Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PSS] Zrzuty na gry ps3 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PSS] Zrzuty na gry ps3 (/Temat-PSS-Zrzuty-na-gry-ps3-39334)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - erold - 09-10-2011 11:30

Odkupię slot na FIFA 12 !


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - mikolaj90 - 09-10-2011 12:11

Za fife wpłacę w przyszłym tygodniu.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Coristo - 09-10-2011 13:49

No niestety nie bedziemy tyle czekac erold wpada za ciebie


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - mikolaj90 - 09-10-2011 16:06

Edit: Jutro wpłacam kasę, ludzie spokojnie co tak Ci się spieszy ? Poza tym ogar trochę, ja tutaj wbijam i post: ,,Erold wpada za ciebie" - co to ma być ? Byłem na liście i jestem. Nie bój się, jutro specjalnie rano wpłacam kasę bo jak bym wpłacił we wtorek to by pewnie nie doszły, no comments.

Edit: Co to ma być ? Mam zamiar wpłacić kasę a tutaj otrzymuję pw, że kasa wpłacona przez erolda ? Ludzie, co to ma znaczyć ? !!!


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - mikolaj90 - 09-10-2011 18:46

Walę takie składki, zero sprawiedliwości. Chcę zapłacić kasę a tutaj wywalany jestem z listy co byłem już dawno !


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Bolt - 09-10-2011 18:55

Panowie to nie fair. Coristo, rozumiem, że najpierw wykładasz kasę a potem chcesz ją szybko dostać z powrotem ale to pisz wtedy że kasa ma być w 2 dni czy coś a nie, że nagle ktoś wypada chuj wie czemu. Ja kupowałem za swoje, nikt mi wcześniej nie wpłacał, potem dostałem kasę od reszty. Jeśli potrzebujecie szybko pieniędzy to zbierajcie je przed zrzutką. Swoją drogą do sprzedaży mam slota na assassyna - 20zł na PP


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - mikolaj90 - 09-10-2011 18:56

Napisałem, że w przyszłym tygodniu a na myśli miałem poniedziałek ! Zawszę tak piszę ludziom na allegro jak coś kupuje. A poza tym od dawna mam już pełną kasę i czekam od tygodni na dane do wpłaty !

Jest to po prostu oszustwo. Chcę, żeby było sprawiedliwie, więc niech Coristo odda kasę eroldowi a ja wpłacam.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Paviano - 09-10-2011 19:22

Zgadzam się, ja również wykładałem za swoje na 2 gry (nie na LFE), a w ekipie byli w ogóle nieznani ludzie i jakoś pieniądze doszły, więc powinieneś zwrócić pieniądze i zarezerwować miejsce dla Mikołaja.

Ustalcie jakiś regulamin, banan, jeppers czy ktoś napiszcie nowy temacik i tam żeby znalazły się zasady wspólnych zakupów.


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Razer - 09-10-2011 19:30

Nikt nie jest chętny na Bordelands/Crysis?


RE: [PSS] Zrzuta na gry ps3 - Coristo - 09-10-2011 19:40

Po 1 nie wykładam kasy za nikogo.Rozumiem,że wywalanie z kolejki jest nie fair ale nie toleruje takiej rzeczy gdy ktos zapisuje sie na gre a nie ma kasy.Jakos wszyscy po otrzymaniu maila od razu wpłacili i nie mieli zadnego problemu.A jeżeli chcesz cos takiego to piszesz przy rezerwacji ze kasy nie masz.Każdy chce mieć gre jak najszybciej a nie pierdzielic sie w jakies płatnosci "w nastepnym tygodniu". Krótki wniosek: Chcesz kupić gre ? To masz mieć na nią kase w kazdej chwili. Ludzie sie składaja i chca miec gre jak najszybciej a nie czekac na kogos kto sobie rezerwuje a potem odwala takie cyrki. Tyle na temat. Ja nie mam tu wiecej nic do gadania. Jak chesz to gadaj z eroldem i reszta która zapłaciła i zgodzi sie na czekanie na twoją wpłate.

PS: Gówno mnie obchodzi co piszesz ludziom na allegro.