Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - ferhrgh - 15-03-2014 12:14

Nie rozumiem ludzi, typu:

Ktos ich wyzwywa to ta osoba musi odrazu byc w gimnazjum?

Gratuluje panu logiki, nie tylko gimbusy sie wyzywaja nawzajem.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - GamerFun - 15-03-2014 12:28

Witam

Chciał bym sie dowiedzieć czy ten sposób dziala, czy wyplacaja pieniądze i wgl a jezeli ktos czeka na kase to czy mineło już 14 dni roboczych od dnia zlecenia wypłaty

Pozdrawiam.Big Grin


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 15-03-2014 12:41

(15-03-2014 12:28)GamerFun napisał(a):  Witam

Chciał bym sie dowiedzieć czy ten sposób dziala, czy wyplacaja pieniądze i wgl a jezeli ktos czeka na kase to czy mineło już 14 dni roboczych od dnia zlecenia wypłaty

Pozdrawiam.Big Grin

Na starcie było dobrze, polecam ogólnie ten serwis. Ale jeżeli chcesz tu zacząć to nie teraz bo kontaktu z nimi nie ma od paru dni i hajsu też - radziłbym poczekać aż się wszystko wyjaśni.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 15-03-2014 12:51

NA FREEBIZ CZEKAŁEM NIERAZ PONAD TERMIN ALE JAKOŚ SIĘ DOCZEKAŁEM MYŚLE ŻE HOTCASH TO NIE SCAM CHOĆ CORAZ WIĘCEJ TAKICH CHU... firm co zakładają program partnerski miesiąc i upadają ;(pokerface


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 15-03-2014 12:54

Wcześniejsze wypłaty realizowali z własnego budżetu? Jeżeli tak to wydaje mi się że ten budżet na wypłaty szybko im się skończył i czekają na wypłatę z tego co zarobiliśmy na Premium SMS. Jeśli się mylę to proszę poprawić mnie.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - whatdefak - 15-03-2014 13:12

(15-03-2014 12:54)Varnity napisał(a):  Wcześniejsze wypłaty realizowali z własnego budżetu? Jeżeli tak to wydaje mi się że ten budżet na wypłaty szybko im się skończył i czekają na wypłatę z tego co zarobiliśmy na Subskrypcjach. Jeśli się mylę to proszę poprawić mnie.

Raczej że się mylisz, ten serwis nie działa na subskrypcjach Cool może dlatego wierze że ma potencjał i wypłaci ten hajs.
Bo subskrypcje padają jak muchy.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 15-03-2014 14:29

(15-03-2014 12:54)Varnity napisał(a):  Wcześniejsze wypłaty realizowali z własnego budżetu? Jeżeli tak to wydaje mi się że ten budżet na wypłaty szybko im się skończył i czekają na wypłatę z tego co zarobiliśmy na Premium SMS. Jeśli się mylę to proszę poprawić mnie.

Ale to by zachował się jak facet i napisał po prostu że nie ma hajsu do wypłaty, a nie uciekał..


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - suchy0001 - 15-03-2014 15:17

(15-03-2014 13:12)whatdefak napisał(a):  
(15-03-2014 12:54)Varnity napisał(a):  Wcześniejsze wypłaty realizowali z własnego budżetu? Jeżeli tak to wydaje mi się że ten budżet na wypłaty szybko im się skończył i czekają na wypłatę z tego co zarobiliśmy na Subskrypcjach. Jeśli się mylę to proszę poprawić mnie.

Raczej że się mylisz, ten serwis nie działa na subskrypcjach Cool może dlatego wierze że ma potencjał i wypłaci ten hajs.
Bo subskrypcje padają jak muchy.
Nie ma znaczenia subskrypcje czy nie i tak muszą czekać na pieniądze od operatora Wink


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - gutek126p - 15-03-2014 16:22

(15-03-2014 15:17)suchy0001 napisał(a):  
(15-03-2014 13:12)whatdefak napisał(a):  
(15-03-2014 12:54)Varnity napisał(a):  Wcześniejsze wypłaty realizowali z własnego budżetu? Jeżeli tak to wydaje mi się że ten budżet na wypłaty szybko im się skończył i czekają na wypłatę z tego co zarobiliśmy na Subskrypcjach. Jeśli się mylę to proszę poprawić mnie.

Raczej że się mylisz, ten serwis nie działa na subskrypcjach Cool może dlatego wierze że ma potencjał i wypłaci ten hajs.
Bo subskrypcje padają jak muchy.
Nie ma znaczenia subskrypcje czy nie i tak muszą czekać na pieniądze od operatora Wink

skąd macie pewności że na pieniądze czekają ?? może już mają i lecą w banbuko Angry administrator hotcash nic się nie odzywa podejrzana sprawa Rolleyes


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - szy1sw - 15-03-2014 16:32

(15-03-2014 16:22)gutek126p napisał(a):  
(15-03-2014 15:17)suchy0001 napisał(a):  
(15-03-2014 13:12)whatdefak napisał(a):  
(15-03-2014 12:54)Varnity napisał(a):  Wcześniejsze wypłaty realizowali z własnego budżetu? Jeżeli tak to wydaje mi się że ten budżet na wypłaty szybko im się skończył i czekają na wypłatę z tego co zarobiliśmy na Subskrypcjach. Jeśli się mylę to proszę poprawić mnie.

Raczej że się mylisz, ten serwis nie działa na subskrypcjach Cool może dlatego wierze że ma potencjał i wypłaci ten hajs.
Bo subskrypcje padają jak muchy.
Nie ma znaczenia subskrypcje czy nie i tak muszą czekać na pieniądze od operatora Wink

skąd macie pewności że na pieniądze czekają ?? może już mają i lecą w banbuko Angry administrator hotcash nic się nie odzywa podejrzana sprawa Rolleyes
Proste oni mają ok 20% z naszych zysków to po co zawijać tak dochodowy interes? Chyba że na hotcash nie ma rachunków to bardzo możliwe że się zawinęli Wink