Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 14-08-2015 14:57

Cytat:Mój sponsor ma coś około 700 paczek, to dopiero jest HARDKOR Big Grin

To ładnie musi trzepać kasy już ^^


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - xllukaszlx - 14-08-2015 15:28

Najwięcej paczek ma tam jakiś koleś - ponad 2000. Tzn miał. Teraz to nie wiem. A najwięcej comm. z poleconych ma jakis koleś z Anglii a na drugim miejscu jest właściciel serwisu - Charles Wink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 18-08-2015 20:38

Cześć wszystkim dziś jak co wtorek robię wypłatę z Trafficmonsoon Smile


TRAFFICMONSOON


W tym tygodniu udało się zarobić więcej niż w zeszłym bo 387,7$


[Obrazek: 180815.jpg]


CEL 3796,14 / 6000 ZŁ

Cel wydaje się coraz bardziej realny Big Grin

Ostatnio nagrałem 2 filmiki na swoim kanale planuje go w między czasie mocno rozwinąć, promuję także swoją grupę na FB mam nadzieje, że do końca miesiąca zarejestruje się parę nowych osób zainteresowanych Trafficmonsoon.

KONKURS

Bardzo mało osób kwalifikuje się aby móc brać udział w moim konkursie gdzie do wygrania jest 35$, 15$ i 5$. Jest to dla każdego duża szansa na zgarnięcie nagrody więc chyba warto Smile

Jeśli jesteś zainteresowany program napisz do mnie Smile Oferuję pełne wsparcie, materiały pomocnicze, oraz refback od pierwszej wpłaty. Nie czekaj i zacznij zarabiać już dziś !

nr gg - 52793472 lub priv


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Kyosha - 24-08-2015 16:06

Pytanko - czy PaidVerts nadal jest opłacalne? :3


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - fulltime - 24-08-2015 16:15

(24-08-2015 16:06)Kyosha napisał(a):  Pytanko - czy PaidVerts nadal jest opłacalne? :3

Ja na swoją wypłatę w PV, czekam już tydzień (Payza).

Nie wiem, czy oni jeszcze w ogóle będą płacić.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 24-08-2015 17:48

Odradzam inwestycji na chwile obecną w PV Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - kamilg49 - 24-08-2015 19:47

ile masz paczek ? długo je zbierales ?Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 24-08-2015 20:52

Cytat:ile masz paczek ? długo je zbierales ?Smile

Na chwile obecną 260, paczki zbieram jakoś od końca lutego / początku marca. W między czasie oczywiście wypłacałem pieniądze gdyby nie to miałbym pewnie teraz trochę więcej Smile

Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej zapraszam na priv


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 27-08-2015 18:13

Witam Was bardzo serdecznie Smile

Przez napływ pracy straciłem poczucie czasu i wypłacam pieniądze dopiero dziś a nie we wtorek jak to miało miejsce od jakiegoś czasu.

Tak więc w ciągu 9 dni zarobiłem $589 czyli około 2150 zł. Cel na sierpień na pewno się powiedzie tym bardziej, że mam jeszcze 4 dni.

[Obrazek: 270815.jpg]

CEL 5946 / 6000 ZŁ Huh


Chciałem się pochwalić z Wami także moimi wynikiem odnośnie zdobycia poleconych do Adbrook. Jednego dnia udało mi się zdobyć 30 osób. Pomógł mi w tym oczywiście Trafficmonsoon ponieważ parę miesięcy temu wykupiłem Start Pages Smile Więc gdyby ktoś miał pytania lub wątpliwości co do jakości reklam w Trafficmonsoon macie już chyba odpowiedź.

2 dni temu zainteresowałem się kolejnym ciekawym programem, myślę że przedstawię go Wam jutro lub pojutrze.


EVENT

Jak już pewnie pisałem 5 września odbędzie się spotkanie z założycielem programu TM. Chciałem tylko powiedzieć, że na 100% będę także na tym spotkaniu. Samolot i hotel mam już zarezerwowany więc nic nie stoi na przeszkodzie Smile Postaram się jeszcze tego samego dnia dodać jakieś fotki lub opisać krótko jak przebiegło całe wydarzenie.

KONKURS

Chciałem tylko jeszcze przypomnieć, że do jutra trwa konkurs gdzie do wygrania macie $35, $15 i $5. Opis całego konkursu znajdziecie tutaj -
http://zarabiam.com/Temat-Konkurs-Wygraj-30-15-5-118723

Jeśli jesteście zainteresowani Trafficmonsoon i chcecie zacząć swoją przygodę z tym programem zapraszam na gg - 52793472 lub na pw
Oferuję refback stała pomoc oraz liczne materiały pomocnicze.

Do usłyszenia


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - freestyper - 27-08-2015 18:38

Hej mam pytanko.
Ile pieniędzy zainwestowałeś ? Chodzi mi o Twoją czystą gotówke.