel na sierpień wysoki a mimo to udało się go przebić. Zarobiłem w samym sierpniu 6700 zł co uważam za dobry wynik ale nie najlepszy. Starałem się jak najbardziej pomagać poleconym odpisując im, wprowadzając w program, pisząc dla nich poradniki ( w tym jeden 50 stron Big Grin ) nagrałem nawet parę filmików ale to na razie aby zdobyć nowych poleconych. Rozkręciłem nieco fanpage wystartowałem z nowymi projektami a więc mimo swojego lenistwa i nieróbstwa jestem zadowolony, że i tak udało mi się zrobić aż tyle.


[Obrazek: 310815.jpg]

Ostatnia wypłata z sierpnia
Na wrzesień postawiłem sobie dużo wyżej poprzeczkę. Nie tylko chce zarobić o 3000 zł więcej ale planuje zdobyć większą ilość aktywnych poleconych, zaplanować konkurs który będzie równie ciekawy i zachęcający jak poprzednie. Nagrać większą ilość filmików i nie tylko z TM ale i też z Adbrook, i MAPS i może z czegoś jeszcze. Tak więc mam nadzieje, że pod koniec września będę mógł pochwalić się większą ilością zrobionych rzeczy niż teraz a także przedstawić screeny na zarobek 9000 zł.

Mierzmy wysoko i dążmy do Naszych celów !

ADBROOK

Obecnie mam 61 paczek wiem, że pisałem że zacznę już wypłacać pieniądze ale zmieniłem zdanie, mój nowy cel to 100 paczek i dopiero wtedy zaczynam wypłacać. Powinno przynieść mi to około $15 zysku dziennie zobaczymy jak to będzie Smile

MPA

Coś niesamowitego, dlaczego tak późno zarejestrowałem się do tego programu ? 2 dni temu miałem 250 paczek dziś mam ich około 260 chyba obecnie wykupuje tylko paczki z 3 poziomu, po osiągnięciu 100 następny 4 poziom Big Grin



EDIT

Wczoraj wieczorem wysłałem wszystkim poleconym na podany adres email w TM, nowe poradniki i inne niezbędne materiały. Sprawdźcie proszę skrzynkę Smile

W razie jakiś pytań piszcie śmiało na gg - 52793472 lub na PW.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - czarnykarol - 01-09-2015 08:55

Hajsik za rejestracje i cash linki się zgadza Wink

Dostałem również dużo poradników, polecam!


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - konrad123456789 - 01-09-2015 09:23

Pieniążki za konkurs dostałem, poradniki też.
Polecam jak najbardziej.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - dandun1 - 01-09-2015 10:41

Skorzystam z reffa, nie mam zamiaru inwestować Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 02-09-2015 17:26

Dziś przedstawię Wam swoje wyniki w programach w których działam.

Trafficmonsoon

Pierwszą rzeczą jaką chciałbym się pochwalić jest posiadanie ponad 55 zarejestrowanych poleconych. Większość osób dołączyła do mojej grupy tylko w ostatnim czasie.

Pochwalić się mogę także ilością AdPack którą posiadam. Jest to już 272 aktywnych paczek.

[Obrazek: 020915V8voF.jpg]

Jak już może pisałem planuje do końca września zwiększyć ich ilość do 350.
Wiele osób pyta mnie ile włożyłem w program więc może napiszę raz jeszcze, zainwestowałem $1500 w marcu.

CEL W TRAFFICMONSOON - Do końca roku planuje mieć do 515 aktywnych paczek i zarabiać co miesiąc 15 000 zł.


ADBROOK

Wiele osób pisało, że po odłączeniu PayPala program padnie, naliczenia znacznie spadną a tu co ? Wielcy znawcy chyba znów się pomylili Big Grin
Jestem bardzo zadowolony z tego co udało mi się już osiągnąć w Adbrook, mianowicie posiadam 66 aktywnych paczek i ponad 40 poleconych. Wszystko w 3 miesiące i inwestycją $100.

W czym tkwi sukces tego programu ? Ciężko powiedzieć, mnie osobiście bardzo podoba się szata graficzna może jest to nieco dziwne ale jest ona na tyle ładna, że to ona sama przyciąga nowych użytkowników ( przynajmniej moim zdaniem ). Administratorzy ciągle udoskonalają program, posiada on także parę ciekawych rozwiązań. Jeśli uda się ponownie przywrócić PayPal prawdopodobnie strona na tym zyska, jest to najwiarygodniejszy i najprzyjemniejszy procesor płatniczy ( przynajmniej dla mnie ).

[Obrazek: 020915nDia.jpg]

CEL W ADBROOK - Osiągnąć 100 aktywnych paczek i wypłacać część zysków pozostając na poziomie 100 paczek.


MPA

Jak pisałem ostatnio bardzo ciekawy program, jeśli kogoś nie stać na inwestycje w TM proponuje tutaj zainwestować, program posiada PayPal co jest dla mnie dużym plusem. Program działa od marca tego roku, posiada już prawie 35 000 użytkowników i wypłacił $933.000

Moja inwestycja w program to $650, obecnie posiadam ponad 272 paczek, 100 w 1 poziomie, 100 w 2 poziomie i 72 w 3 poziomie.
Nagrałem dzisiaj także filmik o programie na który serdecznie zapraszam

https://www.youtube.com/watch?v=Wf2TY9YpE6A

Zmieniłem nazwę kanału, oraz zrobiłem intro z którego jestem bardzo zadowolony Cool


[Obrazek: 020915wzG0.jpg]


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 07-09-2015 11:40

Witam wszystkich bardzo serdecznie, chciałem dodać ten wpis nieco wcześniej ale nie udało mi się zabrać laptopa ze sobą do hotelu na spotkanie z Charles.

EVENT

Długo zastanawiałem się co będzie omawiane na spotkaniu oraz czego nowego mogę się dowiedzieć. Spotkanie przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Warto dodać, że spotkanie miało miejsce w hotelu Hilton w Warszawie, wszystkie osoby które uczestniczył w spotkaniu mogły napić się kawy, herbaty, wody oraz zjeść jedną z wielu przystawek, przekąsek.

[Obrazek: image4.jpg]

Na spotkaniu stawiło się około 200 osób, mimo tego że prowadzone były listy obecności i mówione, że nikt z poza tej listy nie wejdzie raczej tak nie było. Nikt nie pytał się o moje imię i nazwisko oraz nie sprawdzał czy jestem na wypełnianej dwukrotnie wcześniej liście.

Całe spotkanie ruszyło parę minut po godzinie 18:00, parę słów na wstępie powiedział Pan Piotr a następnie mikrofon przejął Charles.

[Obrazek: image5.jpg]

Mimo tego, że spotkanie trwało prawie 4 godziny, właściciel programu mówił może około 30 -40 minut. Odniosłem wrażenie, że jest on bardzo miłym, sympatycznym i uczciwym człowiekiem. Można powiedzieć, że całe spotkanie prowadził jego przyjaciel a także jeden z liderów Immy. Dla osób które niewiedzą jest to osoba, która posiada największą ilość aktywnych AdPack a także osobą która najwięcej zarobiła z programu ( może oprócz samego właściciela )

Tak przedstawia się jego konto w TM


[Obrazek: image3.jpg]

SZOK ! ! !

Z samych prowizji zarobił on ponad 800.000 zł. Na samym początku wydarzenia pokazał Nam on swój stan konta na TM, po 2 godzinach niczego robienia ( prowadził tylko konferencje ) zarobił $2.000.

Immy powiedział wiele ciekawych rzeczy nie tyle o programie co o sposobie polecania, promowania a także pozyskiwania nowych osób. Jak sam mówił w marketingu sieciowym działa już ponad 5 lat, sam odniosłem wrażenie, że jest bardzo mądrym człowiekiem mówił ciekawie i na temat Smile

Kolejną ważną rzeczą jaką się dowiedziałem jest stan sald na procesorach firmy. Łączna kwota pieniędzy ze wszystkich 3 procesorów wynosi ponad $8,500,000 !


Omawiany był także ranking Alexa a dokładnie jak ważne jest aby być jak na najniższej pozycji. Niedawno pisałem, że TM jest już w 1000 najpopularniejszą stroną świata. Szybko się to zmieniło i jest już

[Obrazek: ranking_alexa_0709.png]

Kwestią czasu jest jak tylko TM stanie się jedną z 500 najpopularniejszych stron na świecie.

Poruszony był także temat kolejnego spotkania a raczej serii spotkań w Polsce. W przyszłości mają one odbywać się co miesiąc a następnie co tydzień. Myślę, że Trafficmonsoon dzięki takiemu zagraniu dużo by zyskał.

Myślę, że to już wszystko być może o czymś zapomniałem może dopisze coś później, jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało w komentarzach na PW lub na gg - 52793472.

Dla osób które chciałyby dołączyć do programu proszę reff - https://trafficmonsoon.com/?ref=piksomax

Do usłyszenia

EDIT

Kolejna tygodniówka, tym razem $520 czyli około 1970 zł

[Obrazek: 070915.jpg]

Cel 9000 zł zobaczymy jak pójdzie Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Darven - 08-09-2015 09:29

Kurde, jakbym miał hajs to też bym w to wszedł Big Grin


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - czarnykarol - 08-09-2015 10:15

(08-09-2015 09:29)Darven napisał(a):  Kurde, jakbym miał hajs to też bym w to wszedł Big Grin

mozesz wejsc bez kasy klikajac cashlinki, do 0.20$ dziennie


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Zaperr44 - 08-09-2015 10:43

18 tyś zł dniówki Rolleyes
Co on robi z tą kasą Jerk


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Athemis - 08-09-2015 11:03

(08-09-2015 10:43)Zaperr44 napisał(a):  Co on robi z tą kasą Jerk
Pewnie wydaje Tongue

Jest sens wchodzić w program jeśli narazie nie mam kasy na inwestycję?