Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - majeros - 19-02-2017 10:02

Bo w niedziele zaczyna się "nowy tydzień" i masz staty tygodniowe pokazane.


RE: Hivemicro.com +18 - jozz - 19-02-2017 10:08

aha no to dobrze szkoda ze niecodziennie się tak zeruje


RE: Hivemicro.com +18 - rambol123 - 19-02-2017 10:41

Też nie macie zadań za 4$?


RE: Hivemicro.com +18 - Wegen - 19-02-2017 11:04

Tak, aktualnie nie ma zadań za 4$ admin napisał mi że wciąż nad tym pracują i powinny wrócić wraz z pojawieniem się tekstów do moderowania


RE: Hivemicro.com +18 - Arlodius - 19-02-2017 21:07

Mam skuteczność 96.8 dostałem bana na 2 godziny, niby za co?? Wie ktoś? pytanie drugie kiedy dostaje sie bana konta?. gdy skuteczność ogólna czy dniowa spadnie poniżej (ilu %?) i po którym razie/ ile razy można dostac bana?


RE: Hivemicro.com +18 - Fraqsen - 19-02-2017 21:22

Pytanko mam odnośnie płatności Czy muszę przed 00:00 w niedzielę nabić minimum 20$ żeby wypłacić? Czy póki nie wypłacają (jak niektórym we wtorek) to można nabijać i wypłaca aktualne saldo?


RE: Hivemicro.com +18 - Fidziak30 - 19-02-2017 21:37

Cytat:Mam skuteczność 96.8 dostałem bana na 2 godziny, niby za co?? Wie ktoś? pytanie drugie kiedy dostaje sie bana konta?. gdy skuteczność ogólna czy dniowa spadnie poniżej (ilu %?) i po którym razie/ ile razy można dostac bana?

bana dostajesz za zły wybór kategorii, 96.8% to blisko do kolejnego bana, musisz się poprawić i wskoczyć powyżej 99 najlepiej ;-) bana konta, dostajesz po spadku poniżej 95%. Z tym że wcześniej chyba są trzy ostrzeżenia najpierw, ja miałem podobnie za pierwszym razem. Można założyć nowe konto na inny email. Pozdrawiam.


RE: Hivemicro.com +18 - Arlodius - 19-02-2017 21:47

(19-02-2017 21:37)Fidziak30 napisał(a):  
Cytat:Mam skuteczność 96.8 dostałem bana na 2 godziny, niby za co?? Wie ktoś? pytanie drugie kiedy dostaje sie bana konta?. gdy skuteczność ogólna czy dniowa spadnie poniżej (ilu %?) i po którym razie/ ile razy można dostac bana?

bana dostajesz za zły wybór kategorii, 96.8% to blisko do kolejnego bana, musisz się poprawić i wskoczyć powyżej 99 najlepiej ;-) bana konta, dostajesz po spadku poniżej 95%. Z tym że wcześniej chyba są trzy ostrzeżenia najpierw, ja miałem podobnie za pierwszym razem. Można założyć nowe konto na inny email. Pozdrawiam.

tyle że wyklikałem ponad 35 tyś zdjęć i jak dostane bana z niewiadomo jakiego powodu to fajnie nie będzie.. nie bedę na tym konta nowego zakładał i klikał od nowa przez tydzień, dzień w dzień żeby tylko pod koniec zbierania minimum do wypłaty dostać bana konta i stracić 20 godzin siedzenia i wybierania tych durnych zdjeć. myslałem że bana dostaje sie za skuteczność poniżej 95%.

PS. Bana dostałem już przy 96.8%


RE: Hivemicro.com +18 - DjLiska - 19-02-2017 22:21

mam pytanko czy wam też co jakiś czas odbija hajs z konta?
klikam sobie od 17 i co jakiś czas mi zabiera około 50 centów?


RE: Hivemicro.com +18 - Grebek - 19-02-2017 22:22

(19-02-2017 21:47)Arlodius napisał(a):  tyle że wyklikałem ponad 35 tyś zdjęć i jak dostane bana z niewiadomo jakiego powodu to fajnie nie będzie.. nie bedę na tym konta nowego zakładał i klikał od nowa przez tydzień, dzień w dzień żeby tylko pod koniec zbierania minimum do wypłaty dostać bana konta i stracić 20 godzin siedzenia i wybierania tych durnych zdjeć. myslałem że bana dostaje sie za skuteczność poniżej 95%.

PS. Bana dostałem już przy 96.8%

Widocznie ogólne statystyki masz dobre (96.8%), ale oni odświeżają sesję co 5 minut. Wtedy też system sprawdza Twoją skuteczność w tych, że 5 minutach i obniża Ci je jeśli miałeś kilka błędów. Łatwo sprawdzić Twoją 'prawdziwą' skuteczność wchodząc na statystykach w słupki godzinowe, a nie dniowe czy tygodniowe Smile