Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 17:02

(31-07-2012 16:47)kubn2 napisał(a):  Mam problem chce złożyć depozyt o 10 bez problemu poszło teraz wywala mi błąd i nie mogę doładować konta kasą lub depozyt też nie mogę nie ważne od kwoty jakiej wpisze.

jak mówiłem już nie raz - pracują nad usunięciem problemów z paypal z wypłatą wyższych kwot, jak również mają być wypłaty instant
na czas prac zamrażane są kanały kupowania depozytów - musisz po prostu poczekać Smile
spróbuj w późniejszych godzinach Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 17:03

(31-07-2012 16:32)kubn2 napisał(a):  Mam pytanko mam tam Profit Today: i jest ciągle 0.00 a uruchomiłem to dzisiaj ok 10:00. Czy pokaże dopiero po 24h? czy poprostu zarobiłem tak mało że jeszcze nie pokazuje bo za mało miejsc po przecinku? Smile

tutaj nie ma codziennego naliczania %
wszystkie środki wraz z % otrzymasz po zakończonym depozycie, dzień zakupu nie wlicza się w czas trwania depozytuSmile
czas jest liczony dopiero od dnia następnego od chwili zakupu


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 17:11

(31-07-2012 17:03)tomazzi napisał(a):  
(31-07-2012 16:32)kubn2 napisał(a):  Mam pytanko mam tam Profit Today: i jest ciągle 0.00 a uruchomiłem to dzisiaj ok 10:00. Czy pokaże dopiero po 24h? czy poprostu zarobiłem tak mało że jeszcze nie pokazuje bo za mało miejsc po przecinku? Smile

tutaj nie ma codziennego naliczania %
wszystkie środki wraz z % otrzymasz po zakończonym depozycie, dzień zakupu nie wlicza się w czas trwania depozytuSmile
czas jest liczony dopiero od dnia następnego od chwili zakupu

aaa dzięki Smile

Wg. ciebie warto zaryzykować i wpłacić 50 usd i żeby rosło przez miesiąc?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 31-07-2012 17:20

Ja na twoim miejscu zaryzykowałbym. Sam mam tam pieniądze i jest dobrze. Mam nadzieję, że do końca roku będzie chodził program. Conajmniej oczywiście.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 17:23

(31-07-2012 17:11)kubn2 napisał(a):  
(31-07-2012 17:03)tomazzi napisał(a):  
(31-07-2012 16:32)kubn2 napisał(a):  Mam pytanko mam tam Profit Today: i jest ciągle 0.00 a uruchomiłem to dzisiaj ok 10:00. Czy pokaże dopiero po 24h? czy poprostu zarobiłem tak mało że jeszcze nie pokazuje bo za mało miejsc po przecinku? Smile

tutaj nie ma codziennego naliczania %
wszystkie środki wraz z % otrzymasz po zakończonym depozycie, dzień zakupu nie wlicza się w czas trwania depozytuSmile
czas jest liczony dopiero od dnia następnego od chwili zakupu

aaa dzięki Smile

Wg. ciebie warto zaryzykować i wpłacić 50 usd i żeby rosło przez miesiąc?

niestety nikt za ciebie tej decyzji nie podejmie, tutaj musisz sam zdecydować czy zainwestujesz czy też nie
ja na tą chwilę nie wypłacam wkładu i zarobku z niego, cały czas obracam i reinwestuję ale to decyduję odnośnie swoich pieniędzy - nie podejmuję decyzji za nikogo tylko za samego siebie Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 17:25

Nie no ślepo za czyimś głosem nie idę Smile chyba zainwestuje 50 $ tylko program nie 30 dniowy tylko 7 dniowy. Szkoda że nie można przewidzieć kiedy koleś się zwinie, chociaż jeżeli zarabia to raczej nie zwinie interesu, a tak btw. w takie programy zawsze tak dużo inwestujesz? Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 17:34

(31-07-2012 17:25)kubn2 napisał(a):  Nie no ślepo za czyimś głosem nie idę Smile chyba zainwestuje 50 $ tylko program nie 30 dniowy tylko 7 dniowy. Szkoda że nie można przewidzieć kiedy koleś się zwinie, chociaż jeżeli zarabia to raczej nie zwinie interesu, a tak btw. w takie programy zawsze tak dużo inwestujesz? Smile

w takie nie Smile
w takie programy inwestuję od 500 do 1000$ i to jest średnia moja kwota inwestycyjna, w inne jak np bb mam zainwestowane x razy większe kwoty Smile
mając inwestować w 7 to już zainwestuj 2x14 - więcej zysku z % będziesz miał jak w przypadku 7 dniowego depozytu - taka moja sugestia Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 17:44

(31-07-2012 17:34)tomazzi napisał(a):  tować w 7 to już zainwestuj 2x14 - więcej zysku z % będziesz miał jak w przypadku 7 dniowego depozytu - taka moja sugestia Smile

2x14 chodzi Ci o to że w ciągu miesiąca zrobię te 2 programy 14 dniowe czy o to że 50$ rozdzielić na 2 depozyty po 25 dolców każdy na depozycie na 14 dni?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - kubn2 - 31-07-2012 17:46

Nie wiem jak wam ale strona obecnie nie żyje: "Delete install.php file for security reason please!" Przerwa techniczna czy koniec działalności? //////////// JUŻ DZIAŁA

pAYpAL JUŻ DZIAŁA


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 31-07-2012 17:48

(31-07-2012 17:44)kubn2 napisał(a):  
(31-07-2012 17:34)tomazzi napisał(a):  tować w 7 to już zainwestuj 2x14 - więcej zysku z % będziesz miał jak w przypadku 7 dniowego depozytu - taka moja sugestia Smile

2x14 chodzi Ci o to że w ciągu miesiąca zrobię te 2 programy 14 dniowe czy o to że 50$ rozdzielić na 2 depozyty po 25 dolców każdy na depozycie na 14 dni?

chodziło mi o to, żeby zainwestować raz 50$ w depozyt 14-sto dniowy i potem zainwestować z % ponownie na 14 dni a później albo wypłacać albo reinwestować dalej Smile