Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 18:11

(31-07-2012 18:09)laterpl napisał(a):  
(31-07-2012 18:08)tomazzi napisał(a):  
(31-07-2012 18:04)laterpl napisał(a):  Ma ktoś może info czy nadal coś robią z tym PayPalem , ponieważ wpłaciłem kasę z PayPala i nie doszła . Napisałem już do Admina , pytam tylko z ciekawości , bo nie wiem czy wpłacać dalej czy poczekać aż naprawią Wink

poczytaj informacje w 1 poście tematu a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
jedni mają automatyczne wpłaty a inni niestety muszą poczekać na dodanie ich ręcznie a dlaczego jest tak i tak to tak jak pisałem wyżej - informację na ten temat znajdziesz w 1 poście tematu

Tak wiem , ale akurat ja się zaliczam do wpłat instant , bo mam ten sam email tu i tu , a wcześniej jak wpłacałem to też od razu doszło .

czyli błąd paypal po stronie serwisu
napisz na [email protected] tylko bierz pod uwagę różnicę czasową więc możesz troszkę poczekać bo admina może nie być jeszcze


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 18:11

(31-07-2012 18:06)laterpl napisał(a):  Tak dobry pomysł z tym kredytem ale jest PEWNE(duże) ryzyko że w tych 7 dniach Ci zamkną ten serwis , a Ty będziesz musiał spłacać kredyt + odsetki Smile

Duże ryzyko takie same jak wpłacasz mniejsze kwoty, koleś nie zamknie portalu bo ktoś wpłacił 10k, zamknął by gdyby ktoś wpłacił 1mln to tak.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 31-07-2012 18:13

(31-07-2012 18:11)kubn2 napisał(a):  
(31-07-2012 18:06)laterpl napisał(a):  Tak dobry pomysł z tym kredytem ale jest PEWNE(duże) ryzyko że w tych 7 dniach Ci zamkną ten serwis , a Ty będziesz musiał spłacać kredyt + odsetki Smile

Duże ryzyko takie same jak wpłacasz mniejsze kwoty, koleś nie zamknie portalu bo ktoś wpłacił 10k, zamknął by gdyby ktoś wpłacił 1mln to tak.


Tak tak , ale może akurat w tym czasie znajdzie się ktoś kto wpłaci tego miliona i on wtedy zamknie serwis , albo po prostu stanie się nie wypłacalny . Ale możemy tylko gdybać Tongue


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 18:17

(31-07-2012 18:13)laterpl napisał(a):  Tak tak , ale może akurat w tym czasie znajdzie się ktoś kto wpłaci tego miliona i on wtedy zamknie serwis , albo po prostu stanie się nie wypłacalny . Ale możemy tylko gdybać Tongue

Jeżeli koleś nic nie zmienia w ofertach to znaczy że jest wypłacalny bo gdyby szedł w dół to albo by zmieniał % albo by zamknął serwis a niczego takiego nie widać. Po to jest forum by gdybać Tongue


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 01-08-2012 06:41

Po jakim czasie przychodzą Wam wypłaty na PP?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 01-08-2012 07:05

Mają na to 72 h o ile się nie mylę.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 02-08-2012 06:06

Słuchajcie mam taki mały problem ...
Pisałem już wcześniej że mam wypłatę instant ale mi nie doszła . Napisałem do admina , ale jak narazie nie odpisał . Problem mam taki ,że teraz zobaczyłem do kogo doszedł ten depozyt ... Nie był to [email protected] tylko [email protected] . Ma ktoś jakieś pojęcie co się mogło stać ? Robiłem wszystko tak jak zawsze i zawsze normalnie dochodziły , a teraz nawet zamiast nazwy firmy xfwcs.com pokazało się xf .


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Don Lewski - 02-08-2012 08:16

Minęły 4 dni i kasy na PayPalu nie ma. Cóż, trzeba wysłać maila... znowu.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 02-08-2012 08:20

Zamartwiam się tym, że może to być scam przez waszr wypowiedzi Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 02-08-2012 08:25

Oj zaczyna się robić nie zbyt fajnie ... Do tej pory admin szybko odpisywał itp , a teraz coś długo środków na koncie nie ma ...