Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-61795)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 21:30

po 24 mogę iść do pracy to wskoczę spokojnie, rano powinieneś mieć coś na sprzedaż Smile
polaków powoli przybywa także powinno powoli być coraz więcej chętnych do pracy więc i zapotrzebowanie na ilość miejsc będzie rosło Smile
moim zdaniem z 2-3 tyg i na 1 region 100 miejsc będzie minimum także i szybkość produkcji wzrośnie, na razie polaków jest 156 kont Smile


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 21:38

(17-10-2012 21:30)tomazzi napisał(a):  po 24 mogę iść do pracy to wskoczę spokojnie, rano powinieneś mieć coś na sprzedaż Smile
polaków powoli przybywa także powinno powoli być coraz więcej chętnych do pracy więc i zapotrzebowanie na ilość miejsc będzie rosło Smile
moim zdaniem z 2-3 tyg i na 1 region 100 miejsc będzie minimum także i szybkość produkcji wzrośnie, na razie polaków jest 156 kont Smile

Kont może być ale czy są aktywni to jest największa zagadka

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 21:41

(17-10-2012 21:38)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 21:30)tomazzi napisał(a):  po 24 mogę iść do pracy to wskoczę spokojnie, rano powinieneś mieć coś na sprzedaż Smile
polaków powoli przybywa także powinno powoli być coraz więcej chętnych do pracy więc i zapotrzebowanie na ilość miejsc będzie rosło Smile
moim zdaniem z 2-3 tyg i na 1 region 100 miejsc będzie minimum także i szybkość produkcji wzrośnie, na razie polaków jest 156 kont Smile

Kont może być ale czy są aktywni to jest największa zagadka

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

patrząc na bonusy rozdawane przez budżet to nie aktywnych jest jakieś 30-35 osób max na tą chwilę
w polsce ta gra jest jeszcze mało znana i reklamowana, poczekaj niech pójdzie efekt motyla w sieć, masa młodzieży się dowie to i kont będzie wiele i aktywnych też bo więcej i szybciej i pewniej w grze zarobią jak w buxach Smile


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 21:44

(17-10-2012 21:41)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 21:38)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 21:30)tomazzi napisał(a):  po 24 mogę iść do pracy to wskoczę spokojnie, rano powinieneś mieć coś na sprzedaż Smile
polaków powoli przybywa także powinno powoli być coraz więcej chętnych do pracy więc i zapotrzebowanie na ilość miejsc będzie rosło Smile
moim zdaniem z 2-3 tyg i na 1 region 100 miejsc będzie minimum także i szybkość produkcji wzrośnie, na razie polaków jest 156 kont Smile

Kont może być ale czy są aktywni to jest największa zagadka

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

patrząc na bonusy rozdawane przez budżet to nie aktywnych jest jakieś 30-35 osób max na tą chwilę
w polsce ta gra jest jeszcze mało znana i reklamowana, poczekaj niech pójdzie efekt motyla w sieć, masa młodzieży się dowie to i kont będzie wiele i aktywnych też bo więcej i szybciej i pewniej w grze zarobią jak w buxach Smile

Według mnie wraz ze wzrostem produktywności za pracę będą coraz większe oferty ponieważ każdy będzie chcial mieć pracowników

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 21:48

(17-10-2012 21:44)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 21:41)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 21:38)mmichal013 napisał(a):  
(17-10-2012 21:30)tomazzi napisał(a):  po 24 mogę iść do pracy to wskoczę spokojnie, rano powinieneś mieć coś na sprzedaż Smile
polaków powoli przybywa także powinno powoli być coraz więcej chętnych do pracy więc i zapotrzebowanie na ilość miejsc będzie rosło Smile
moim zdaniem z 2-3 tyg i na 1 region 100 miejsc będzie minimum także i szybkość produkcji wzrośnie, na razie polaków jest 156 kont Smile

Kont może być ale czy są aktywni to jest największa zagadka

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

patrząc na bonusy rozdawane przez budżet to nie aktywnych jest jakieś 30-35 osób max na tą chwilę
w polsce ta gra jest jeszcze mało znana i reklamowana, poczekaj niech pójdzie efekt motyla w sieć, masa młodzieży się dowie to i kont będzie wiele i aktywnych też bo więcej i szybciej i pewniej w grze zarobią jak w buxach Smile

Według mnie wraz ze wzrostem produktywności za pracę będą coraz większe oferty ponieważ każdy będzie chcial mieć pracowników

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

to też możliwe, że stawki za pracę będą powoli szły w górę Smile
najwięcej to jest rodaków admina w grze Big Grin już prawie 6000 ich Big Grin
dobrym rynkiem na już by były domy do wynajęcia w każdym regionie bo ludzie narzekają, że brak jest domów ....


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 17-10-2012 21:48

gdzie ustawic opcje do wyplaty paypala albo konto bankowe ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 21:51

(17-10-2012 21:48)Takeo napisał(a):  gdzie ustawic opcje do wyplaty paypala albo konto bankowe ?

a masz już 20 euro na koncie by dokonać wypłaty ?
bo dane za każdym razem wprowadzasz zlecając wypłatę masz formularz do tego, nie ustawiasz nic w profilu bo nie ma nawet takiej opcji


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 17-10-2012 21:52

w transaction i withdraws , tym sobie jeszcze glowy nie zawracaj


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 17-10-2012 21:54

Jak mogę nie zawracać sobie głowy wypłatą jeżeli jest to JEDYNY powód dla którego gram w tą gre ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 21:58

(17-10-2012 21:54)Takeo napisał(a):  Jak mogę nie zawracać sobie głowy wypłatą jeżeli jest to JEDYNY powód dla którego gram w tą gre ?

jeśli nie masz 20 euro na koncie to ta informacja jest ci na tą chwilę zbędna bo i tak nic na razie nie wypłacisz jak nie masz minimum