Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 31-07-2012 17:49

Dobrze, że już działa, bo moja kasa byłaby utopiona.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 17:56

W sumie jest to jak just been paid czyli powinno się opłacać i nie powinni się zwijać co nie? Mi przynajmniej się tak wydaje, po co coś kończyć zgarniając za jednym razem 50 tysięcy dolarów jak można mieć stały dochód.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 18:01

wszystko zależy od właściciela - jeden będzie prowadził program z głową i jak najdłużej bo wiadomo więcej i stale będzie zarabiał a inny nazbiera sumkę na koncie i zawija się szybko z kasą


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 18:04

Hmm ciekawe jak by wziąć kredyt na 10 000 $ wpłacić na 7 dni to mamy 20% tego czyli 2000 dolarów w 7 dni hmm


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 31-07-2012 18:04

Ma ktoś może info czy nadal coś robią z tym PayPalem , ponieważ wpłaciłem kasę z PayPala i nie doszła . Napisałem już do Admina , pytam tylko z ciekawości , bo nie wiem czy wpłacać dalej czy poczekać aż naprawią Wink


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 18:05

(31-07-2012 18:04)laterpl napisał(a):  Ma ktoś może info czy nadal coś robią z tym PayPalem , ponieważ wpłaciłem kasę z PayPala i nie doszła . Napisałem już do Admina , pytam tylko z ciekawości , bo nie wiem czy wpłacać dalej czy poczekać aż naprawią Wink

Ja dosłownie moment temu przelałem 50$ i przeszło bez problemu.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 31-07-2012 18:06

Tak dobry pomysł z tym kredytem ale jest PEWNE(duże) ryzyko że w tych 7 dniach Ci zamkną ten serwis , a Ty będziesz musiał spłacać kredyt + odsetki Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 18:08

(31-07-2012 18:04)laterpl napisał(a):  Ma ktoś może info czy nadal coś robią z tym PayPalem , ponieważ wpłaciłem kasę z PayPala i nie doszła . Napisałem już do Admina , pytam tylko z ciekawości , bo nie wiem czy wpłacać dalej czy poczekać aż naprawią Wink

poczytaj informacje w 1 poście tematu a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
jedni mają automatyczne wpłaty a inni niestety muszą poczekać na dodanie ich ręcznie a dlaczego jest tak i tak to tak jak pisałem wyżej - informację na ten temat znajdziesz w 1 poście tematu


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 31-07-2012 18:09

(31-07-2012 18:08)tomazzi napisał(a):  
(31-07-2012 18:04)laterpl napisał(a):  Ma ktoś może info czy nadal coś robią z tym PayPalem , ponieważ wpłaciłem kasę z PayPala i nie doszła . Napisałem już do Admina , pytam tylko z ciekawości , bo nie wiem czy wpłacać dalej czy poczekać aż naprawią Wink

poczytaj informacje w 1 poście tematu a znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie
jedni mają automatyczne wpłaty a inni niestety muszą poczekać na dodanie ich ręcznie a dlaczego jest tak i tak to tak jak pisałem wyżej - informację na ten temat znajdziesz w 1 poście tematu

Tak wiem , ale akurat ja się zaliczam do wpłat instant , bo mam ten sam email tu i tu , a wcześniej jak wpłacałem to też od razu doszło .


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 18:10

(31-07-2012 18:04)kubn2 napisał(a):  Hmm ciekawe jak by wziąć kredyt na 10 000 $ wpłacić na 7 dni to mamy 20% tego czyli 2000 dolarów w 7 dni hmm

to już lepiej taką kwotę zainwestować w 2 inne stabilne programy i jeszcze 50% refback z mojej strony w nich Smile