Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) (/Temat-Tanieaukcje-com-Program-partnerski-50-za-lead-lub-5-gr-za-klik-98852)



RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 12-05-2015 08:27

A jak może być duplikat konta przy chęci wypłaty 300 zł przeze mnie? Zresztą... jakiego konta? Konto miałem jedno od listopada do lutego a na bankowe tylko swoje wypłaty zlecałem. Już w lutym mnie wydymali na 300 zł a Pan TanieAukcje nawet się nie ustosunkował do tego, gdzie Admin pisał, żeby wypowiedzieli się publicznie na ten temat, a ten typ zgłaszał moje posty że piszę nie prawdę. Nie no trzymajcie mnie beka

Brakowało kasy to przyszli napisali parę bajeczek jak Andersen i poszli a Wy łykacie jak młode pelikany i dalej promujecie a potem płacz. Nie wiem co musi się stać żebyście się opamiętali Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Nupek369 - 12-05-2015 09:38

Moim zdaniem dobrzeby było, gdyby nasz Admin się tu wypowiedział i ustosunkował do sprawy, że na przykład jak wszystkim nie wypłacą to temat do zamknięcia albo do scamu, nie może być tak, że strona jednym wypłaca, a innym nie... Nie ma drugiego tak porąbanego wątku na tym forum jak ten.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - rasiak221 - 12-05-2015 09:42

Chłopaki powiem wam tyle, że lubie wchodzić tutaj i czytaćte wypociny o scamie, poprawia mi to humor, ale teraz to tylko z buta tam wjechać Wink


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - PETERILLUSION - 12-05-2015 10:28

Odrzucona przy udzialach i sriednia klikow 23 grosze. Teraz mam sriednia 0 groszy takze wszystko jasne.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jareknmzc - 12-05-2015 10:56

Nie polecam zarabiać na tym serwisie. Zarabiałem na udział w Zyskach i co ? Brak skuteczności przy takiej kwocie Normalnie jaja. Daje do scamu Pozdrawiam i nie polecam tego SERWISU ! Każdy by zakończył współpracę po nie otrzymaniu Wypłaty!
Rozumiem 50 zł a nie 2 Tysiące na udział w zyskach !
Informacja na Stronie:
Jeżeli któryś z nich wykupi pakiet za 100 zł na Twoim koncie znajdzie się 50 złotych !
TanieAukcje przeczytajcie to sobie sami co napisaliście i dostosujcie się do tego!
2
Dowody


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - aero2 - 12-05-2015 11:06

Dziwię się, że ten temat jeszcze nie jest w scamie.


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Nupek369 - 12-05-2015 11:47

#offtop

Jak się zgłasza temat do scamu? Big Grin Bo ja widzę tylko zgłoś post. :|

Dzięki Voldi. Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Voldir - 12-05-2015 11:51

Właśnie tak. Zgłoś post autora tego tematu i już Smile


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - jareknmzc - 12-05-2015 12:11

Dodane do Scamu! Pozdrawiam


RE: Tanieaukcje.com - Program partnerski (50% za lead / lub 5 gr. za klik) - Coristo - 12-05-2015 12:51

@[TanieAukcje] Macie 24h na wyprostowanie wszystkich zaległych spraw