Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org (/Temat-Mentor-Zarabiaj-z-Ciamciajem-oficjalny-mentor-Astrocash-org-65508)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Yellowsubmarine - 06-07-2013 18:42

Nie polecam tego "mentora", nie potrafi pomóc mimo opisania problemu, odpowiada po ponad kilkunastu godzinach, ogólnie słabizna


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - sqmany - 06-07-2013 18:50

@Yellowsubmarine
Jeżeli po kilkunastu godzinach to bardzo dobrze! Smile
Wcześniej odpowiadał nawet po tygodniu, taki mentor ma kilkaset refów czy tam kilkadziesiąt więc nie może się wyrobić w mniej niż te kilka czy kilkanaście godzin, a jeżeli chodzi o ogólną pomoc to nie mogę oceniać ponieważ nie jestem jego refem.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - MixKosa - 06-07-2013 21:31

(06-07-2013 18:50)sqmany napisał(a):  @Yellowsubmarine
Jeżeli po kilkunastu godzinach to bardzo dobrze! Smile
Wcześniej odpowiadał nawet po tygodniu, taki mentor ma kilkaset refów czy tam kilkadziesiąt więc nie może się wyrobić w mniej niż te kilka czy kilkanaście godzin, a jeżeli chodzi o ogólną pomoc to nie mogę oceniać ponieważ nie jestem jego refem.

Przeliczyłeś się bekabeka ma on ok. pond 100 z tych stu na pewno nie pisze co chwilę o pomoc ale ale ci co zaczynają i chcą jakieś pomocy od niego i zniechęcają się już na starcie bo wylewka jest na start, stąd te nie zadowolenie, ja mogę powiedzieć że mi pomaga on w połowie 50/50.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - sqmany - 06-07-2013 21:49

@UP
Jak się przeliczyłem ,przecież napisałem ,że koleś ma kilkadziesiąt lub kilkaset
A 2 sprawą jest to ,że on nie siedzi też cały czas w domu więc jeśli odpisze raz lub 2 razy dziennie to jest to jak najbardziej spoko.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 07-07-2013 10:29

To chyba normalne, że ktoś nie siedzi cały czas w domu...
@yellow, nie kojarze o jaki problem chodzi, napisz mi na pw, na pewno go rozwiazemy.
Jak widac wczesniej, pisza do mnie naprawde rozni ludzie.

Co do pomocy, dla poczatkujacych sa naprawde dobrej jakosci poradniki, a pozniej moja pomoc, nie na odwrot.

Odpowiedzi sa zazwyczaj pare razy dziennie + chat + pw + gg - naprawde mam co robic Smile

Poleceni zarabiaja od zera pare tysiecy miesiecy i nie sa to pojedyncze przypadki Smile

Pozdrawiam.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - UmCyK - 07-07-2013 14:50

(07-07-2013 10:29)ciamciaj napisał(a):  To chyba normalne, że ktoś nie siedzi cały czas w domu...
@yellow, nie kojarze o jaki problem chodzi, napisz mi na pw, na pewno go rozwiazemy.
Jak widac wczesniej, pisza do mnie naprawde rozni ludzie.

Co do pomocy, dla poczatkujacych sa naprawde dobrej jakosci poradniki, a pozniej moja pomoc, nie na odwrot.

Odpowiedzi sa zazwyczaj pare razy dziennie + chat + pw + gg - naprawde mam co robic Smile

Poleceni zarabiaja od zera pare tysiecy miesiecy i nie sa to pojedyncze przypadki Smile

Pozdrawiam.

Na prawde pomaga, nawet osobą który nie rozumieja danej rzeczy i jezeli one sie nie poddadzą to ciamciaj na pewno pomoze i wytłumaczy.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Eghemene - 08-07-2013 20:44

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o zarabianie PPA, dlatego bardzo liczę na Twoją pomoc, zarejestrowałem już się z Twojego linku na AC i próbowałem skontaktować się poprzez zakładkę "kontakt" na Twoim blogu, nick na AC/blogu: Seraventiis - nie poganiam, oczekuje z niecierpliwością :3

Czy jest możliwość pisania z Tobą na GG, lub na czymś podobnym? Zupełnie nic nie wiem, więc taka droga komunikacji byłaby mi najbardziej na rękę - tak myślę. Mam chęci, mnóstwo czasu i cierpliwości, potrzebuje tylko kogoś, kto mnie wprowadzi :3


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Komet - 08-07-2013 20:53

(06-07-2013 18:42)Yellowsubmarine napisał(a):  Nie polecam tego "mentora", nie potrafi pomóc mimo opisania problemu, odpowiada po ponad kilkunastu godzinach, ogólnie słabizna

Twoja oburzenie jest zrozumiale, przeciez jak napisal, ze pomaga to powinien nie odrywac sie od kompa przez cala dobe, no, ewentualna przerwa na toalete raz dziennie ale to w skajnych przypadkach.facepalm

Tak na serio, to pomysl zanim zaczniesz o kims pisac negatywna opinie, przeciez to nie robot. Widzisz jaki jest ruch w tym poscie - mozna sie domyslic, ze pomaga wielu osobom - wiec nie jest w stanie kazdemu odpisac zaraz po otrzymaniu wiadomosci.


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - ciamciaj - 08-07-2013 20:59

Dzięki za dobra opinie Smile

Dziś dorzucę pewnie 3 serwisy do promowania Youtube, które warto sprawdzić Smile
No i jeden niedawno dodany już jest Smile


RE: [Mentor] Zarabiaj z Ciamciajem! - oficjalny mentor Astrocash.org - Eghemene - 08-07-2013 21:15

(08-07-2013 20:44)Eghemene napisał(a):  Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o zarabianie PPA, dlatego bardzo liczę na Twoją pomoc, zarejestrowałem już się z Twojego linku na AC i próbowałem skontaktować się poprzez zakładkę "kontakt" na Twoim blogu, nick na AC/blogu: Seraventiis - nie poganiam, oczekuje z niecierpliwością :3

Czy jest możliwość pisania z Tobą na GG, lub na czymś podobnym? Zupełnie nic nie wiem, więc taka droga komunikacji byłaby mi najbardziej na rękę - tak myślę. Mam chęci, mnóstwo czasu i cierpliwości, potrzebuje tylko kogoś, kto mnie wprowadzi :3

Teraz się w sumie zastanawiam, czy nie pomieszałem czegoś z kontaktem? Bo widzę, że preferowana forma kontaktu to po prostu e-mail Tongue Napisać jeszcze raz, czy po prostu uzbroić się w cierpliwość?