Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał (/Temat-Graj-ze-mna-pomoge-pomnozyc-Twoj-kapital-60560)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - goblinX - 30-11-2012 22:16

Do mnie również.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 30-11-2012 22:29

wszyscy zainteresowani dostali wiadomość o rzekomej wysyłce
ciekawe czy dostaną te rzekomo wysłane pieniądze Big Grin
szkoda, że nikt z was nie ma millenium bo z konta na konto by od razu były pieniądze i wiadomym byłoby czy teoria idzie w parze z praktyką Big Grin


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - goblinX - 30-11-2012 23:05

(30-11-2012 22:29)tomazzi napisał(a):  wszyscy zainteresowani dostali wiadomość o rzekomej wysyłce
ciekawe czy dostaną te rzekomo wysłane pieniądze Big Grin
szkoda, że nikt z was nie ma millenium bo z konta na konto by od razu były pieniądze i wiadomym byłoby czy teoria idzie w parze z praktyką Big Grin

Dokładnie tak, wszyscy otrzymali... wiadomość Smile
później się okaże że... ?
w ogóle to powinny być wypłaty z umówionym procentem (o czym ja mówie) , w ogóle żeby były.
Z tego co pisał @CPR to stracił 20zł, a to powinien pokryć kto?


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - whysoserious - 01-12-2012 11:41

Ja nie otrzymalem wiadomosci, wiec nie wszyscy,
ale wcześniejsze zapewnienia oczywiście dostawałem, może nawet dalej pisze do mnie,
ale mam go zablokowanego na GG, email jest na blacklist więc nie docierają do mnie kłamstwa.

Ja spisałem kasę na straty i w tym momencie spłata wręcz utrudni mi planowane działania,
bo jestem po konsultacjach na komendzi i z prawnikiem Cool


Od poniedziałku podejmuję dużo bardziej aktywne działania,
żeby za straconą kasę mieć choć trochę rozrywki.

Moge tylko napisać, że ma szanse stać się bardzo, bardzo znaną osoba w swoim mieście, klubie, rodzinie, uczelni, itd, itp. Sława, wywiady, rozpoznawalność, fani zaczepiający na ulicach, celebryta pełna gębą beka


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - cpr - 03-12-2012 12:04

Niebawem powinna kasa znaleźć się na waszych kontach- piszcie wrażenia!


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - tomazzi - 03-12-2012 12:07

o no właśnie Big Grin
nikt się nie chwali co z tymi przelewami z piątku Big Grin
dostał ktoś przelew czy tylko na przelewie w słowach na pw się skończyło bekabekabeka


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - sacrifice - 03-12-2012 12:26

pieniędzy oczywiście nie ma więc radzę zgłaszać sprawę dalej na policję.


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - matig20 - 03-12-2012 12:35

u też kasy nie ma a tak przy okazji hmm wpisałem w goglle nr konta na który wpłacałem kase... i znalazłem temat z właśnie tej stronki :/ szkoda ze tego wcześniej nie zrobiłem :/ no ale cuz co o tym myślicie ??? http://zarabiam.com/Temat-Banzaiiii-oszust-60136


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - daniel42na - 03-12-2012 12:45

mozna twierdzic ze to te same osoby, jednak jest tam tak namotane, że to już dość odważne twierdzenie..


RE: Graj ze mną - pomogę pomnożyć Twój kapitał - sacrifice - 03-12-2012 13:38

to on podawał tam swój numer konta.