Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: War Of Clicks - Zarabiaj Grając Dowód Wypłaty (/Temat-War-Of-Clicks-Zarabiaj-Grajac-Dowod-Wyplaty-109117)



RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 03-03-2015 21:35

mi dziś się przyciął ale reset i działa dalej Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - xXxPiciaxXx - 04-03-2015 11:29

wie ktoś jak odpalić tego bota na vps?

mam vps na linux ubuntu


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - szygorski - 04-03-2015 15:17

Na linuxie Ci nie zadziała bo przecież bot napisany jest pod windowsa - to chyba logiczne :-)

Coś mi kiepsko idzie, 3 dzień odpalam bota mam 2k kliknięć a na koncie raptem 12 centów i 130 warcoinsów, czyli mam czekać miesiąc żeby zarobić 1-2 dolary? To się opłaca? Czy ja mam może jakiegoś pecha?


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 04-03-2015 15:44

Dużo War Coins dostajesz za lvl upy. Możesz kase wygrać z War Grida ale oczywiście najwięcej kasy za refy. Po prostu każde 100 WC wydawaj na refy to zarobisz dużo więcej niż 1$ w miesiąc. Ja dostaję aktualnie 1$ na dzień a prawdopodobnie będzie jeszcze więcej Smile

Dodałem: OPIS WSZYSTKICH PRZEDMIOTÓW, KTÓRE WYLATUJĄ Z WARGRID I POTSHOT: http://adf.ly/16scIV


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - raxos122 - 04-03-2015 16:21

Mi się wydaje że szybsza wersja bota by się przydała. Bot ma za długi czas oczekiwania pomiędzy reklamami. Wtedy można by było puścić bota na godzinę aby klikał szybciej. Bo jak bot klika mało ale przez cały czas, to na logikę. Który człowiek by siedział i co 30 sekund klikał reklamę? Jedna reklama na Wargrid 5 sekund, to 15 sekund na reklamę wystarczy. Czyli 4 w minutę, a jak ja widzę to jest 2 na minutę. Oszczędzanie prądu, i moim zdaniem bardziej wiarygodne Smile Ale to do twórcy bota, z innego forum Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 04-03-2015 18:02

No spoko ale wiarygodne by było, że ktoś siedzi po 18h na dzień i klika praktycznie bezwartościowe reklamy cały czas? Big Grin


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - raxos122 - 04-03-2015 19:44

Właśnie o to chodzi, że aby być w top to teraz trzeba tak klikać. A jak by klikał je szybciej, to z np 18 godzin spadło by do 12, czy z 6 na 4 co by było bardziej wiarygodne Smile Przynajmniej dla mnie.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - freake153 - 04-03-2015 20:10

(04-03-2015 15:17)szygorski napisał(a):  Na linuxie Ci nie zadziała bo przecież bot napisany jest pod windowsa - to chyba logiczne :-)

Coś mi kiepsko idzie, 3 dzień odpalam bota mam 2k kliknięć a na koncie raptem 12 centów i 130 warcoinsów, czyli mam czekać miesiąc żeby zarobić 1-2 dolary? To się opłaca? Czy ja mam może jakiegoś pecha?

nie wprowadzaj ludzi w błąd Wink
po pierwsze to nie jest program napisany tylko pod windowsa. Bot działa na każdym systemie który posiada jave Wink


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Aysein1 - 04-03-2015 21:05

Xzibin to ile już bocisz że ci wpada 1$ na dzień? :> Ja mam 5 refów i 0 aktywnych, zajebiście poprostu.


RE: War Of Clicks - Zarabiaj Grając [AutoBot] Dowód Wypłaty - Xzibin - 04-03-2015 21:20

Boce 8-14h dziennie. Spokojnie. Mam nadzieje, że zaliczą mi WC z mojego nowego sposobu. Jak tak to jutro się nim z wami podziele bo czekam na ponad 1200 WC Big Grin