Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Rhaegar typuje! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Rhaegar typuje! (/Temat-Rhaegar-typuje-75843)



RE: Rhaegar typuje! - matrix1234 - 23-09-2013 15:28

Ja się zdecydowałem podjąć ryzyko. Dlaczego ? duża niepewność ale też potwierdzenie w typach jest. Cóż bez zagłębiania się w szczegóły...

Efekt : umawialiśmy się do niedzieli i tak jakoś po północy napisałem z pytaniem jak wygląda sytuacja. Na razie brak odpowiedzi i info.

Wnioski : cóż może być tak jak @duzypaweł. Ja bym Rhaegara nie skreślał bo typuje na prawdę bardzo dobrze, a ja tego pierwszego maila napisałem w sumie nie dawno, więc brak odpowiedzi może być wynikiem braku jak dotychczas dostępu do maila.

tak czy inaczej będę informował jak coś się zmieni w sytuacji...


RE: Rhaegar typuje! - diabloo07 - 23-09-2013 15:51

Najlepiej pisać do niego na gg - tam najszybciej odpowiada.


RE: Rhaegar typuje! - matrix1234 - 23-09-2013 15:56

Nie mam obecnie dostępu gg, poza tym wcześniej prędzej czy później na maila odpisywał więc teraz nie powinno być inaczej Smile

tak czy inaczej bardzo dziękuje za podpowiedź.

I podtrzymuje, jak sygnał dostane to od razu wrzucę info czy warto zaryzykować czy nie. Na razie doradzałbym wstrzymanie się do mojej następnej informacji Smile

Pozdrawiam


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 23-09-2013 16:05

brak mi słów.. Nie no, sam piszesz, że na mailu mogłem nie być a od razu afere tworzysz. Może by tak funkcja PW pierw? :]

pozdro.

P.S. Teraz 24h na mailu jestem więc wal śmiało

P.S.2 nie widziałem też w żadnym z maili danych do zwrotu, więc podaj bo znowu będzie afera


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 23-09-2013 16:27

@Damkofr

typy podaję jak mam czas a niestety nie jestem 24 h online choć niektórzy myślą, że tak..

@matrix

nie no sorry, że o 2:20 spałem, wybacz mi! Sad

aaaa, ja bym na niego uwarzał, bo mi na maila nie odpisuje już od godziny! Jerk


RE: Rhaegar typuje! - Dominik1010 - 23-09-2013 16:50

Dowodzik wypłaty Idea

Wpłata:
[Obrazek: 52592877320292708975.png]

Wypłata:
[Obrazek: 48820755448385059092.png]


RE: Rhaegar typuje! - matrix1234 - 23-09-2013 17:15

Potwierdzam wpłatę na moje konto umówionej sumy.

Na podstawie własnego doświadczenia mogę wszystkim polecić inwestycje u kolegi Rhaegar ( i mówie to z perspektywy osoby która początkowo podchodziła dość sceptycznie ).
Obecnie daję największą stopę zwrotu z jaką się spotkałem, a dzięki typom można naprawdę uwierzyć skąd te zyski się biorą.

Podsumowując : POLECAM
( Sam obecnie robię kolejny przelew, a to chyba najlepsza rekomendacja )

P.S. co do moich wcześniejszych postów ( ucinając wszelkie docinki ), nie miałem na celu żadnej afery. napisałem zarys sytuacji i podkreśliłem że czekam na informacje ( sam dodałem że maila wysłałem całkiem niedawno ) by uczciwie opisać moje zdanie.


RE: Rhaegar typuje! - bios - 23-09-2013 18:59

Wysłałem na próbę 50zł, jak wszystko będzie ok to kto wie co będzie dalej... Smile


RE: Rhaegar typuje! - Rhaegar - 23-09-2013 20:29

to masz bonus Tongue


RE: Rhaegar typuje! - bios - 23-09-2013 20:32

Transakcja przebiegłą pomyślnie, Rhaegar po 10 minutach wysłał przelew zwrotny.

Na pewno na tej jednej transakcji nie zakończę z nim współpracy.

Pozdrawiam i polecam!