Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! (/Temat-Facebook-Zarabiaj-Codziennie-77743)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 24-11-2013 18:29

(24-11-2013 17:06)Vister81 napisał(a):  Niestety na poradniku nie udało mi się nic zarobić smutny
Wszystko spowodowane tym, że mimo weryfikacji i wszelkich starań, Facebook blokował mi konta i nie mogłem poprawnie działać.

No nic, nieudana inwestycja. Ale wszystkim ze zmiennym IP polecam Smile

Też mam stałe IP i zablokowali mi 2 kont tylko. Coś źle robisz. Może użyj programu coś jak Hideman lub podobnych.


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - xavier1993 - 25-11-2013 15:15

Poradnik napisany czytelnie, dowiedziałem się sporo nowych rzeczy, o samej metodzie powiem coś gdy wypróbuje Smile


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Nupek369 - 26-11-2013 15:17

Aktualizacja przeczytana, jest parę zmian, najbardziej mi się przyda ta z dodaniem stron z fotkami, bo faktycznie nie jest tak łatwo znaleźć zdjęcie, które można wstawić Wink oraz porady jak ograniczyć blokady konta.

Mam jeszcze jedno pytanko, sprzedając ciągle konta fb będę musiał założyć DG?


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - sirsiwy998 - 27-11-2013 00:14

Ciekawy poradnik Smile Od jutra zabieram sie do pracy Smile


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szaman1644 - 27-11-2013 15:00

(26-11-2013 15:17)Nupek369 napisał(a):  Aktualizacja przeczytana, jest parę zmian, najbardziej mi się przyda ta z dodaniem stron z fotkami, bo faktycznie nie jest tak łatwo znaleźć zdjęcie, które można wstawić Wink oraz porady jak ograniczyć blokady konta.

Mam jeszcze jedno pytanko, sprzedając ciągle konta fb będę musiał założyć DG?

Nie nie trzeba tak mi się wydaje Smile Jak coś to ja skupuję takie konta, więc pisz PW w razie jakichkolwiek pytań Smile


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Szalony - 27-11-2013 22:40

jestem chętny Smile)) kupiłbym taki poradnik Wink


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - Zły_Szeląg - 29-11-2013 01:44

Sprawa nie wygląda dobrze..

Zastanawiałem się czy wyciągać to na widok publiczny, bo handlujemy czasem z Szamanem i można powiedzieć, że mamy ok kontakt, ale dziś czytałem na shoutboxie, że chciałeś sprzedać poradnik z konkurencyjnego forum jako swój i postanowiłem naświetlić sprawę.

Sam kupiłem poradnik Szamana i wystawiłem pozytywną opinię - nie zarabiałem tą metodą, ale sposób ma ręce i nogi, a poradniki kupuje się też dla wiedzy, nie tylko dla pieniędzy Big Grin

Problem jest taki, że to nie dzieło Szamana. Poradnik jest właściwie słowo w słowo przetłumaczony z zagranicznego forum, gdzie jest dostępny za darmo.

Data wstawienia postu Szamana 10 wrzesień

Oryginał wstawiony kilka dni wcześniej

http://www.blackhatworld.com/blackhat-seo/making-money/601399-make-facebook-easy-1000-month.html

Wiadomo, że nie każdy zna język angielski i można coś "policzyć" za tłumaczenie, ale żeby zrozumieć sens opisanej metody wystarczą naprawdę podstawy.

Dodatkowo nigdzie nie jest wspomniane, że metoda była "zaczerpnięta" z cudzej pracy. Ludzie wrzucają tłumaczone publikacje za darmo i często nawet bez reflinków, żeby inni też mogli skorzystać.

Moim zdaniem zachowanie BARDZO niesprawiedliwe i nieładne w stosunku do innych forumowiczów Big Grin


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - surfer0700 - 29-11-2013 05:41

Szaman, jak zbierało Ci się kasę za nie swój poradnik? Xpokerface


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - pleszczo - 29-11-2013 13:10

Zamierzałam kupić ten poradnik, ale zastanawiało mnie, że większość opinii jest od nowych kont z kilkoma postami. Nie wydawało mi się, że poradnik jest aż tak dobry żeby zakładać specjalnie konto i go chwalić. Pomyślałam zwykłe podbijanie tematu.

Dla Szamana zc to chyba forum o zarabianiu na naciąganiu innych Lol

Wnioskuję o bana dla autora bo:
-Sprzedaje nie swoją pracę (nie pierwszy raz)
-Ciągle podbija tematy (co chwile posty w stylu "odpisałem na PW")
-Opinie o poradniku z multikont (niestety tak to wygląda)

I tak mi teraz wpadło do głowy. Czy Szaman zarabia na czymś oprócz poradników?
-PPA sprzedawał blog, bo nie mógł zarobić
-Zakłady bukmacherskie grane po 2-5 zł z marnym skutkiem
-Fanpage głównie sprzedaje

Moim zdaniem ban za wielokrotne oszustwa Big Grin


RE: Facebook - Zarabiaj Codziennie!!! - poczmail - 29-11-2013 13:24

Szaman na tutora! Będzie recenzował (nie)swoje poradniki. Lol

A na osłodę życia TOP cytaty:


Cytat:Wyrobiliście sobie jakiś przesąd o mnie Wink Że miałem wcześniej niepowodzenia to nie znaczy, że wszystko co zrobię musi być od razu złe Wink


Cytat:Wiem, że jest grupa osób, która jest do mnie nastawiona negatywnie, ale to jest tak jak ze stereotypem. Miałem jedną wpadkę, gdy jeszcze zaczynałem i na jej podstawie teraz niektórzy mają opinię o mnie. Z innymi osobami, które współpracuję aktualnie są naprawdę zadowolone ze współpracy i mogą potwierdzić moje słowa. To byłoby chyba na tyle Wink Dziękuję za przeczytanie Wink


Dziękujemy! Idea