Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - maxus79 - 02-11-2013 18:01

brakuje chyba 1 % do 3 lev ale niemam energi i musze czekac Smile

(02-11-2013 17:34)MarketGlory napisał(a):  
(02-11-2013 17:22)maxus79 napisał(a):  z tego co wiem to chat sie pojawia od 3 lev

odpowie ktos
jaka minimalna ilosc zlota mozna zakupic od kogos poprzez moneybookers ?
chcialem jeszcze zapytac jesli my kupujemy zloto od graczy to wtakim razie ma czym wlasciciele gry zarabiaja ?

a czy ty masz czat i który masz lvl
zalogowałem sie teraz i jakis koleś sprzedał 50 złota za 237 euro ciekawe ile zbierał

chyba zacznę grac w ta grę od nowa myślałem ze tu nie da rady zarobić takiej kasy a tutaj takie cyrki:
[Obrazek: 899396.jpg]

on kupil a nie sprzedal a nie no faktycznie sprzedal patrzylem na kolesia ktory mu to sprzedal rusek jakis a ty na tego co kupil xd

ktos wie jak to jest z tym pisaniem artykulow za ktore sie dostaje gold ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - geniuszluki1 - 02-11-2013 21:08

Siema. Mam pytanie. Sory jeśli powieliłem.

Mianowicie, jak można podwyższyć zadowolenie (happiness), oprócz powiększania domów ?

Z góry dzięki za odpowiedź !


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 02-11-2013 21:11

inaczej chyba sie nie da ;p


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 02-11-2013 21:19

Jeżeli CI sie bardzo chce, to gdzieś w temacie umieściłem wzór na obliacznie hapinness


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qpse2013 - 02-11-2013 22:43

(02-11-2013 11:21)maxus79 napisał(a):  witam wszystkich jestem tu nowy ,gram w ta gre juz drugi dzien prawie 3 lev mam ale brak energi xd
mam pytanko jaka minimalna ilosc zlota mozna zakupic od kogos poprzez moneybookers ?
chcialem jeszcze zapytac jesli my kupujemy zloto od graczy to wtakim razie ma czym wlasciciele gry zarabiaja ?

Killam (sprawdzony osobiście przeze mnie) sprzedaje od 10 euro. W zakładce Gold -> TRADE możesz przejrzeć oferty dostępne przez handlarzy, wybrać rodzaj portmonetki i sprawdzić minimalne kwoty transferu.

Właściciele gry biorą udział w rozgrywce (o ich zarobki nie musisz się martwić Wink )
Poza tym w sprzedaży jest 500.000 akcji samej gry. Nie wiem jaka była cena zakupu, ale w tej chwili jedna akcja kosztuje 0.75 Golda. Jeżeli nawet w przedsprzedaży były warte połowę to łatwo policzyć ile wpłynęło do kasy firmy (twórców gry)


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - maxus79 - 03-11-2013 00:34

ok qpse2013 dziekuje za info pozdrawiam


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 03-11-2013 01:37

Witam a co do tego czatu to czy ktoś może, wie dokładnie od kiedy się pojawia??
Czy napewno jest to 3 lvl??


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - maxus79 - 03-11-2013 02:07

(03-11-2013 01:37)MarketGlory napisał(a):  Witam a co do tego czatu to czy ktoś może, wie dokładnie od kiedy się pojawia??
Czy napewno jest to 3 lvl??

tak jest od 3 lev miasta , wlasnie wbilem i sie pojawil po 2- 3 krotnym odswiezeniu strony

wytlumaczy mi ktos jak to jest :

budowalem droge zakonczylem budowe i chcialem zrobic update domku na lev 2 i mi pisze ze niemam pracownikow a przeciez ten co budowal droge zakonczyl prace i powinien byc wolny

nie umarl bo mial 6 dni jeszcze zycia

w inwentory > workers > free citizen tez go niema

czy ci pracownicy co wytwarzaja surowce tez moga budowac drogi i budynki ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 03-11-2013 18:52

Tak moga maxus. Zwolnij sobie kogos np z marketu bo nic nie robi i popracuj nim a za kilka dni go odstaw do marketu. Do rozbudowy surki trzeba co najmniej 3 pracownikow bo 1 z nich od razu bedzie zatrudniony a 2 musi zostac do budowy zawsze Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - maxus79 - 03-11-2013 19:43

aha potrzeba 2 ok dzieki teraz juz kumam Smile
a do budowy drogi na 2 lev to ilu potrzeba bo drogi tez niemoglem wybudowac