Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 29-10-2013 21:20

straz i policje w zasiegu marketu?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 29-10-2013 21:23

Żeby maerket rozbudować na poziom drugi musi być w obrębie policji, na poziom trzeci straży pożarnej, czwarty szpital i piąty restauracj


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 29-10-2013 22:01

[attachment=2327]
(29-10-2013 21:23)nokira napisał(a):  Żeby maerket rozbudować na poziom drugi musi być w obrębie policji, na poziom trzeci straży pożarnej, czwarty szpital i piąty restauracj

no wlasnie jest przy policji i lipa Sad


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 29-10-2013 22:02

A drogę jest na drugim poziomie? Masz surowce i kogoś kto będzei tam pracować?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 29-10-2013 22:12

W poscie powy. wrzuciłem zdjecie.

droga na 3cim poziomie materiały są, robotnicy także


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szalonymad - 30-10-2013 00:20

Nie wiem czy to ci pomoże ale zauważyłem ze jeżeli odbieram pracownika to aby go użyć w jakimś budynku muszę odświeżyć stronę, może skrypt nie wykrywa że masz policje, spróbuj odświeżyć stronę jeżeli tego nie robiłeś.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - nokira - 30-10-2013 09:17

Jeżeli dalej będziesz mieć problemy wrzuć zdjęcie, marketu na przycisku uprade oraz inwentory>workers>unskiled workes


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - ingro85 - 30-10-2013 09:49

a ja zadam pytanko czy ktoś już tu zarobił natej grze ??i wypłacił??Huh


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Optimist - 30-10-2013 10:37

Musisz mieć dwóch pracowników minimum, jeden, który ulepszy budynek i drugiego pracownika, który od razu tam wejdzie, by móc obsłużyć ludziska z miasta Wink


Cytat:dobra nieaktualna sprzedaz konta bedzie trzeba jakos inaczej zdobyc ten hajs na mandat ;d

Dostałeś przypomnienie, wezwanie do US?
Czy jakoś teraz na dniach dostałeś mandat?

Wiem, że off topic, ale trzeba sobie pomagać.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 30-10-2013 11:01

mandat 500zl i 5pkt rozwalilem autko, ale rodzice ogarneli mi i teraz juz tylko im musze splacic ^^ tutaj juz takiego nacisku nie powinno byc Tongue