Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 18:40

Po pierwsze ten VPS będzie tak długo odnawialny dopóki będziesz miał wolne startery... I tak jest to trial, lecz wątpię że wyszukasz samemu z takimi parametrami Wink
A co do tego że nikt się nie zgłosi dla 20 zł... Jakie 20 zł? Jeżeli Twoim celem jest tylko wypłata 5 euro i uciekanie stamtąd to już Twoja sprawa, ale ja dzięki temu sposobowi co dwa dni mam na 5 euro więc w skali miesiąca raczej wychodzi na 75 euro także jakieś 300 zł, matematyka się kłania Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 02-07-2016 18:43

(02-07-2016 18:40)Fsociety napisał(a):  Po pierwsze ten VPS będzie tak długo odnawialny dopóki będziesz miał wolne startery... I tak jest to trial, lecz wątpię że wyszukasz samemu z takimi parametrami Wink
A co do tego że nikt się nie zgłosi dla 20 zł... Jakie 20 zł? Jeżeli Twoim celem jest tylko wypłata 5 euro i uciekanie stamtąd to już Twoja sprawa, ale ja dzięki temu sposobowi co dwa dni mam na 5 euro więc w skali miesiąca raczej wychodzi na 75 euro także jakieś 300 zł, matematyka się kłania Big Grin


1 starter = ile dni VPSa?


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 02-07-2016 18:44

Mi chodziło o to że tu są takie "matematyki" co proponują 20 zł za 10k pkt... ;] Lol


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 18:45

1 starter na około tydzień Wink

Xanthi: tak wiem, ale ja nie oferuję punktów, tylko narzędzie by te punkty nabijać Wink

Bolo9797: poradnik dotyczy strony, która jest tematyką tego wątku i wątpię, by ktoś zainteresowany wpadł na poradnik w tamtym dziale, poza tym to nie jest oficjalny poradnik tylko taka forumowa pomoc Wink

Narazie jest zainteresowana jedna osoba i sobie tak myślę... "Jeżeli pierwszej osobie sprzedam tą wiedzę to czy czasem nie udostępni tego sposobu za darmo i nikt już nie kupi?..."
Oczywiście udostępnianie tego sposobu za darmo czy odsprzedawanie go jest zabronione, lecz jak wiadomo są ludzie którzy mają to gdzieś, zatem przekazuję poradnik kupującym dopiero jak będzie 4-ka zainteresowanych.
Jest to dla mnie takie zabezpieczenie Wink

Zainteresowane osoby na tą chwile: 1 na 4


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 19:53

Usunięte.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - danto - 02-07-2016 19:54

Zaraz Wam napiszę poradnik i podlinkuje, w zamian nie liczę na kasę lecz na dobrą duszę *Czyli reputy ewentualnie FG* Wink


Zgodnie z obietnicą, proszę bardzo. Poradnik Tutaj Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 02-07-2016 19:57

Danto: zobaczymy czy będzie to mój "sposób" chodź w to wątpię Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Stworkowaty - 02-07-2016 20:03

@[Danto] poszedł pierwszy rep. ;D Ale oczywiście jak ktoś chce zaoferować VPS to pisać śmiało, czy 3 lecą czy 10 to dla mnie nie ma różnicy. Tongue


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xdax1 - 02-07-2016 20:09

(02-07-2016 19:54)danto napisał(a):  Zaraz Wam napiszę poradnik i podlinkuje, w zamian nie liczę na kasę lecz na dobrą duszę *Czyli reputy ewentualnie FG* Wink

Reput poszedł, czekam Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - DzejkobPL - 02-07-2016 20:13

Repucik poleciał. Smile