Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 01-01-2013 16:47

[Obrazek: Logo.png]

2012 - Podsumowanie Półrocza

http://zarabiamyprzez.net/podsumowanie-polrocza-2012/

Wink



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - HcK - 02-01-2013 15:37

Fajnie widzieć, że moje 7 groszy przyczyniło się do zebrania przez nas tak dużej sumy, hehe. Tongue


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - xJAmaTOx - 02-01-2013 16:26

Centów Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Max998 - 02-01-2013 21:34

Jeśli już chcemy mówić po polsku ->
Cytat:Fajnie widzieć, że moje 20 groszy przyczyniło się do zebrania przez nas tak dużej sumy, hehe.
Lol

7 centów - 20 gr. polskich.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - HcK - 02-01-2013 23:05

No to już na bułkę jest, jeszcze trochę i się na jogurt nazbiera. ^^


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 03-01-2013 00:19

[Obrazek: 35IMP.png]

Dokładnie tak, takie konta macie na cały styczeń i lecicie na całego!
Kilka dni temu informowałem o kolejnym rekordzie zarobków dziennych.

WCZORAJ ZNÓW GO POBILIŚCIE!
750$ w 24h - JESTEM Z WAS DUMNY Wink



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Cynaa - 04-01-2013 16:20

A ja mam takie pytanie, jeżeli ponad 2 dni temu zleciłem wypłatę ekspresową mając konto ultimate, gdzie jest napisane:

Cytat:...przysługuje im nieograniczona ilość wypłat w ciągu miesiąca i są one realizowane w ciągu 12h roboczych, jeżeli termin nie zostanie dotrzymany to użytkownik dostaje dodatkowo 10% premii od zleconej kwoty.

Tak więc należy mi się 10% i dlaczego tak długo to trwa? ;s


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Gremquen - 04-01-2013 16:23

(04-01-2013 16:20)Cynaa napisał(a):  A ja mam takie pytanie, jeżeli ponad 2 dni temu zleciłem wypłatę ekspresową mając konto ultimate, gdzie jest napisane:

Cytat:...przysługuje im nieograniczona ilość wypłat w ciągu miesiąca i są one realizowane w ciągu 12h roboczych, jeżeli termin nie zostanie dotrzymany to użytkownik dostaje dodatkowo 10% premii od zleconej kwoty.

Tak więc należy mi się 10% i dlaczego tak długo to trwa? ;s
Diqtion pisał już gdzieś.
Przecież teraz każdy użytkownik ma Ultimate więc nie dziw się że tak do długo trwa. Przecież zapewne duużo osób zleca expresówki.
Promocja ma na celu zwiększenie zarobków, a nie szybsze wypłaty..Zrozumcie to.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Cynaa - 04-01-2013 16:28

(04-01-2013 16:23)Gremquen napisał(a):  
(04-01-2013 16:20)Cynaa napisał(a):  A ja mam takie pytanie, jeżeli ponad 2 dni temu zleciłem wypłatę ekspresową mając konto ultimate, gdzie jest napisane:

Cytat:...przysługuje im nieograniczona ilość wypłat w ciągu miesiąca i są one realizowane w ciągu 12h roboczych, jeżeli termin nie zostanie dotrzymany to użytkownik dostaje dodatkowo 10% premii od zleconej kwoty.

Tak więc należy mi się 10% i dlaczego tak długo to trwa? ;s
Diqtion pisał już gdzieś.
Przecież teraz każdy użytkownik ma Ultimate więc nie dziw się że tak do długo trwa. Przecież zapewne duużo osób zleca expresówki.
Promocja ma na celu zwiększenie zarobków, a nie szybsze wypłaty..Zrozumcie to.

Nie odwiedzam często tego forum tak jak firecash, poprostu zadałem normalne pytanie. zrozum to.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Gremquen - 04-01-2013 16:31

Ok, nie ma sprawy..
Sorki jeśli byłem zbyt surowy...po prostu czasem wkurzają takie posty jak się dłużej siedzi na forum i takie posty ludzie piszą.