Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 17-10-2012 16:34

Tomazzi właśnie zyskałeś nowego refa. W twoim interesie leży pomaganie mi żebyś więcej ze Mnie wyciągnął bo jestem zielony Wink


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 16:42

(17-10-2012 16:34)Takeo napisał(a):  Tomazzi właśnie zyskałeś nowego refa. W twoim interesie leży pomaganie mi żebyś więcej ze Mnie wyciągnął bo jestem zielony Wink
dzięki za rejestrację
w pierwszym poście masz podstawowe rzeczy które są nie zbędne informacje
do tego masz temat w którym możesz pisać i pytać i na pewno umiejąc pomóc i odpowiedzieć to pomoc i odpowiedź uzyskasz Smile


Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 16:43

A tak przyszłościowo jakby to kogoś interesowało co daje lodówka to normalnie możemy kupić 1 jedzenie na 6 godzin dzięki lodówce możemy zakupić do 25 produktów i co 6 godzin zjadać. Jednym słowem możemy kupić sobie więcej jedzenia kiedy jest w niskiej cenie a nie tylko 1

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Ps. Pierwszy zarobek za wynajem domu to 3.68 PLN


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 17-10-2012 16:52

co mam robić jeszcze oprócz spotkan biznesowych i prac ?


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 16:53

(17-10-2012 16:52)Takeo napisał(a):  co mam robić jeszcze oprócz spotkan biznesowych i prac ?

Chyba tyle dopuki aż nie uzbierasz większej sumu lub nie wpłacisz

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 17:01

(17-10-2012 16:43)mmichal013 napisał(a):  A tak przyszłościowo jakby to kogoś interesowało co daje lodówka to normalnie możemy kupić 1 jedzenie na 6 godzin dzięki lodówce możemy zakupić do 25 produktów i co 6 godzin zjadać. Jednym słowem możemy kupić sobie więcej jedzenia kiedy jest w niskiej cenie a nie tylko 1

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Ps. Pierwszy zarobek za wynajem domu to 3.68 PLN
ta informacja jest nie kompletna bo w lodówce możemy przechowywać też np wino czy inne rzeczy które jak jedzenie podnosi nam energię Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 17-10-2012 17:03

(17-10-2012 16:52)Takeo napisał(a):  co mam robić jeszcze oprócz spotkan biznesowych i prac ?

jeśli masz pieniądze to wpłać z paypal, zainwestuj w firmę czy w firmy bo tylko dzięki nim na prawdę możesz zarabiać prawdziwe pieniądze Smile
a jeśli nie to tylko praca i spotkania, zbierać pln za nie kupować aux a za aux euro i wtedy albo z euro znajdujących się na koncie inwestować w firmę by zarabiać szybciej i więcej albo wypłacać


Odp: RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 17:03

(17-10-2012 17:01)tomazzi napisał(a):  
(17-10-2012 16:43)mmichal013 napisał(a):  A tak przyszłościowo jakby to kogoś interesowało co daje lodówka to normalnie możemy kupić 1 jedzenie na 6 godzin dzięki lodówce możemy zakupić do 25 produktów i co 6 godzin zjadać. Jednym słowem możemy kupić sobie więcej jedzenia kiedy jest w niskiej cenie a nie tylko 1

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

Ps. Pierwszy zarobek za wynajem domu to 3.68 PLN
ta informacja jest nie kompletna bo w lodówce możemy przechowywać też np wino czy inne rzeczy które jak jedzenie podnosi nam energię Smile

Mówiąc prosto lodówka to lodówka wkładasz do niej produkty aby były świeże na dłużej

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Takeo - 17-10-2012 17:06

firme swoja w grze czy tego całego serwisu ?


Odp: RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - mmichal013 - 17-10-2012 17:09

(17-10-2012 17:06)Takeo napisał(a):  firme swoja w grze czy tego całego serwisu ?

Swoją w grze

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2