Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! (/Temat-Zarabiaj-druga-wyplate-grajac-w-gre-158168)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - kolorpurpury - 02-12-2020 19:55

(02-12-2020 07:03)macior1000 napisał(a):  
(01-12-2020 20:07)kolorpurpury napisał(a):  Na jakie mniej więcej zarobki można liczyć po miesiącu gry bez żadnej inwestycji?
I tak przykładowo inwestując 100 - 200 zł chcąc wypłacać i jednocześnie powoli się rozwijać? Ktoś ma jakieś swoje osobiste wyliczenia?

Odnośnie pierwszego pytania - praktycznie żadne. Bez inwestycji przy dobrych wiatrach ukręcisz może z 20 euro w pół roku lub więcej.

100-200zł to raczej zbyt mała kwota, by tu coś osiągnąć więc to "powoli się rozwijać" naprawdę będzie powoli i potrwa z rok czasu. Tongue Dla przykładu ja zainwestowałem około tysiąc złotych i z powodu sytuacji politycznej w zasadzie nie zarobiłem niczego. Teraz po prostu staram się wycofać ten hajs. Co do wyliczeń - ciężko cokolwiek Ci tutaj napisać, bo gra jest na tyle rozbudowana, że bez konkretnych danych z Twojej strony nie jestem w stanie Ci nic powiedzieć. Wszystko zależy od układów, kraju, podatków, rodzaju biznesu, i tak dalej.. szczęście niekiedy też się przyda. Kalkulować moglibyśmy gdybyś chciał się skupić na czymś konkretnym i wtedy Ci mogę powiedzieć ile to może wyjść w praktyce. Najważniejszą kwestią dla Ciebie będzie to, że samo zainwestowanie pieniędzy nie daje Ci gwarancji czegokolwiek, więc często niezależnie od tego ile wpłacisz - po prostu przepierdolisz ten hajs z braku wiedzy. Większość osób w MPL myśli, że jak postawią pierwszy biznes to w końcu zaczną zarabiać - w praktyce często są jeszcze na minus przez to. Tongue


Jeśli zależy Ci na szybkim zarobku, to lepiej nie trać czasu na MPL. Wink

Dzięki za obszerną odpowiedź.
Grałem kiedyś w Marketglory i zastanawiało mnie czy możliwości są na podobnym poziomie i widzę, że faktycznie są. Czyli raczej nastawiamy się tu na przyjemność z grania przy ewentualnej możliwości jakiegoś tam zarobku.

Podejrzewam, że w praktyce jak coś wypłacisz to możesz się cofnąć w grze albo zatrzymać niejako w miejscu na kolejne miesiące czyli wypłata raczej jak już nie masz zamiaru grać.

Nie dziwi mnie to, w końcu gra utrzymuje się tylko z wpłat (prawda?, tak przynajmniej było w przypadku marketglory) więc musi być to tak wszystko ogarnięte, żeby wyciągali z tego hajs nieliczni. Oczywiście nie zarzucam tutaj, że się to zescami itp

Jeszcze raz dzięki za szczerą odpowiedź, domyślałem się tego ale nie chciało mi się aż tyle czytać.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - macior1000 - 03-12-2020 07:47

Cytat:Dzięki za obszerną odpowiedź.
Grałem kiedyś w Marketglory i zastanawiało mnie czy możliwości są na podobnym poziomie i widzę, że faktycznie są. Czyli raczej nastawiamy się tu na przyjemność z grania przy ewentualnej możliwości jakiegoś tam zarobku.

Podejrzewam, że w praktyce jak coś wypłacisz to możesz się cofnąć w grze albo zatrzymać niejako w miejscu na kolejne miesiące czyli wypłata raczej jak już nie masz zamiaru grać.

Nie dziwi mnie to, w końcu gra utrzymuje się tylko z wpłat (prawda?, tak przynajmniej było w przypadku marketglory) więc musi być to tak wszystko ogarnięte, żeby wyciągali z tego hajs nieliczni. Oczywiście nie zarzucam tutaj, że się to zescami itp

Jeszcze raz dzięki za szczerą odpowiedź, domyślałem się tego ale nie chciało mi się aż tyle czytać.


Dokładnie tak jak piszesz. Z reguły nie opłaca się wypłacać kasy, bo i tak tracimy na prowizji, która mała nie jest (20%) nie wspominając już o pozostałych podatkach w grze. Zanim osiągnęlibyśmy dobry moment prosperacji, to zje nas konkurencja, która będzie miała lepsze warunki bytowe i prześcignie nas z ofertami sprzedaży dóbr jednocześnie zaniżając rynek. Zarobią tylko nieliczni, z najlepszymi układami. Już nie wspominając o tym, że Administracja mam wrażenie ostatnio dość utrudnia nam grę swoimi aktualizacjami, które z punktu widzenia cywili może są spoko, ale biznesmani dostają po dupie, bo łatwo nie mieli, a teraz mają jeszcze gorzej pod kątem zysków i to raczej w tym kierunku będzie szło dalej.

MPL bardziej jest tak for fun, trzeba to lubić. Ktoś kto liczy na szybki zysk na pewno dojdzie do wniosku, że to nie ma sensu i szkoda zachodu.


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - pkulma301 - 21-05-2021 21:55

(03-12-2020 07:47)macior1000 napisał(a):  
Cytat:Dzięki za obszerną odpowiedź.
Grałem kiedyś w Marketglory i zastanawiało mnie czy możliwości są na podobnym poziomie i widzę, że faktycznie są. Czyli raczej nastawiamy się tu na przyjemność z grania przy ewentualnej możliwości jakiegoś tam zarobku.

Podejrzewam, że w praktyce jak coś wypłacisz to możesz się cofnąć w grze albo zatrzymać niejako w miejscu na kolejne miesiące czyli wypłata raczej jak już nie masz zamiaru grać.

Nie dziwi mnie to, w końcu gra utrzymuje się tylko z wpłat (prawda?, tak przynajmniej było w przypadku marketglory) więc musi być to tak wszystko ogarnięte, żeby wyciągali z tego hajs nieliczni. Oczywiście nie zarzucam tutaj, że się to zescami itp

Jeszcze raz dzięki za szczerą odpowiedź, domyślałem się tego ale nie chciało mi się aż tyle czytać.


Dokładnie tak jak piszesz. Z reguły nie opłaca się wypłacać kasy, bo i tak tracimy na prowizji, która mała nie jest (20%) nie wspominając już o pozostałych podatkach w grze. Zanim osiągnęlibyśmy dobry moment prosperacji, to zje nas konkurencja, która będzie miała lepsze warunki bytowe i prześcignie nas z ofertami sprzedaży dóbr jednocześnie zaniżając rynek. Zarobią tylko nieliczni, z najlepszymi układami. Już nie wspominając o tym, że Administracja mam wrażenie ostatnio dość utrudnia nam grę swoimi aktualizacjami, które z punktu widzenia cywili może są spoko, ale biznesmani dostają po dupie, bo łatwo nie mieli, a teraz mają jeszcze gorzej pod kątem zysków i to raczej w tym kierunku będzie szło dalej.

MPL bardziej jest tak for fun, trzeba to lubić. Ktoś kto liczy na szybki zysk na pewno dojdzie do wniosku, że to nie ma sensu i szkoda zachodu.
To myślę że temat winien być zmieniony z Jak zarobić na Jak dać im zarobic


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - xdax1 - 11-07-2021 09:47

Jeśli ktoś dalej sobie tu działa to niestety mam złą wiadomość. Aby móc teraz wypłacić trzeba się zweryfikować...
Your account is not fully verified. Please verify your ID here to continue


RE: Zarabiaj drugą wypłatę grając w grę! - korlim - 06-01-2024 12:03

Gra jest nadal wypłacalna oraz przeszła kilka bardzo ważnych aktualizacji między innymi:
-zaprzestano aukcji prywatnych krajów co zatrzymało spadek cen surowców;
-powstał nowy kraj ,,Korea Północna'' jest to kraj sterowany przez Nicmo zrzeszający wojowników toczący jedynie wojny
- dodano nowe opcje jak ,,Przyjaciel'' który w zależności od poziomu pomaga na przykład w sprzedawaniu medali z wojny

Jakby ktoś chciał rozpocząć przygodę lub wrócić do MPL to zapraszam do kontaktu, posiadam własny kraj gdzie oferuję tanie jedzenie, piwo,kawę na lokalnym rynku, bardzo dużo miejsc pracy oraz domy dla pracowników i oczywiście pomoc i wytłumaczenie co i jak działa w grze Wink