Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HighCash.org - Ogólna Dyskusja - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: HighCash (/Forum-HighCash-337)
+---- Wątek: HighCash.org - Ogólna Dyskusja (/Temat-HighCash-org-Ogolna-Dyskusja-60071)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - Karczu - 14-08-2013 23:10

Tak, tylko "Twoje zdanie" to Twój wymysł, a raczej pomówienie mnie.


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - Cevu - 15-08-2013 00:21

Nie mam zamiaru dyskutować dalej w tej kwestii, temat w którym piszemy dotyczy HC.


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - HAUKA - 15-08-2013 19:49

(14-08-2013 23:10)Karczu napisał(a):  Tak, tylko "Twoje zdanie" to Twój wymysł, a raczej pomówienie mnie.

Masz ludzi za idiotów i uważasz że nikt nie wie jak jest? Ja od pewnego czasu śledzę to co robicie i uważam to za nierozsądne i idiotyczne. Najśmieszniejsze jest to że nie wzbogacacie się na tych zagrywkach, to jest raczej zachowanie jak pies ogrodnika "sam nie mam to drugiemu nie dam". Pozdrawiam serdecznie.


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - Karczu - 15-08-2013 20:22

"śledzę to co robicie" - jestem jedyną osobą prowadzącą ShareBay, więc doszukałeś się i obserwowałeś chyba zbyt wiele.

A z vCheck.pl mam tyle wspólnego co Ciamciaj i jego http://astrocash.org - on również ma dostęp do serwisu i coś kradnie? To, że współpracuję z Pietrasem909 na innych płaszczyznach nie oznacza, że mam dostęp do jego stron. No comment.

W przeciwieństwie do Ciebie ja zarabiam uczciwie. Myślę, że wiesz co mam na myśli Smile


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - HighCash.org - 15-08-2013 20:40

HAUKA, Karczu - Skończcie tą dyskusję tutaj i przejdźcie na PW jeśli macie sobie coś do powiedzenia.


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - HAUKA - 15-08-2013 20:49

(15-08-2013 20:22)Karczu napisał(a):  "śledzę to co robicie" - jestem jedyną osobą prowadzącą ShareBay, więc doszukałeś się i obserwowałeś chyba zbyt wiele.

A z vCheck.pl mam tyle wspólnego co Ciamciaj i jego http://astrocash.org - on również ma dostęp do serwisu i coś kradnie? To, że współpracuję z Pietrasem909 na innych płaszczyznach nie oznacza, że mam dostęp do jego stron. No comment.

W przeciwieństwie do Ciebie ja zarabiam uczciwie. Myślę, że wiesz co mam na myśli Smile

Twój argument jest inwalidą Wink Na pewno rzeczywiście wszyscy na SB wrzucają real content, jasne jak słońce. Szkoda tylko że mimo wszystko pierwsza osoba w topce na SB ma obecnie 13$. Nie wyszedł Ci serwis i to jest pewnik, więc we frustracji działasz na szkodę konkurencji od dłuższego czasu. Co do tego ja, jak i wielu użytkowników nie ma żadnych wątpliwości. Ale masz takie narzędzia i Twój serwis dalej dołuje? Oj, wyjątkowo coś Ci nie wyszło, a do tego trzeba już mieć talent Wink


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - Karczu - 15-08-2013 20:50

(15-08-2013 20:40)HighCash.org napisał(a):  HAUKA, Karczu - Skończcie tą dyskusję tutaj i przejdźcie na PW jeśli macie sobie coś do powiedzenia.
Ja mu nie mam nic do powiedzenia. Już go na jednym forum wyjaśnili, to przeniósł się tutaj i dalej szerzy swoje fantazje pomawiając mnie w oparciu o jakieś swoje niedorzeczne wymyślone "wydajemisie". Ale widzę, że jeden hejt mu nie wyszedł, to zaczyna śpiewki w stylu "więc nie wyszło Ci co innego", typowe podejście, tylko ciekawe na jakiej podstawie to ocenił i czy to rozsądna podstawa.

A jak ktoś mnie pomawia, to zawsze odpowiadam i tyle.


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - max188 - 31-08-2013 10:51

Wiecie może jak oddzyskać PIN? Chcialem zarzadac wyplaty ale nie pamietam PINu Sad


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - Cevu - 31-08-2013 11:37

(31-08-2013 10:51)max188 napisał(a):  Wiecie może jak oddzyskać PIN? Chcialem zarzadac wyplaty ale nie pamietam PINu Sad

Napisz do Daniela kiedy odblokują możliwość przywracania pinu.


RE: HighCash.org - Ogólna Dyskusja - krywdzik - 17-09-2013 17:51

Mogę się zarejestrować z refa jak ktoś pomoże początkującemu Wink
Chętnych i najlepiej doświadczonych zapraszam na pw Wink